بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

tatlis

کاربر سایت
Mar 8, 2010
36
سلام دوستان میخام یه ps3 سوپر اسلیم بگیرم حالا با وجود این که ps4 اومده خریدش عاقلانس یا خیر.
مدلهای سوپر اسلیم مشکل ندارن مثل گرما یا ارور hdmi ps4 یا غیره...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان میخام یه ps3 سوپر اسلیم بگیرم حالا با وجود این که ps4 اومده خریدش عاقلانس یا خیر.
مدلهای سوپر اسلیم مشکل ندارن مثل گرما یا ارور hdmi ps4 یا غیره...

بله خریدش عاقلانه هست
چرا چون هنوز براش بازی میاد ولی نه به اون صورت
ولی اگر تا حالا پلی3 نداشتی و بازی هاشو انجام ندادی صدردصد بخر و اون عناوین پلی3 مخصوصا انحصاری هاشو بازی کن
نه اصلا و ابدا فعلا که مشکل گرمایی نداده

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
با سلام
دوستان من یه کنسول چند وقت پیش خریدم و متوجه شدم که CPU خیلی زیاد داغ میشه. با نرم افزار کنترل فن دور فن رو بردم بالا (دستی) حدود 95 گذاشتم و صداش زیاد شده. کمتر از این میزاشتم بعد از 15 دقیقه بازی دمای CPU میرفت رو 78 درجه سانتیگراد و اخطار میداد که خاموش کنین
حالا که یکم هوا گرم تر شده تازگیا توی آنچارتد بعد از حدود نیم ساعت با همین دور فن هم دمای سی پی یو میره رو 78 درجه و این دما خطر هستش برا سی پی یو و باید خاموش کنین. (در حالی که کنسول در جای مناسبی هست و سرپا هم گذاشته شده !)
GPU همیشه دماش روی 50 حدودا هست و مشکلی نداره.
از یه نفر پرسیدم گفت که خمیر سیلیکون رو بزنین روش مشکل حل میشه، حالا خواستم بدونم واقعا همینطوره ؟ کجا برم بدم این کارو برام انجام بدن ؟ ارزش داره ؟ اگه این کارو بکنم دستگاه با همون دور فن کم و نرمال خودش خنک نگه داشته میشه ؟ مثل یه دستگاه نو که صداش کم باشه ....

ممنون

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
دوست اگر احساس میکنی خیلی زیاده صداش برو بیرون بدش یه سرویسش بکنن دیگه با خیاله راحت بازی کن

خودم دور فن رو بالا بردم که دستگاه خیلی داغ نکنه میگم این زیاد کردن فن آسیب نمیرسونه ؟ اگه نه تا سر کنم عیب نداره ...

Sent from my C6603 using Tapatalk

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خودم دور فن رو بالا بردم که دستگاه خیلی داغ نکنه میگم این زیاد کردن فن آسیب نمیرسونه ؟ اگه نه تا سر کنم عیب نداره ...

چرا اسیب میرسونه اگر اسیب نمیرسون که همون اول سونی خودش گذاشته بود
پس بهتر که بذاری روی حالت اولیه خودش تا کار خودشو بکنه

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
چرا اسیب میرسونه اگر اسیب نمیرسون که همون اول سونی خودش گذاشته بود
پس بهتر که بذاری روی حالت اولیه خودش تا کار خودشو بکنه

رو حالت اولیه که اصلا صدا نمیده بعد از حدود 20 دقیقه تو بازی دمای سی پی یو میشه 77 یا 78 و اصلا نمیشه! فکرکنم باید بدم برا مالیدن خمیر ....

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد

شماخودت اینکارو کردی؟دسگاه رو بازکردی؟:-o
پس بده بمالن:d

legend warrior

کاربر سایت
Oct 22, 2011
36
نام
علیرضا جوادی فر
سلام من یه ps3 320 gb دارم 4.55 habib تو بعضی بازی ها یه جای خاص مثلا تو بلک لیس قبل لول فیلادلفیا یا تو beyond وقتی تو بچگی هایش تو آینه نگاه می کنه بازی فریز می شه و هیچی کار نمی کنه مگر این که دکمه خاموش رو بزنم و بعد چند لحظه 3 تا بوق می زنه و خاموش می شه اینم بگم که همیشه همین طوریه و اون قسمت خاص همیشه گیر می کنه
مشکل از چیه؟
یه سوال دیگه دمای 70 واسه cpu ps3 بالا هست؟

sirwan2020

کاربر سایت
Jun 11, 2011
220
نام
سیروان
سلام دوستان
یکی از کنسولهام وقتی تو بازی برق دستگاه قطع بشه هنگام روشن کردن میگه که باید کاستوم نصب بشه و من هر بار بعد از قطع برق مجبورم کاستوم نصب کنم ولی اگه دستگاه هنگ کنه و بعد برقش دستی قطع بشه این مشکلو نداره. به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟؟؟

imijo

کاربر سایت
Sep 20, 2012
25
غیر ممکن هست
ارور 80010017 مربوط به eboot/param هست

با سلام منم همین مشکل و دارم و این ارور میده دستگاه همو دادم بیرون کپی خور کردن و این چیز هایی که شما میگین نمیدونم چیه میتونید به صورت ساده تر بیان کنید. دستگاه من اسلیم 160 و کپی خور تخره فکر کنم 4.50 باشه

آخرین ویرایش:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان
یکی از کنسولهام وقتی تو بازی برق دستگاه قطع بشه هنگام روشن کردن میگه که باید کاستوم نصب بشه و من هر بار بعد از قطع برق مجبورم کاستوم نصب کنم ولی اگه دستگاه هنگ کنه و بعد برقش دستی قطع بشه این مشکلو نداره. به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟؟؟

میگه میشه اینطوری یعنی چی؟

- - -ویرایش - - -

سلام من یه ps3 320 gb دارم 4.55 habib تو بعضی بازی ها یه جای خاص مثلا تو بلک لیس قبل لول فیلادلفیا یا تو beyond وقتی تو بچگی هایش تو آینه نگاه می کنه بازی فریز می شه و هیچی کار نمی کنه مگر این که دکمه خاموش رو بزنم و بعد چند لحظه 3 تا بوق می زنه و خاموش می شه اینم بگم که همیشه همین طوریه و اون قسمت خاص همیشه گیر می کنه
مشکل از چیه؟
یه سوال دیگه دمای 70 واسه cpu ps3 بالا هست؟

به احتمال زیاد مشکل از خود بازی باشه ..... ( اگرتیکهای مربوط به مولتیمن رو زدین ) و اینکه بازی رو دارین از هارد خارجی اجرا میکنید یا داخلی؟؟؟؟؟؟
خوبه اما بهتر که بیشتر از این نشه و کمتر باشه و سعی کنید دما رو اگر بالاتر رفت پایین تر بیارید

legend warrior

کاربر سایت
Oct 22, 2011
36
نام
علیرضا جوادی فر
به احتمال زیاد مشکل از خود بازی باشه ..... ( اگرتیکهای مربوط به مولتیمن رو زدین ) و اینکه بازی رو دارین از هارد خارجی اجرا میکنید یا داخلی؟؟؟؟؟؟
خوبه اما بهتر که بیشتر از این نشه و کمتر باشه و سعی کنید دما رو اگر بالاتر رفت پایین تر بیارید[/QUOTE]
black list رو از خارجی ولی beyond رو از داخلی
تیک همون bd mirror هست یا چیز دیگه ای هم داریم؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
خوبه اما بهتر که بیشتر از این نشه و کمتر باشه و سعی کنید دما رو اگر بالاتر رفت پایین تر بیارید
تیک همون bd mirror هست یا چیز دیگه ای هم داریم؟[/QUOTE]

اره عزیزم بسته به نوع بازی که داری از چه هاردی استفاده میکنی تیکهای داخلی یا بیرونی رو بزن

legend warrior

کاربر سایت
Oct 22, 2011
36
نام
علیرضا جوادی فر
تیک همون bd mirror هست یا چیز دیگه ای هم داریم؟

اره عزیزم بسته به نوع بازی که داری از چه هاردی استفاده میکنی تیکهای داخلی یا بیرونی رو بزن[/QUOTE]
زدم درست نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر