بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

bomfunk_mcs

کاربر سایت
Oct 18, 2007
9
نام
Stein
سلام دوستان
ورژن دستگام Rogero 4.55 هست، یه بار بن شده بودم، آنبن کردمو بعد همه چی درست شد، الان چند روزه می خوام وصل بشم، ارور 8002A224 رو میده و وصل نمیشه..
می خواستم بدونم راه حلی هست؟؟
اگه در جای اشتباه مطرح کردم، این بنده ی سراپا تقصیر رو عفو نمایید :D
مرسیییی

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام افا من یه ps3 فت دارم حدود 2 ساله بدون مشکل داره کار میکنه ولی خب صدای فنش خیلی بلند بود از اول امشب به محض اینکه بازی رو اجرا میکنه بعد از 5 دقیقه دستگاه پیغام میده که داغ کرده و باید خاموشش کنم و چراغ دستگاه هم چشمک زن قرمز ابی میشه جای ابی سبز مشکل از کجاست باید بدم بیرون تعمیرات و کسی اطلاعی از بابت هزینش داره که چجوریاست؟ چند جا خونده بودم که با بالا بردن سرعت فن که دستی هم هست میشه خودمون درستش کرد ایا کسی به این مشکل بر خورده؟
آموزش رفع دور فن بالا .درجه حرارت بالا

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan

نمیشه بدون اینکه کنسول باز کرد کمی درجه حرارت رو اورد پایین مثلا با تمیز کردن گرد خلک اینا؟ اخه من شنیده بودم با نگه داشتن دکمه اجکت و روشن کردن ناگهانی خود کنسول دور فن رو میبره بالا و گرد خاک رو خارج میکنه و سوال بعدیم اینه که کنسول من ممکن دچار چراغ زرد بشه؟ چیکار نباید بکنم که چراغ زرد نشه؟

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
نمیشه بدون اینکه کنسول باز کرد کمی درجه حرارت رو اورد پایین مثلا با تمیز کردن گرد خلک اینا؟ اخه من شنیده بودم با نگه داشتن دکمه اجکت و روشن کردن ناگهانی خود کنسول دور فن رو میبره بالا و گرد خاک رو خارج میکنه و سوال بعدیم اینه که کنسول من ممکن دچار چراغ زرد بشه؟ چیکار نباید بکنم که چراغ زرد نشه؟

عزیز با جارو برقی یا ی چیز که خیلی قوی باشه...بگیر بچسبون به سوراخاشش چند دقیقه قشنگ بکشه بعد که خواصی باز بزاری قبل اینکه پاورش ان کنی دکمه اجکت نگهر دار ببین درس میشه اگه نشد باید بازش کنی تمیز کنی...خمیر سیلیکون عوض کنی گرد خاک نشین روش زیاد رو دور تند نره فنش وسط بازی خاموش نکنی اا ایجور کارا نکنی زرد نمیشه;)

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan

عزیز با جارو برقی یا ی چیز که خیلی قوی باشه...بگیر بچسبون به سوراخاشش چند دقیقه قشنگ بکشه بعد که خواصی باز بزاری قبل اینکه پاورش ان کنی دکمه اجکت نگهر دار ببین درس میشه اگه نشد باید بازش کنی تمیز کنی...خمیر سیلیکون عوض کنی گرد خاک نشین روش زیاد رو دور تند نره فنش وسط بازی خاموش نکنی اا ایجور کارا نکنی زرد نمیشه;)

ممنون دوست عزیز بابت توضیحات فقط یه سوال با جارو برقی اگه بخوام تمیز کنم قدرتش اونقدری نیست که به برد ها اسیب بزنه؟ مثلا قطعه چیزی رو همراه خودش بکشه بیرون؟ :| :d و اون روش بالا بردن سرعت فن با استفاده از اجکت باعث چراغ زرد شدن دستگاه نمیشه؟
این خمیر سیلیکونی رو بخوام بدم بیرون عوض کنن چقدر هزینه داره و توی تهران اگه کسی جایی میشناسه بهم معرفی کنه ممنون میشم :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون دوست عزیز بابت توضیحات فقط یه سوال با جارو برقی اگه بخوام تمیز کنم قدرتش اونقدری نیست که به برد ها اسیب بزنه؟ مثلا قطعه چیزی رو همراه خودش بکشه بیرون؟ :| :d و اون روش بالا بردن سرعت فن با استفاده از اجکت باعث چراغ زرد شدن دستگاه نمیشه؟
این خمیر سیلیکونی رو بخوام بدم بیرون عوض کنن چقدر هزینه داره و توی تهران اگه کسی جایی میشناسه بهم معرفی کنه ممنون میشم :d
نه عزیز هیچ اتفاقی نیافتده من خودم هر چند وقت یکبار اینکار رو میکنم
دوست من ما حدودا دوسال پیش بحث کردیم با همین بچه های اینجا که الانم نیستن بیشترشون و نتیجه این شد که از دکمه اجکت استفاده نشه چون به دستگاه اسیب میزنه و خرابی به باد میاره
با همون جاروبرقی یا سشلوار استفاده کن خیلی بهتر ببین چه قدر تاثیر داره

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
حتما از این روش استفاده کن
منم بی توجهی کردم اخرم بعد چند روز چراغ زرد داد :((رفت پی کارش بهتره همون روش بالا گفته عمل کنی از ما گفتن بود خود دانی:|

آخرین ویرایش:

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan

حتما از این روش استفاده کن

منم بی توجهی کردم اخرم بعد چند روز چراغ زرد داد :((رفت پی کارش بهتره همون روش بالا گفته عمل کنی از ما گفتن بود خود دانی:|

یعنی خودم میتونم انجام بدم ؟ خمیر سیلیکونی از کجا بیارم :| و یه سوال دیگه چجوری میتونم درجه حرارت فن رو بفهمم و اینکه باید بین چند و چند باشه معمولا؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یعنی خودم میتونم انجام بدم ؟ خمیر سیلیکونی از کجا بیارم :| و یه سوال دیگه چجوری میتونم درجه حرارت فن رو بفهمم و اینکه باید بین چند و چند باشه معمولا؟

به نظر من بدی بیرون بهتر چون شما ترجبه باز کردن پلی3 رو نداری نظر خودته یه دفعه زدی کلا خرابش کردی

rejeb ivedik

کاربر سایت
Mar 17, 2014
31
دوستان 2 تا سوال دارم:
1-بهترین مدل های ps3 fat کدوم مدل هاست؟
2-دمای cpu کنسول من همیشه 80 و rsx حداکثر روی 55 و دور فن یه کم آزار دهنده است.احتمالش هست از خمیر سیلیکونی باشه؟

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
با سلام خدمت اساتید محترم ps3 من خراب شده وقتی روشنش میکنم بعداز یک دقیقه دستگاه ارور hot بودن میده وبعد خاموش میشه البته بگم دستگاهم یک بار چراغ زرد شده برام تعمیر کردن ولی الان چراغ زردش درست شده ولی بخاطر گرم شدن دستگاه خاموش میشه البته خمیر سلیکونشم عوض کردم بازم نشد یه راهنمایی کنید ممنون یه خواهش دیگه یه سایت برای تعمیرات ps3 معرفی کنید ممنون

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان 2 تا سوال دارم:
1-بهترین مدل های ps3 fat کدوم مدل هاست؟
2-دمای cpu کنسول من همیشه 80 و rsx حداکثر روی 55 و دور فن یه کم آزار دهنده است.احتمالش هست از خمیر سیلیکونی باشه؟

1- اگر منظورتون از کمترگرم کردن هستش بهترین مدلها فت 65 نانومتری هستش
2- کنسولتون چه مدلی هستش؟؟؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
cechL04-65nm

دمای cpu که عادی هستش چون معمولا rsx همیشه خنک تر از cpu هستش ......... اما اره میشه گفت که فت های 65nm که مثل دسگاه شما هستش بهترین مدلشون هستن ............ اما دمای cpu شما بالا هستش البته گفته میشه تا 90 درجه برای مدل های فت تقریبا مشکلی نداره .
اما شما اگر میتونید حتما خمیر سلیکونتون رو عوض کنید و توجه کنید حتما از بهترین خمیر مرغوب استفاده کنید نه از هر خمیر سلیکونی ......... اگر میتونید از کنترل فن هم استفاده کنید چه بهتر

rejeb ivedik

کاربر سایت
Mar 17, 2014
31
دمای cpu که عادی هستش چون معمولا rsx همیشه خنک تر از cpu هستش ......... اما اره میشه گفت که فت های 65nm که مثل دسگاه شما هستش بهترین مدلشون هستن ............ اما دمای cpu شما بالا هستش البته گفته میشه تا 90 درجه برای مدل های فت تقریبا مشکلی نداره .
اما شما اگر میتونید حتما خمیر سلیکونتون رو عوض کنید و توجه کنید حتما از بهترین خمیر مرغوب استفاده کنید نه از هر خمیر سلیکونی ......... اگر میتونید از کنترل فن هم استفاده کنید چه بهتر

اگه 2ساعت پشت سر هم باهاش بازی کنم مشکلی پیش نمیاد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر