بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان PS3 ـو از طریق کابل HDMI به مانیتور LG w2261vp زدم اما هیچ تصویری نمیاد (صفحه سیاه ـه) کابل HDMI تست کردم سالم بود، چیکار باید بکنم؟

وقتی دستگاه خاموش دست رو بذار روی پاور بعد یه صدای بیپ روشن شدن میشنوی همینطور دست رو نگه دار تا صدای بیپ دوم رو شنیدی دست رو وردار الان دستگاه شما بروی hd رفت..............
برو با خیال راحت بازی کن:d

- - -ویرایش - - -

سلام من دستگاه fat 80gig دارم .چند روز پیش متوجه شدم صدای فن دستگاه به طرز عجیبی زیاد شده و اگر سکوت باشه که دیگه خییییلی زیاده . من کلی صبر کردم و تست کردم هیچ جای دستگاه اصلا غیر عادی داغ نشده بود من همه جارو چک کردم و همه چیز نرمال بود ولی صدای فن درست نمیشه .:wallbash:
مشکل از چیه ؟ چرا اینجوری شده ؟ بهترین راه حل چیه ؟
ممنون از راهنمایی

داخل مواتیمن ببین دای کنسولت چقدره؟؟؟؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام من دستگاه fat 80gig دارم .چند روز پیش متوجه شدم صدای فن دستگاه به طرز عجیبی زیاد شده و اگر سکوت باشه که دیگه خییییلی زیاده . من کلی صبر کردم و تست کردم هیچ جای دستگاه اصلا غیر عادی داغ نشده بود من همه جارو چک کردم و همه چیز نرمال بود ولی صدای فن درست نمیشه .:wallbash:
مشکل از چیه ؟ چرا اینجوری شده ؟ بهترین راه حل چیه ؟
ممنون از راهنمایی
سلام باید بدید آی سی فن رو عوض کنن

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
PS3 phat 60GB قدیمی دارم، چند روزه براش مشکل پیش اومده
بعد از روشن شدن یهو تصویر بهم میریزه و به صورت حبابی یا خط خطی رنگ سبز پدیدار میشه
مشکل از کجا میتونه باشه و قابل تعمیر هست؟

آخرین ویرایش:

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
وقتی دستگاه خاموش دست رو بذار روی پاور بعد یه صدای بیپ روشن شدن میشنوی همینطور دست رو نگه دار تا صدای بیپ دوم رو شنیدی دست رو وردار الان دستگاه شما بروی hd رفت..............
برو با خیال راحت بازی کن:d

اینکارو هم کردم اما همچنان صفحه سیاه هست :|

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
سلام دوستان
این دمه عیدی هم اعصابمو ریخت به هم!اقا یه اسلیم 250 دارم دقیقا 4 ساله داره عین ساعت کار میکنه بعد از مدت ها که برگشتم خونه روشنش کردم دیدم بعد از چند دقه تصویر هی داره میپره کابل پشت دستگاه رو دست میزدم ، پرش تصویر متوقف می شد بعدش دوباره شروع می شد به طوری که بعدش وحشتناک شد.با دو تا کابل دیگه هم تست کردم دیدم تصویر اصلا نمیاره رفتم یه کابل نسخه 1.4 هم خریدم باز هم تصویر نیورد.در تمام این کابل ها که تست کردم،تنظیمات تصویر رو ریست کردم و حتی اون تصویر SD ی که در مورد شناسایی HDMI هست و زمان دار هست رو هم نمیارن غیر از همون کابل اولیش که اوریجینال سونی هست و کیفیتش درسته.سولوشن های سونی رو هم توی بلاگش بود رو تست کردم مثل وصل کردن هم زمان دو تا پورت تصویر به تی وی و از این حرفا...هیچ کدوم جواب نمیده.کلا الان فقط می تونم تصویر از طریق کمپوننت و کمپوزیت از پورت AV بگیرم.پورت HDMI کلا ترکیده.تی وی هم Sony EX720 هست.روی یه تی وی دیگه هم تست کردم باز هم حواب نداد اون هم مدلش Sony 37S400A.

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام دوستان
این دمه عیدی هم اعصابمو ریخت به هم!اقا یه اسلیم 250 دارم دقیقا 4 ساله داره عین ساعت کار میکنه بعد از مدت ها که برگشتم خونه روشنش کردم دیدم بعد از چند دقه تصویر هی داره میپره کابل پشت دستگاه رو دست میزدم ، پرش تصویر متوقف می شد بعدش دوباره شروع می شد به طوری که بعدش وحشتناک شد.با دو تا کابل دیگه هم تست کردم دیدم تصویر اصلا نمیاره رفتم یه کابل نسخه 1.4 هم خریدم باز هم تصویر نیورد.در تمام این کابل ها که تست کردم،تنظیمات تصویر رو ریست کردم و حتی اون تصویر SD ی که در مورد شناسایی HDMI هست و زمان دار هست رو هم نمیارن غیر از همون کابل اولیش که اوریجینال سونی هست و کیفیتش درسته.سولوشن های سونی رو هم توی بلاگش بود رو تست کردم مثل وصل کردن هم زمان دو تا پورت تصویر به تی وی و از این حرفا...هیچ کدوم جواب نمیده.کلا الان فقط می تونم تصویر از طریق کمپوننت و کمپوزیت از پورت AV بگیرم.پورت HDMI کلا ترکیده.تی وی هم Sony EX720 هست.روی یه تی وی دیگه هم تست کردم باز هم حواب نداد اون هم مدلش Sony 37S400A.

اگه با تکون دادن کابل تصویر میاد و میره و مشکل دیگه ای نیست احتمالا پورت اچ دی حالا بر اثر فشار یا ضربه یا هر چی دچار قطعی شده که با یه تعمیر یا سرویس درست میشه.

Sent from my AXPAD 7E01 using Tapatalk

parhamjjj

کاربر سایت
Feb 26, 2014
1
سلام دوستان من یه مشکل دارم . وقتی دستگاه رو با کابل hd به تلویزیون hd وصل میکنم مشکلی نیست و اجرا میشه . اما وقتی دستگاه رو از طریق av میخوام به تلویزیون معمولی سونی وصل کنم هیییییییچ تصویری نمیاد !‌ دستگاه روی تلویزیون داغون قدیمی رفیقم راحت اومد نمیدونم روی این چرا نمیاد ... آیا تنظیماتی داره ؟؟

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
سلام دوستان من یه مشکل دارم . وقتی دستگاه رو با کابل hd به تلویزیون hd وصل میکنم مشکلی نیست و اجرا میشه . اما وقتی دستگاه رو از طریق av میخوام به تلویزیون معمولی سونی وصل کنم هیییییییچ تصویری نمیاد !‌ دستگاه روی تلویزیون داغون قدیمی رفیقم راحت اومد نمیدونم روی این چرا نمیاد ... آیا تنظیماتی داره ؟؟
سلام دوست عزیز
شما کنسول رو به تلویزیون وصل کن موقع روشن کردن کنسول دستت رو یه چند ثانیه روی دکمه ی روشن نگه دار تا کنسول چند تا بوق بزنه بعدش به احتمال زیاد تصویر میده

Asn

کاربر سایت
Jun 23, 2011
47
نام
ارسلان
سلام
من یه ps3 slim دارم چند روز پیش قبل از اینکه کامل لود بشه یه هارد بهش وصل کردم
حالا یه چند روزیه روشنش که می کنم چراغ دستگاه چشمک زن سبز و زرد میشه ولی بعدش دستگاه عادی کار میکنه
کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟
دستگاه رو هم یه سه ، چهار سالی میشه دارم

سلام
من یه ps3 slim دارم چند روز پیش قبل از اینکه کامل لود بشه یه هارد بهش وصل کردم
حالا یه چند روزیه روشنش که می کنم چراغ دستگاه چشمک زن سبز و زرد میشه ولی بعدش دستگاه عادی کار میکنه
کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟
دستگاه رو هم یه سه ، چهار سالی میشه دارم

مشکل حل شد بچه های دیگه اگه این مشکل رو دارن باید به منوی ریکاوری برن و گزینه ی بازگشت به حالت پیش فرض رو انتخاب کنن ولی متاسفانه همه ی تروفی ها و save هاشون پاک میشه (البته اگ مثل من یادشون بره بک آپ بگیرن:-s)

Last edited by a moderator:

vahid200000

کاربر سایت
Jun 12, 2012
18
دوستان م تا دستگاه و روشن میکنم سریع بوق میزنه و بعدش چراغ قرمز چشمک میزنه تو ریکاوری هم نمیره اصلا...
سالم بود وسط بازی یهو خاموش شد...
از چیه؟

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
دوستان م تا دستگاه و روشن میکنم سریع بوق میزنه و بعدش چراغ قرمز چشمک میزنه تو ریکاوری هم نمیره اصلا...
سالم بود وسط بازی یهو خاموش شد...
از چیه؟

بدلیل دمای کار بالا در ماههای گذشته
دستگاهتون دچار چراغ زرد معروف شده .

Sent from my Lumia using Tapatalk

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام برادران و استادان. برنامه جدید مولتی من دمای cpu و gpu نشون میده؟ اگه نشون میده لینک ورزنشو برام بزارید .ممنون

سلام
برای اروجینال همچنین چیزی نیست که نشون بده
برای هک هم نمیدونم برو توی بخش هک سوالتو مطرح کن مرسی

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
سلام افا من یه ps3 فت دارم حدود 2 ساله بدون مشکل داره کار میکنه ولی خب صدای فنش خیلی بلند بود از اول امشب به محض اینکه بازی رو اجرا میکنه بعد از 5 دقیقه دستگاه پیغام میده که داغ کرده و باید خاموشش کنم و چراغ دستگاه هم چشمک زن قرمز ابی میشه جای ابی سبز مشکل از کجاست باید بدم بیرون تعمیرات و کسی اطلاعی از بابت هزینش داره که چجوریاست؟ چند جا خونده بودم که با بالا بردن سرعت فن که دستی هم هست میشه خودمون درستش کرد ایا کسی به این مشکل بر خورده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر