final fantasy viii

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
برو تو بخش تبادل از یکی بگیر تازه مگه بیکاری میری دنبال چیزی که پیدا کردنش انقده سخته برو دهشو بگیر که همه جا ریخته.

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
دروغ نگم من قدیمیاشو بازی نکردم فقط همون ده که تازه گرفتم آخراشم امیدوارم به زودی تموم بشه ولی به هر حال جفتش نقش آفرینی نوبتیه مگه غیر از اینه اگه واقعا فرق اساسی با هم دارن یه توضیحکی بدی خوبه.

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
دروغ نگم من قدیمیاشو بازی نکردم فقط همون ده که تازه گرفتم آخراشم امیدوارم به زودی تموم بشه ولی به هر حال جفتش نقش آفرینی نوبتیه مگه غیر از اینه اگه واقعا فرق اساسی با هم دارن یه توضیحکی بدی خوبه.

شماره ی 8 فینال فانتزی هم مانند
شماره 7 این سری بازی زیبا ، خیلی فروش داشته
و از قشنگترین بازی های این سری بوده .
من اون رو بازی نکردم . ولی از خیلی ها شنیدم که بازی قشنگیه ؟

این بنده خدا هم دنبال شماره ی 8 می گرده اونوقت تو می گی برو
شماره ی 10 رو بگیر چون قشنگ تره ؟؟؟؟:confused:
اگه شماره ی 10 رو می خواست که نمی اومد تاپیک بزنه .:cheesygri

شهاب داری الکی به برو بچ سایت گیر میدی ها :D
:cool: :cool:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
محمد رضا جان من گیر نمیدم عزیز
من فقط میگم وقتی که شماره دهش انقده آسون گیر میاد و در نوع خودشم یه شاهکار محسوب میشه چرا این دوستمون انقد خودشو اذیت میکنه که هشتشو پیدا کنه بره راحت دهشو بگیره.

amin mozy

کاربر سایت
Feb 8, 2006
97
xdantex
چقد بی ربط حرف میزنی تو؟؟؟؟
اصلا فاینال فانتزی 8 رو از نزدیک دیدی که داری این حرفارو میزنی؟؟؟؟
من هم ه ی شماره هاش رو بازی کردم
10 و 8 هم رفتم
خداییش 8 هم گرافیک دموهاش بهتره هم داستانش
اصلا تو این سری بعد از 7 بهترینه
10 باید جلوش لنگ بندازه
راستی فکر کنم مشکل تو این باشه که تو فقط یه شمارشو بازی کردی خیال کردی همه مث همن
ولی هر شمارش 180 درجه با شماره های دیگش فرق دارن

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
ایول حالا که بازی کردی این شماره هشتو اگه زحمتی نیست یه توضیحی چیزی در موردش بنویس که من که بازی نکردم روشن شم :lightbulb

final fantasy

کاربر سایت
Aug 23, 2006
39
نام
محسن
ایول حالا که بازی کردی این شماره هشتو اگه زحمتی نیست یه توضیحی چیزی در موردش بنویس که من که بازی نکردم روشن شم :lightbulb

سلام من محسن هستم
میخواستم بگم فاینال هشت واقعا قشنگه و داستانش بی نظیر ولی در کل تمام سری بازی های فاینال قشنگه پیشنهاد میکنم حتما بری فاینال 8 رو گیر بیاری و بازیش کنی

final fantasy

کاربر سایت
Aug 23, 2006
39
نام
محسن
سلام
میگم بچه هایی که فاینال هشت رو بازی کردین اگه میه منو یه راهنمایی کنین

من تو فاینال 8 اونجایی از سی دی 4 هستم که باید این زنه رو بکیم که خیلی هم سخته من که هر چی میخوام بکشم خوب که میزنم یه دفه بایه حرکت هر سه نفر منو میکشه و بعد مینویسه که باید GF ام رو پر کنم من که نتونستم کاریش بکنم با ترینر هم که میرم همین رو میگه حالا من چه بکنم؟:cheesygri

final fantasy

کاربر سایت
Aug 23, 2006
39
نام
محسن
سلام
میگم بچه هایی که فاینال هشت رو بازی کردین اگه میشه منو یه راهنمایی کنین

من تو فاینال 8 اونجایی از سی دی 4 هستم که باید این زنه (اولتیمسیا) رو بکشیم که خیلی هم سخته من که هر چی میخوام بکشمش خوب که میزنمش یه دفه بایه حرکت هر سه نفر منو میکشه و بعد مینویسه که باید GF ام رو پر کنم من که نتونستم کاریش بکنم با ترینر هم که میرم همین رو میگه حالا من چه بکنم؟:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر