(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
ممنون. كلا فلسفه ي اين Primary و Secondary چي هست؟ وقتي اكانت دوم رو Primary مي كنم چيزي از اكانت اول كم نميشه؟
سوال بعد اينكه ديگه هيچ وقت نياز نيست اكانت اول رو Primary كنم؟
خب با این کار میشه پلاس،بازیای دیجیتالی و... با بقیه اکانتهای روی کنسولت به اشتراک بذاری، نه کم نمیشه
شما با همون اکانت اصلیت میتونی توی همه بازیها بدون هیچ مشکل و هر ریجنی مولتی بازی کنی فقط توی بحث دانلود محتوای اضافه فقط باید ریجن ها باشه که راحت میتونی با 1اکانت دیگه خریداری و دانلود کنی و با اکانت اصلیت بازی کنی...

این تاپیک هم واسه PS4 گذاشتن ولی بیشتر مواردش مخصوصا درباره ی ریجن و موارد آنلاین واسه PS3 هم صدق میکنه
جواب سوال های عمومی دوستان در مورد PS4

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان psn ف- ی لتر شده؟ برای من به هیچ وجه وصل نمیشه. نه تو ps3 نه تو vita. نتمم تازه از مخابرات گرفتم. میخوام ببینم کلا *****ه یا چون مخابراته این طوری شده.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان این upnp چی هست ؟ در دسترس بودنش چه تاثیری داره؟
من دیشب داشتم مولتی انچارتد 2 رو راحت بازی میکردن صبح پاشدم هر کاری میکنم وصل نمیشه و upnp هم تو تست کاننکشن خارج از دسترس میزنه چرا!! :((

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان کسی اینجا LBP 3 میزنه؟
اگه کسی بازیش کرده لطفا بگه چه تفاوتی کرده؟
بازیش رو اگه بشه میخوام بگیرم از Store زده 19.00$ بنظرتون ارزش داره؟

• Like
Reactions: Hasan Bahali

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام
دوستان یه سوال خواهشا فقط سریع جواب بدید
اگه بخایم یه اکانت ps3 حاوی چند بازی و dlc رو از روی یه دستگاه حذف کنیم و روی یه دستگاه دیگه بریزیم چیکار باس بکنیم؟
من توی یه قسمت دی اکتیو گیم رو زدم الان اگه اکانت رو پاک کنم و روی یه دستگاه دیگه بزنم حله مشکلی پیش نمیاد؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان یه سوال خواهشا فقط سریع جواب بدید
اگه بخایم یه اکانت ps3 حاوی چند بازی و dlc رو از روی یه دستگاه حذف کنیم و روی یه دستگاه دیگه بریزیم چیکار باس بکنیم؟
من توی یه قسمت دی اکتیو گیم رو زدم الان اگه اکانت رو پاک کنم و روی یه دستگاه دیگه بزنم حله مشکلی پیش نمیاد؟

سلام
نه مشکلی پیش نمیاد دیگه اگر همه کارها رو کردی پس برو انجام بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر