(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام psn کانکت نمیشه
icon9.png
واسه همین ابدیت جدیدس؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
آپدیت 4.66 ریلیز شده
باید دانلود و نصب کنین
اجباری هستش
خوشم میاد سونی هنوز PS3 رو رها نکرده
احسنت

sat09

کاربر سایت
Dec 1, 2010
25
سلام بچه ها من هر کار میکنم به psn وصل نمیشه خیلی طول میکشه اصل به psn وصل نمیشه با pc ثبت نام کردم اما با پلی استشن چهار هر چقدر لا گین میکنم داخل نمیره مشکل از چی است لطفا را هنمای کنید طول میکشه اصلا نمیره

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
سلام بچه ها من هر کار میکنم به psn وصل نمیشه خیلی طول میکشه اصل به psn وصل نمیشه با pc ثبت نام کردم اما با پلی استشن چهار هر چقدر لا گین میکنم داخل نمیره مشکل از چی است لطفا را هنمای کنید طول میکشه اصلا نمیره

نت کنسول رو خاموش کنید. مودم رو خاموش روشن کنید . نت کنسول رو روشن کنید

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
دوستان چن تا سوال من کلا طرف آنلاین نمیرم و بیشنر آفلاین میزنم ولی بعد از سالها میخوام آنلاین بزنم...اول اینکه psn برای ps3 هنوز رایگانه؟ یعنی میشه وصل شد و رایگان بازی کرد؟ دوم اینکه با پینگ حدود 200 میشه آنلاین زد؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان چن تا سوال من کلا طرف آنلاین نمیرم و بیشنر آفلاین میزنم ولی بعد از سالها میخوام آنلاین بزنم...اول اینکه psn برای ps3 هنوز رایگانه؟ یعنی میشه وصل شد و رایگان بازی کرد؟ دوم اینکه با پینگ حدود 200 میشه آنلاین زد؟
رایگان که هنوز رایگانه
بله شما راحت وصل میشید و بازی میکنید
در مورد پینگتون هم فکر کنم بشه اما به نظرم لگ بندازه

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام من بازی god of war acension کامل ابدیت کردم ولی مولتی که میزنم میگه psn card میخواد قضیش چیه یعنی باید psn بخری من که با کپی انلاین میزنم نمیشه بازی کرد

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
وقتی که مولتیپلیر میزنم یه سوال میاد yes یا no باید yبزنی یه کد دوازده رقمی میخواد بالاشم زده psn card
رفیق این بحث کپی رو تویه تاپیک جیل بریک باید مطرح میکردی....
بازی میاز به آنلاین پس داره...از این تاپیک مطابق با آیدی بازیت دانلودش کن... Online Pass and DLC working for PS3

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام.
از دیروز تخفیف های 12 deals of christmas توی پی اس ان اروپا شروع شده. آیا us هم از این تخفیفا خواهد گذاشت؟
میخوام ببینم last of us remastered رو الان بخزم یا صبر کنم تو us تخفیف بخوزه چون اونور ارزون تزه.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام.
از دیروز تخفیف های 12 deals of christmas توی پی اس ان اروپا شروع شده. آیا us هم از این تخفیفا خواهد گذاشت؟
میخوام ببینم last of us remastered رو الان بخزم یا صبر کنم تو us تخفیف بخوزه چون اونور ارزون تزه.

بله ما هر ساله این نوع تخفیف ها بوده و برای استور امریکا هم تخفیف زده میشه صبر کنید تا برای امریکا هم بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر