(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
دوستانی که هنوز که هنوزه این مشکل رو دارن و دیگه قطع امید کردن من یه راه علمی تخیلی بلدم :D

3. اینترنت کنسول رو خاموش کنید .
4. مودم رو خاموش کنید.
5. بعد از 5 دقیقه مودم رو روشن کنید.
6. اینترنت کنسول رو روشن کنید.
7. می تونید کانکت شید.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه راه حل عملی دیگه هم هست که من همین الان وصل شدم به استور همین نیم ساعت پیش داشتم انلاین هم بازی میکردم
اونم چه با گوشی
چون گوشی من همراه اول هست و 3G شو فعال کردم و بعدش گوشیمو وصل کردم به پلی3 و راحت وصل شد و بازی کردم سرعتش عالی و بدون این گیر بکنه تا اونم با وایرلیس نه با سیم
اینم یه راه حل عالی

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
یه راه حل عملی دیگه هم هست که من همین الان وصل شدم به استور همین نیم ساعت پیش داشتم انلاین هم بازی میکردم
اونم چه با گوشی
چون گوشی من همراه اول هست و 3G شو فعال کردم و بعدش گوشیمو وصل کردم به پلی3 و راحت وصل شد و بازی کردم سرعتش عالی و بدون این گیر بکنه تا اونم با وایرلیس نه با سیم
اینم یه راه حل عالی

ه WiFi hotspot گوشیتو روشن کردی و با وای فای ps3 به گوشیت وصل شدی و بازی کردی ؟ چی بازی کردی ؟ یعنی سرعت 3G همراه اول اینقدر خوبه که واسه آنلاین جواب بده؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ه WiFi hotspot گوشیتو روشن کردی و با وای فای ps3 به گوشیت وصل شدی و بازی کردی ؟ چی بازی کردی ؟ یعنی سرعت 3G همراه اول اینقدر خوبه که واسه آنلاین جواب بده؟؟؟

بله
البته ببین ها من توی منطقه خودم انتن خوب کار میکنه و محله ما خیلی خوبه ولی مثلا جای دیگه اهواز سرعتم خوب نیست شما باید منطقه ای باشید که دکل مخابرات اونجا باشه و انتنش خوب باشه
حتی با لب تاب هم سرعت 500 هم رسید بعد به فکرم رسید گوشی رو وصل کنم به پلی3 ببینم چه جوری میشه نمیشه انلاین بازی کرد
دیدم بله چرا که نه شد و خوبش شد عالی حرف نداره
و دیروز و امروز این دو تا بازی باهاش تست کردم و جواب داد
Ace Combat Infinity
TEKKEN TAG TOURNAMENT 2
البته بگم امروز صبح یه نمه اذیت شدم نمیدونم چرا این جوری شد شاید فشار روی مخابرات بود
درکل روش خوبی پیدا کردم برای خودم:d

Super Hazrd

کاربر سایت
Oct 7, 2014
48
سلام دوستان.

من يه مشكل عجيب و غريب دارم كه واقعا اعصابمو حرد كرده.

من وقتي ميخوام season fifa 15 را بزنم، رو گزينه جستجو ميزنم و بازيكن حريف هم پيدا ميكنه و وارد بازي ميشه ولي تو همون قسمت اولش تا لوگوي ea مياد از بازي مياد بيرون.

ولي براي بخش هاي آنلاين ديگش مثل fut اصلا چنين ايرادي نداره و ميبتونم راحت بازي كنم.

الان اشكال از چيه كه نميزاره من season را بازي كنم؟

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام دوستان.
یه راهنمایی می خواستم بکنین.
بین این بازی ها بنظرتون کدوم رو بخرم؟
GTA V
Watch_dogs
PvZ garden warfare
the last of us.
ممنون.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان.
یه راهنمایی می خواستم بکنین.
بین این بازی ها بنظرتون کدوم رو بخرم؟
GTA V
Watch_dogs
PvZ garden warfare
the last of us.
ممنون.
سلام
ببین بستگی به سبک و علاقه خودت داره از چه نوع بازی های خوشت میاد بیشتر از بازی های معمای و یا جنگی و غیره
اگر نظر منو بخواهی به نظر من بازی the last of us رو بازی کن

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
من 2 بار Batman: Arkham Asylum که برا پلاس رایگانه خواستم دانلود کنم که هر 2 بار تا 88% دانلود شده و بعد متوقف شده!!!!!!!!!!!
کسی می دونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همگی
من 2 بار Batman: Arkham Asylum که برا پلاس رایگانه خواستم دانلود کنم که هر 2 بار تا 88% دانلود شده و بعد متوقف شده!!!!!!!!!!!
کسی می دونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام
الان شما با پی سی دانلود کردی دیگه اره

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
الان شما با پی سی دانلود کردی دیگه اره
نه,شما یه بار بهم پیشنهاد کردید که با پی سی دانلود کنم ولی هر کاری کردم نشد و همه مراحلو همونطور که گفته شده بود جلو رفتم ولی نتونستم با پی سی دانلود کنم.
برا همین با خود دستگاه دانلود کردم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه,شما یه بار بهم پیشنهاد کردید که با پی سی دانلود کنم ولی هر کاری کردم نشد و همه مراحلو همونطور که گفته شده بود جلو رفتم ولی نتونستم با پی سی دانلود کنم.
برا همین با خود دستگاه دانلود کردم

خیلی عجیب خیلی زیاد
بابا من خودم نزدیک به 30 گیگ دانلود کردم اونم با پی سی
والله دیگه عقلم به جای نمیرسه تا کمکت کنم
شما نه با پی سی میتوانید دانلود کنید نه با خوده کنسول نمیدونم چه مرگش هست
یه احتمال دیگه هم میدم که این بازی الان خیلی ها دارند دانلودش میکنن و سرور دانلودش ضعیف شده و شما باید صبر کنید به احتمال یه هفته
من یادم قبلا یه بازی رو مجانی کرد این PSN همه رفتن برای دانلودش خیلی نتوانستن کامل دانلودش کنن منم همین طور البته بگم حجمش کم بود ولی بعداز یه مدت درست شد
این احتمالی که من میدم به احتمال زیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر