(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
این ارور DNS لعنتی رو چیکار کنم :((((

یه چند هفته درستش کردم ولی دیگه همون راه هم جواب نمیده :( بعد از این مشکلِ ساین این نشدن اینم دیگه نمیشه ... :(

همش میگه DNS DNS DNS ارور فلان فلان ::|||||||||||||||||||||

دی ان اس شاتل هم ج نمیده اصن ... والا بدون اون بهتر بود :|

چیکار کنم ؟ :( هیچ راهی نمیشه ... توی نتورک ستینگ Easy رو میزنم بعد یه گزینه میزنم که باید پسورد نت رو بدی، اون قبلا جواب میداد ولی الان دیگه جواب نمیده اونم...

فقط هم وقتی کنسول رو روشن میکنی یه کانکت میشه بعد هیچی هم لود نمیشه خودش ساین اوت می کنه! :|

چه غلطی بکنم دیگه خب؟!!!! )x

کابل LAN هم ندارم شانسِ داغونم :)

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
آقا من بعد از چندین سال تازه میخوام آنلاین بازی کنم بیشتر هم pes بازی میکنم میخواستم بپرسم اگه دستگام کپی خور باشه نمیشه بازی کرد؟ چون رفتم بازی کنم ازم یه کد میخواست باید چیکارش کنم این کد رو از کجاباید گیر بیارم؟:(

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
ببین یک راه هست که اونم داخل مودم این گزینه رو غیر فعال کنی plug-n-play کنی که مشکلت هل بشه الان بهت میگم کجا بری
شما داخل مودم که هستی گزینه UPnP settings رو میبینی برو داخلش بعدش گزینه UPnP box که دیدی زیرش گزینه Disable هست بزنش و بعد سیو رو بزن و بیا بیرون و مودم و کنسول رو خاموش روشن کن تا ردیف بشه
اینم جواب نمیده!
معلوم نیست چی سره psn اومده باز.
بازیهارو اپدیت میشه کرد ولی به psn وصل نمیشه و dns رو ایراد میگیره.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اینم جواب نمیده!
معلوم نیست چی سره psn اومده باز.
بازیهارو اپدیت میشه کرد ولی به psn وصل نمیشه و dns رو ایراد میگیره.

خوب این مشکل برمیگرده به اینترنت و هیچ کاری نمیشه کرد و هی باید امتحان کنی تا وصل بشه
حالا کدام شرکت سرویس اینترنت میگیری

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
آقا من بعد از چندین سال تازه میخوام آنلاین بازی کنم بیشتر هم pes بازی میکنم میخواستم بپرسم اگه دستگام کپی خور باشه نمیشه بازی کرد؟ چون رفتم بازی کنم ازم یه کد میخواست باید چیکارش کنم این کد رو از کجاباید گیر بیارم؟:(

البته شرمنده اگه این سوال جاش اینجا نبوده#:-s

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
خوب این مشکل برمیگرده به اینترنت و هیچ کاری نمیشه کرد و هی باید امتحان کنی تا وصل بشه
حالا کدام شرکت سرویس اینترنت میگیری
نه از اون نیست چون با ps4 راحت وصل میشم و استور میرم!
هر چی هست رو ps3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه از اون نیست چون با ps4 راحت وصل میشم و استور میرم!
هر چی هست رو ps3
خوب ببین یه دلیل دیگه هم هست که از روی ترجبه بهت میگم
متاسفانه مودم پلی3 خیلی ضعیفه خیلی زیاد و اگر یه ضره اینترنت بالا و پایین بشه وصل نمیشه متاسفانه اینترنت ایران هم که همش بالا و پایین میشه و ادم نمیشه روش حساب باز کرد
و پلی4 مودمش قویتر از پلی3 هست اینم در نظر بگیر

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
خوب ببین یه دلیل دیگه هم هست که از روی ترجبه بهت میگم
متاسفانه مودم پلی3 خیلی ضعیفه خیلی زیاد و اگر یه ضره اینترنت بالا و پایین بشه وصل نمیشه متاسفانه اینترنت ایران هم که همش بالا و پایین میشه و ادم نمیشه روش حساب باز کرد
و پلی4 مودمش قویتر از پلی3 هست اینم در نظر بگیر
اخه یه هفتس اینطوری شده ... سرعت منم 10 مگه.
خطم هم خیلی با کیفیته.
فعلن باید صبر کرد ببینیم چی میشه.

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
بازی pes اگه بخوای انلاین بازی کنی انلاین پس میخواد در کل نظر منو میخوای دوره pes رو خط بکش چون تو انلاینش هیچکس نیس اصلا کسی به این بازی اهمیت نمیده انگار اونوریا بازی حسابش نمیکنن:d من رفتم فقط چینی ژاپنی پیدا میکرد
کد 2014ش که اینه دانلود.کلا انلاین پسای بازیاهم که تو این تاپیکه .اینم انلاین پس 2013ش با ایدیه bles اینم واس ایدیه blus31029 دقت کن که طبق ایدیه بازیت نصب کنی انلاین پسارو
پیشنهاد من که بیخیال شدنه این بازیه برو فیفا بی دردسر حالشو ببر
موفق باشی;)

- - -ویرایش - - -

این ارور DNS لعنتی رو چیکار کنم :((((

یه چند هفته درستش کردم ولی دیگه همون راه هم جواب نمیده :( بعد از این مشکلِ ساین این نشدن اینم دیگه نمیشه ... :(

همش میگه DNS DNS DNS ارور فلان فلان ::|||||||||||||||||||||

دی ان اس شاتل هم ج نمیده اصن ... والا بدون اون بهتر بود :|

چیکار کنم ؟ :( هیچ راهی نمیشه ... توی نتورک ستینگ Easy رو میزنم بعد یه گزینه میزنم که باید پسورد نت رو بدی، اون قبلا جواب میداد ولی الان دیگه جواب نمیده اونم...

فقط هم وقتی کنسول رو روشن میکنی یه کانکت میشه بعد هیچی هم لود نمیشه خودش ساین اوت می کنه! :|

چه غلطی بکنم دیگه خب؟!!!! )x

کابل LAN هم ندارم شانسِ داغونم :)
اگه ارور dns میده اینکارو بکن درست میشه
برو تو setting بعد network setting بعد internet connection setting
حالا بترتیب بزن custom/wireless/scan neteto bezan
اونایی که با کابل وصل میشن wiredو بزنن
ip addresam automatic
set the dhcp inam do not set
حالا dns setting بزن manual
اینارو وارد کن dnsاییه که خودم استفاده میکنم
primary dns: 4.2.2.1
secondary dns : 4.2.2.4
جلورو بزن mtu هم automatic بعدی هم بزن do not use
و در اخر upnp هم unable تستو بزاغر تموم بشه دیگه ارورش واست نمیاد
- - -ویرایش - - -

سلام...این ارور DNS 80710102 مربوط به چه هست؟؟؟میخوایم به PSN وصل شیم ارور DNS میده....
شماهم همون کاریو که به اقا نیکان گفتمو بکن

- - -ویرایش - - -

سلام من چند روز میخوام به PSN وصل شم DNS ارور میده چیکار باید بکنم
و شماهم همینطور
این مخابراتم همرو دیوونه کرده:d

- - -ویرایش - - -

فقط دوستان این dnsارو اگه تستم بکنین که با نت شما پینگش چنده عالی میشه واس تستشم برید توی استارت کامپیوتر اونجا که نوشته search program and files بنویسین run اون بنامهه که میاررو باز کنین توش اینو تایپ کنین
ping 4.2.2.1 -t
ok بزنین ببینین پینگتون با این dns چنده با بقییه dns هم فقط جای 4.2.2.1 مثلا بنویسین 4.2.2.4 و ok
با این dnsها هم تست کنین 8.8.8.8 | 4.2.2.3
با اجازه از اقا حسین زحمت کش;)
موفق باشین

- - -ویرایش - - -

سلام من وقتی وارد مولتی بازی TLOU میشم کانکتینگ میده بعد از چند لحظه ارور NO DOWNLOADING CONFIG FILE میده یکی خواهشا کمک کنه?
برو تست کانکشن بگیر دوباره کانکتشو اولم بزار کامل اددلیستت بیان بعد هی بزن تا یبار وصل بشه اگرم طول کشید صبر کن معمولا نیم ساعتی بعضی وقتا طول میکشه

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
ممنون از mohsen__gamer برای توضیحات خوب و کاملش. فقط چند مورد کوچیک هم بر اساس تجربه‌ای که داشتم:

ارور مربوط به DNS و کلا بسیاری از ارورهای PSN، حداقل چیزی که من توی PS3 دیدم و تجربه کردم، هیچ راه حل قطعی و 100 درصدی براشون وجود نداره. (من PS4 سیستم شبکش و تنظیماتش رو ندیدم به چه صورت هست، ولی نباید تفاوت زیادی با 3 بکنه) - مورد دیگه هم مربوط به ضعف های جدی اینترنت‌های ماست که راه حل‌های قطعی و کاربردی رو از کار می‌اندازه، با توجه مشکلاتی که داره.

این ارور DNS هم جز مجهولات PSN هست کلا! خیلی راه‌ها روش جواب نمی‌ده، بعدش هم یک‌دفعه و بی دلیل سرو کلش پیدا می‌شه، گاهی این رور هست، گاهی بعد چند بار تکرار و استمرار حل می‌شه و کلا جز مواردی هست که زیاد دیده می‌شه توی PSN ولی پایدار نیست و رفع می‌شه.

ولی اگر می‌خوایید DNSها رو تغییر بدید، برای اینکه نتیجه درستی بگیرید، اول باید این کارو توی مودم انجام داد. هر DNS بخواییم بذاریم، بهتره اول همونو توی مودم دقیقا وارد کنیم، هم Primary و هم Sec، بعدش داخل کنسول هم تنظیمش کنیم. ( P: 8.8.8.8 و S:8.8.4.4 جز DNSهای خوب هستن، همین طور 4.2.2.4 و 4.2.2.2 )

در زمینه Ping Time هم قدم اول کلا برای بازی و اتصال و هر چیزی مشابه با این‌هاست. به شکلی عجیبی مهم، و به شکل عجیبی هم تاثیر گذار و اینکه آنقدر مجهولات IPSهای ما در این زمینه بالاست که عمرا نمی‌شه دقیق فهمید در این زمینه بهترین حالت کدوم هست. فقط باید خود فرد انقدر موارد مختلف تست کنه و با اینترنتش آشنا بشه که دستش بیاد چی به چی هست. هر مقدار پایین پینگی در ISPهای ما اصلا نمی‌تونه تضمین کنه که اینترنت خوبی داریم و راحت هم به PSN وصل می‌شیم، عکس این موضوع هم وجود داره. ولی در کل خیلی موارد رو می‌شه از پینگ و وضعیتش فهمید.

PSN چیز خاصی برای اتصال نداره، گزینه‌های مهمش DNS، Nat Type، MTU و UPnP - نوع پروتکل تنظیمی هم که اکثرا باید PPPoE تنظیم کنیم، توی این قسمت هم بیشتر ISPها روی حالت Auto باید تنظیم بشن، مخصوصا مخابرات، و روی حالتی که نیاز به رمز عبور داشته باشه، کلا جواب نمی‌دن و اینترنت رو نمی‌شه داخل کنسول دریافت کرد.

اکثر این موارد رو می‌شه حالت‌های ایده‌آلش رو با سرچ به دست آورد، ولی اون چیزی که برای PSN و کلا مشکلاتی ما باهاش داریم می‌دونم، اینه که باید باهاش درگیر بشید تا درستش کنید. اگر ISP دارید که مدت ها می‌خواید ازش استفاده کنید، باید انقدر روش‌های مختلف روش به کار ببرید، تغییرات بدید، ارور دریافت کنید تا به جایی برسید که فلان وضعیت و فلان ارور رو اگه دیدید، بفهمید از کجا آب می‌خورده. چون وضعیت ما در اتصال به PSN جوری هست که هر لحظه ممکن یک نوع اروری دریافت کنیم، الان خوبه، ممکن دو ساعت بعد وصل نشه، فردا خوب باشه، و... برای همین نمی‌شه راه قطعی داد برای ارورها. چون دقیقا مشخص نیست مشکل کجاست، به ظاهر ارور DNS دریافت می‌کنیم، ولی ممکن خود این به جایی دیگه وصل باشه و مشکل از اون جا باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر