بازی (بهشت) یا Paradise

badboy

کاربر سایت
Jul 9, 2006
135
اگه کسی این بازی رو کرده تو رو خدا منو کمک کنه اون قسمتی که توی کشتی است و ببر زنه مرده کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
کمک کم .............................................................................
...................................................................................................................ک:eek:

arsniyas

کاربر سایت
Feb 4, 2006
59
سلام ببخشید من می خواستم ببینم این بازی ارزش خرید داره می شه یه کم در مورد سبک بازی و تعداد سی دی آن توضیح بدید ممنون

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
نوشته شده توسط arsniyas:
سلام ببخشید من می خواستم ببینم این بازی ارزش خرید داره می شه یه کم در مورد سبک بازی و تعداد سی دی آن توضیح بدید ممنون
اگه به بازی های فکری علاقه دارید میتونه گزینه ی خوبی باشه.سبک بازی هم adventure یا همون فکری هست و بازی سبکی مثل بازی سایبریا داره.
تعداد سیدی های بازی هم اگه اشتباه نکنم باید 3 عدد باشه.;)

nice_girl

کاربر سایت
Aug 23, 2006
1
نوشته شده توسط badboy:
اگه کسی این بازی رو کرده تو رو خدا منو کمک کنه اون قسمتی که توی کشتی است و ببر زنه مرده کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
کمک کم .............................................................................
...................................................................................................................ک:eek:
با سلام اگر شما بازی را تا این مرحله پیش رفتید یه کمکی هم به من کنید تا قسمت شکستن نارگیل ها را رد کنم.
:( please help

arsniyas

کاربر سایت
Feb 4, 2006
59
سلام ببخشید من بازی را خریدم تو نصبش مسکل دارم اول این که خیلی دیر می آید بالا بعد هم بعد اینستالش روی ایکن بازی که کلیک می کنم می نویسه فایل گمشده کار نمی کنه چه کنم ؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
نوشته شده توسط badboy:

این راهنمای کامل بازیه
http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcPp/paradisewt.htm

zartosht63

کاربر سایت
Feb 22, 2006
27
كمك در بازي paradise

در بازي paradise به مشكل برخوردم من الان آخر بازي هستم آنجايي كه آن پلنگ را كشته اند و دور آن شمع روشن كرده اند من 5 عروسك پيدا كردم و يكي از آنها را به او جادوگر كه كنار آسانسور هست مي دهم و بعد كه از آسانسور بالا مي روم آن جادوگر هم به همان اتاقي كه آن پلنگ هست و دور اون شمع روشن كرده اند مي آيد من روي زمين با گچي كه پيدا كردم دو عكس مي كشم عكس خورشيد و ماه و حالا ديگر گير كردم هيچ كدام از عروسكها را در جاهاي مناسب نمي گذارد من فقط اين را مي دانم كه بايد عروسكها را دور آن پلنگ بگذارم ولي هيچ كدام را نمي گذارد يعني اصلا امكان اين كار نيست آيا بايد قبل از اينكه عروسكها را در آنجا قرار بدهم كار خاصي انجام بدهم از دوستان اگر كسي اين بازي را تمام كرده به من كمك كند

Z.E.U.S

کاربر سایت
Jan 24, 2007
96
نام
میثاق
سلام به همه دوستان

من این بازی رو تموم کردم . و در مورد اون دسته از کسانی که به جایی که ببره در کشتی مرده رسیدند بگم که شما باید تمام عروسکهایه داخل کشتی را داشته باشی تا بتونی از اونها برایه نجات ببر استفاده کنی . باید به ترتیب عروسکهارو دوره ببر بچینی . من این بازی رو 8 ماه پیش تموم کردم اگر نتونستید عروسکهارو بچینید . بازی رو دوباره نصب می کنم براتون کامل توضیح میدم . یک نکته دیگر شما باید با یک تکه گچ دوره ببر را خط بکشید .

zartosht63

کاربر سایت
Feb 22, 2006
27
سلام به همه دوستان

من این بازی رو تموم کردم . و در مورد اون دسته از کسانی که به جایی که ببره در کشتی مرده رسیدند بگم که شما باید تمام عروسکهایه داخل کشتی را داشته باشی تا بتونی از اونها برایه نجات ببر استفاده کنی . باید به ترتیب عروسکهارو دوره ببر بچینی . من این بازی رو 8 ماه پیش تموم کردم اگر نتونستید عروسکهارو بچینید . بازی رو دوباره نصب می کنم براتون کامل توضیح میدم . یک نکته دیگر شما باید با یک تکه گچ دوره ببر را خط بکشید .
دوست عزيز من 5 عروسك گرفتم 4 تا از اون اتاقي كه مجسمه بزرگ هست و 1 عروسك هم از اتاق بغل آسانسور كه البته يكي از عروسكها را به آن جادوگر سياه پوست كه كنار آسانسور دادم و بعد كه رفتم داخل آسانسور و رفتم طبقه بالا وقتي رفتم داخل آن اتاقي كه ببر مرده آن مرد سياه پوست هم انجاست بعد من 2 شكل را روي زمين با گچ مي كشم يكي خورشيد و يكي ماه و بعد ديگر هيچ گير كردم نه عروسكي از من قبول مي كند كه روي زمين بگذارم و هيچي راستي يك اتاق هم هست كه يك مار بزرگ جلوي آن خوابيده و يك جايي هم هست كه يك اهرم گرد هست كه وقتي آن را مي چرخانم يك ميمون را نشان مي دهد كه زير بخار هست و من بايد بخار را خاموش كنم تا بتوانم رد شوم شما گفتي بايد يك خط هم دور ببر بكشم منظور شما همان 2 شكلي هست كه كنار ببر كشيدم يا يك خط جدا؟؟؟ لطفا دقيق بگوئيد بايد چه كار كنم گير كردم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر