هري پاتر و جام آتش

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
در اين بازي به مرحله اي رسيده ام كه بالاي يك قلعه گير كرده ام و بايد در مدت حداكثر سه دقيقه تعداد ده جانور را نابود كنم چگونه بايد اين را رد كنم؟

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
نوشته شده توسط Monirzadeh:
باید اون ها را با جادو نابود کنی (پرتشون نکن پایین) تا به حد نصاب برسی تا بتونی gold را بگیری
چه جوري ميتونم سريع تر نابودشون كنم يعني تو وقت تعيين شده يعني يك دقيقه . آيا قلق يا روش خاصي نداره؟

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
نوشته شده توسط xdantex:
قلق خاص که نداره اما احتمالا بهترین کار آتیش زدنشونه.
چطوري ميتونم اين كار رو بكنم؟چون فقط اونهايي رو حساب ميكنه كه دود سياه ازشون بلند ميشه.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
جواب

وقتي تو مرحله ماز اون غولا ميان طرفت جا خالي بده تا بخورن تو ديوار بعد برو پشتش ايكس رو اونقد بزن تا بميره

3364842

کاربر سایت
Nov 2, 2006
2
در اين بازي به مرحله اي رسيده ام كه بالاي يك قلعه گير كرده ام و بايد در مدت حداكثر سه دقيقه تعداد ده جانور را نابود كنم چگونه بايد اين را رد كنم؟

بايد پشت سر هم x رو بزني تا چپه شن و بعدش سه بار ديگه x رو بزني بعد c رو نگه دار تا دود سياه ازشون بلند شه:cheesygri من با اين روش در عرض 53 ثانيه تونستم gold بگيرم :D
فقط يه جا ديگه من گير كردم جايي كه قبل از مسابقه سه جادوگر هستش و بايد تو جنگل اژدها رو ببيني من دو بار مرحله رو رفتم و در آخر اون چيزي كه باهاش level up ميشه خيلي بالاست و به گياهاي مارپيچ وصله من نمي تونم اونو بگيرم لطفا راهنمايي ام كنين؟ خواهش ميكنم:(

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
خوب دوست عزيز تو بايد صبر كني تا مرحله ي گلخانه بعدا مي توني دوباره به اين مرحله بر گردي
حتما مي پرسي چرا؟ چونكه يه سري قدرتها رو هنوز نگرفتي وقتي گرفتي بايد برگردي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر