تاپیک مخصوص بازی dracula origin

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
با عرض سلام وخسته نباشید من در قبرستان انجایی که باید قفل زرد رنگ در را باز کنید گیر کردم لطف کنید کمکم کنید.:cheesygri

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام ممنون از راهنمایی های سازندتون!!!!!!
من الان توی ترانسیلوانیا هستم توی قصر کنت دراکولا.
توی این دوتا قسمت گیر کردم.
اینم عکساش:

arian0007

کاربر سایت
Jun 23, 2008
6
اقا يكي كمك ما كنه تو اين بازي دراكولا من توي اون قبرستون چه خاكي بريزم رو سرم حتي قب

اقا كمك كنيد من تو قبرستون قبر اون زن و شوهرو پيدا كردم و با چنگك پاكش كردم الان بايد چه كنم:(:(:(:(

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اقا كمك كنيد من تو قبرستون قبر اون زن و شوهرو پيدا كردم و با چنگك پاكش كردم الان بايد چه كنم:(:(:(:(
سلام
بعد فهمیدن شماره ها باید بری اون دری که جلوی قبرستونه و شماره هارو طبق دستوری که اون گورکنه بهت مگه وارد کنی.
فقط یه چیزی هست که عدد هایی مثل 6 یا 9 رو باید برعکس بکار ببری یعنی به جای 6____9 بنویسی و برعکس

WILLMORE

کاربر سایت
Jun 21, 2008
8
سلام ممنون از راهنمایی های سازندتون!!!!!!
من الان توی ترانسیلوانیا هستم توی قصر کنت دراکولا.
توی این دوتا قسمت گیر کردم.
اینم عکساش:

برای اون قسمت تابلو باید
ستون رنگ های عمودی :green, white, red, white
ستون رنگ های افقی : green, white, blue, blue
===========================================
قسمت رمز شمشیر هم ابتدا باید اون شیشه مربا را بری و یدی به اون مرده که در استبل افتاده (همونی مردی که براش با طناب و موش تله گزاشتی در قسمت اول ) و بعد باهاش صحبت کنی و بعد بیای این رمز را روی شمشیر بزن 80099

من در تمام عمرم که ادونچر بازی کردم با همچین پازل هایی برخورد نکرد بودم واقعآ سخته من سر پازل همین تابلو سه هفته گیر کردم اخرشم شانسی رمزش را پیدا کردم

WILLMORE

کاربر سایت
Jun 21, 2008
8
اصلا فکر نکنم بیش از 5نفر این بازی رو تموم کرده باشند....
دوست عزیز من که گفتم من این بازی نفش گیر را دو هفته پیش تموم کردم
ولی تمام موهای سرم سفید شد تا تمومش کردم :biggrin1:
درکل اگر جایی گیر کردی بگو کمکت میکنم

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اقااااااااااااایون من تو اون مرحله که باید با این 12 شیشه محلول بسازه گیرم یکی کمک کنه plz

منم تومش کردم..........................

باید به ترتیب زرد-ابی سبز سیاه قرمز نارنجی سفید رو انتخاب کنی
اعداد را به ترتیب از کوچک به بزرگ بر بروی گاوصندوق بزن و با هر بار که یک عدد را میزنی اون دستگیره را هم فشار بده
مثلآ 2 را که زدی دستگیره را فشار بده و بعد 6 را بزن و دوباره دستگیره را فشار بده تا ..... عدد 18

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر