Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

keykavoos1987

کاربر سایت
Jan 18, 2014
1
سلام. دوستان من یه مشکلاتی با پچ 1.5 دارم از جمله اینکه یه سری از نقشه ها باز نمیشه و ارور میده.مهم تر از اون اینکه تو نقشه هایی که باز میشه من به عنوان یه اسکواد لیدر نمی تونم از UAV و Supply و Artillery استفاده کنم. یعنی در واقع هرچی درخواست میدم فرمان اجرا نمیشه. میشه کمکم کنید؟

parsimod

کاربر سایت
Jul 11, 2014
6
مراحل مورد نیاز برای بازی کردن آنلاین:
1- نصب بازی بدون کرک(در صورتی که بازیتون خود به خود کرک می‌شه فایل BF2.zip رو دانلود کنید.)
2- نصب پچ 1.41(می‌تونید این پچ رو از این آدرس http://10.69.48.10 دانلود کنید)
3- نصب Daemon Tools و استفاده از mini-Image
4- ساخت اکانت EA از داخل بازی
5- ورود به اکانت از داخل بازی و استفاده از Multiplayer->connect to IP

مزیت‌های پچ 1.4 به نسخه بدون پچ:
درست شدن باگ‌ها
اصلاح هدایت هلی کوپتر و هواپیماها(متاسفانه تعداد موشک‌های هلی کوپتر را از 11 به 8 کاهش داده‌اند)
تعداد سرورها به بیش از 3000 عدد می‌رسد، سرورهای کرک شده نیز زیاد هستند.
بازیکن‌ها بسیار حرفه‌ای هستند.
مشکل کرش کردن ناگهانی بازی حل شده است.
داشتن یک سرور ایرانی با این پچ

سیستم مورد نیاز:

- Operating System
Windows XP (32 Bit Version)
Windows Vista
Windows Se7en

- CPU
Battlefield 2 supports the following processors:
Intel Pentium 4
Intel Xeon
Intel Pentium Extreme Edition
Intel Celeron D
AMD Athlon XP
AMD Athlon 64
AMD Athlon 64-FX
AMD Sempron processor

- Minimum Specification:
CPU: 1.7 Ghz
RAM: 512 Mb
Video Card: NVidia GeForce FX 5700, ATI Radeon 8500 or ATI Radeon 9500
with 128 Mb of RAM

- Recommended Specification:
CPU: 2.4 Ghz
RAM: 1 Gb
Video Card with at least 256 Mb of RAM

- Video Cards
Battlefield 2 only supports the following video cards:
Radeon X700 (PCIe)
Radeon X600 (PCIe)
GeForce 6600 (PCIe)
GeForce PCX 5900 (PCIe)
GeForce 5800 Series (AGP)
ATI Radeon X800 XT Platinum Edition
ATI Radeon X800 PRO
ATI Radeon 9800 Series
ATI Radeon 9600 Series
ATI Radeon 9550 (RV350LX)
ATI Radeon 9500 / 9700 Series
ATI Radeon 8500 Series
ATI Radeon X300 Series
NVidia GeForce 6800 Ultra
NVidia GeForce 6800 GT
NVidia GeForce 6800
NVidia GeForce FX 5950 Series
NVidia GeForce FX 5900 Series
NVidia GeForce FX 5700 Series

خوب من سه تا از خطاهایی که در بازی Battelfield 2 رخ میده رو می‌خوام براتون توضیح بدم:

خطای Loading وقتی که هم در Single player و Multiplayer روی 59 تا 62 درصد رخ می ده:

برای رفع این مشکل شما باید در قسمت Run ویندوز msconfig رو تایپ کنید و به قسمت Boot.INI رفته سپس Advanced Option رو زده و گزینه MAXMEMORY/ رو با زدن تیک کنار آن فعال کنید.

خطای بیرون افتادن از بازی زمانی که اکانت EA در حال Login هست:

برای رفع این مشکل به شاخه ی Windows/system32/drivers/etc رفته و فایل Host رو با notepad باز کنید و خط آخر که مربوط به BF2 هست را پاک کنید و فایل را بسته و ذخیره کنید.

هنگام بازی انلاین سیستم خود به خود از بازی خارج می‌شه؛ گاهی اوایل بازی, گاهی اواسط بازی:

این مشکل رو من هم قبلا داشتم ولی بعد ازنصب پچ 1.41 این مشکل حل شده و جدیدا پچ 1.5 هم آمده که مشکل هدایت کردن هواپیماها رو حل کرده.

از کار انداختن Introها یا همون فیلم‌های تبلیغاتی هنگام شروع بازی:

برای این کار نیار به دانلود نرم‌افزار زیر دارید :

بازکردن اسلحه‌ها:

به شاخه ی "python\bf2\stats\شاخه بازی" برید و فایل unlocks.py رو با notepad باز کنید و این خط رو عوض کنید:

defaultUnlocks = [0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0]
به
defaultUnlocks = [1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1]

و همچنین این خط :
kitUnlocks = [0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0]
به
kitUnlocks = [1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1]

بعد ذخیره کنید و ...
woot.gif
اگر هم خواستید این فایل رو من براتون آماده کردم : فایل python.rar
کافیه که این فایل رو بعد از Extract here داخل شاخه‌ی اصلی بازی کپی کنی و پیام‌ها رو yes بزنید!

Rankling خصوصی بازی Battlefield 2:

همونطور که می‌دونید این بازی در حین اینکه امتیاز برای کشتن می‌گیرید برای تسخیر پرچم، دفاع از پرچم، راندن هواپیما، تانک، ماشین‌های جنگی و کمک کردن جهت مداوای مجروحین‌، تعمیر، انتخاب و تعیین سیاست حمله و فرمان‌برداری از Leader نیز امتیاز در نظر گرفته می‌شود که به درجه گرفتن نایل خواهد شد و با گرفتن هر درجه شما دارای یک سری ویژگی‌ها خواهید شد.

برای مثال شما در حالت عادی فقط می‌توانید یک نوع نارنجک داشته باشید ولی با گرفتن درجه نارنجک‌های دیگر برای شما افزوده خواهد شد !

برای گرفتن این درجات شما نیاز به بازی آنلاین و بازی در سرورهایی با مضمون Private Server Ranking خواهید داشت البته اکثر سرورهای آنلاین این قابلیت رو خوشبختانه دارند !

اما حالا این قابلیت رو شما می‌توانید برای سرورهای آفلاین و حتی تکنفره (Single Player) داشته باشید،
برای این کار این فایل شما را کمک خواهد کرد:
Private System Ranking

شما با این درجه کارتون رو آغاز می‌کنید>>
rank_0.jpg

و با این درجات کارتون رو ادامه می‌دهید:

rank_1.jpg
rank_2.jpg
rank_3.jpg
rank_4.jpg
rank_5.jpg
rank_6.jpg
rank_7.jpg
rank_8.jpg
. . .
rank_11.jpg
rank_12.jpg
rank_13.jpg
rank_14.jpg
rank_15.jpg
rank_16.jpg
rank_17.jpg
rank_18.jpg
rank_19.jpg
rank_20.jpg

و با این درجه شما 200،000 امتیاز گرفته‌اید! >>
rank_21.jpg

افزایش یا کاهش تعداد BOTها در حالت Single Player و تنظیمات مربوطه:

برای این کار نیاز به دانلود فایل زیر دارد:

فایل BF2-AI-Setting

مشاهده شدیدتر شدن حمله‌ها، ضربات توپ، تانک و...

برای این کار نیاز به دانلود فایل زیر دارد:

فایل Mod : HER

ویرایش و دسته بندی دمو(Demo)های بازی:

Battle Director 1.7 برنامه‌ای برای ویرایش و دسته‌بندی کردن دمو(Demo)های بازی استفاده می‌شه و حجم اون تقریبا 20 مگابایت هست!

فایل دانلود Battle Director 1.7

توضیحاتی در مورد نحوه‌ی بازی:
پیشنهاد من:
اگر در این بازی تونستید گروهی بازی کنید بردید و گرنه تکروی هیچ فایدهای نداره. مثل Cod4 یا Cod6 نیست که فقط باید بکشید و ... . توی این بازی وقتی کسی Need pick up بده و شما تنهایی سوار ماشین بشید و گازشو بگیرید و برید مطمئنا به ضرر تیم خودتون خواهد بود چون باعث می‌شید یک نفر دیرتر به منطقه برسه.
یک پیشنهاد هم دارم اگر تازه این بازی را دارید تجربه می‌کنید خواهشآ سوار هواپیما و هلی‌کوپتر نشید. بگذارید افراد حرفه‌ای‌تر این کار را بکنند. البته منظورم به عنوان خلبان است. شما می‌تونید در single player خلبانی رو تمرین کنید و وقتی آماده شدید خلبان بشید. دو دلیل داره:

1. تعداد هواپیما‌ها و هلی‌کوپتر‌ها محدود هست. پس باید بهترین‌ها آن‌ها را هدایت کنند.
2. اگر شما بلد نباشید باعث کشتن بقیه و خودتون می‌شید! در حالی که اگر یه خلبان حرفه‌ای سوار می‌شد خیلی راحت می‌تونست یه تانک رو بزنه و یا اینکه میگ دشمن رو بزنه.

اینجا جنگه! ارتش نظم داره(ارکان ارتش):
تو بازی شما می تونید Squad Leader , Squad member , Commander شوید ، ابتدا بگم که Squad در این بازی به معنی تشکیل گروه دادن هست و شما می‌تونید یک گروه بسازید که در این صورت Squad Leader خواهید شد، یا می‌تونید وارد یک Squad (اسکواد) شوید که (عضو)member آن خواهید شد (Squad member).

حالا فرق این دو تا چیه؟!

در Squad Leader اگر در بازی Commander وجود نداشته باشه شما همراه با بقیه Squad Leaderها مشترکند به فرمان‌های نظامی خاص دسترسی خواهید داشت .

در حالت Squad member شما فرمان خودتون رو به Squad Leader منتقل می‌کنید سپس باید منتظر انتقال این فرمان توسط Leader به Commander بازی باشید.

و اما Commander :
مقام Commander بالاترین مقام بازی است و به تمامی دستورات خاص دسترسی داره این دستورات شامل:

UAV (رادار کوچک 10 ثانیه‌ای)
Scan (رادار کل نقشه 3 ثانیه‌ای)
Supply (فرود آوردن مهمات)
Artillary (بمباران)
Drop Vehicle (فرود آوردن وسیله نقلیه نظامی) [مخصوص نسخه 1.41]

در قسمت انتخاب اسلحه که با Enter زدن قابل مشاهده است صفحه Squad قرار داره، بعد از این قسمت شما با زدن کلید Caps Lock وارد صفحه دستورات خواهید شد! که این صفحه مخصوص Squad Leader و Commanderها می‌باشد.

سرور ایرانی:
فعلآ برای این بازی فقط یک سرور ایرانی موجود هست که اون هم فقط با پچ 1.4 قابل بازی هست:
10.69.48.10:16567(فعلآ غیر فعال هست تا اطلاع ثانوی)
برای دیدن اینکه سرور روشن هست یا نه می‌تونید برنامه HLSW دانلود کنید.(یکی از سرورها رو برای دانلود کلیک کنید.)

با سلام و خسته نباشید داداش این لینک هاتون که خرابه خیلی ممنون میشم دوباره درستشون کنید یا اگه این فایل هارو دارید به ایمیل من بفرستید
ebrahim.ammari2@gmail.com

sami_villa

کاربر سایت
Jan 20, 2011
151
1 ساعت بازی کردن چقدر از ترافیک کم‌میکنه؟؟؟

من الان بازی رو نصب دارم. ۴تا دی وی دی بود.
پچ نیاز داره برای انلاین یا نه؟؟

ی توضیح اگه میشه برای انلاین بازی‌کردنش بدین. ممنون

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
دوستانی که پیگیر این بازی هستن میدونن که ea سرورهای بتلفیلد2 رو بست
ولی یک گروه بصورت خودجوش راهی ایجاد کردن که بدون مشکل میشه بازی رو انلاین انجام داد
کافیه از در سایت زیر کاربری سابقتون در بازی اصلی(یا ایجاد کاربری جدید) انجام بدید و لانچری که تو همین صفحه اول هست دانلود و استعمال کنید
BF2 Battlelog - Home

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر