راهنمایی در Call of Cthulhu : Dark Corners of the Earth

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
دوست عزیز سلام
منظور شما از رهیافت همون راهنماییه دیگه ؟
منم توش گیر کردم . ولی به نظرم می تونستی تو تاپیک راهنمایی در هر بازی به جواب سوالات برسی !

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
سلام. منظورم راهنمایی قدم به قدم از ابتدا تا آخر بودش. من همین اولش گیر کردم . توی یک ساختمون دوبلکسه و چند تا کتاب و دو تا کلید بدست آوردم. دیگه نمیدونه باید چکار کنم ..

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
خب ببین کلید اولی رو که پیدا کردی باید بیای طبقه ی همکف اونجا یه در رو که قبلا" نمی تونستی باز کنی حالا باز می شه ...بعد میری تو اتاق اونجا هم یه کلید پیدا می کنی که اون دری رو که بقل اونجایی که save می کنی ( بقل تابلو ها رو دیوار ) می تونی باهاش باز کنی .
امیدوارم که به دردت خورده باشه !

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
دستت درد نکنه. الان توی هتل هستم و چند نفر میخوان دخلم رو بیارن .. چیکار کنم دوستان ؟؟

آخرین ویرایش:

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
مرحله ای که با زندانیه با ماشین فرار میکنی رو رفتم و الان توی بندره و یک فانوس دریایی هست با دو تا قایق با یک غار که ریزش کرده. من همه رو کشتم یک مسلسل هم بهم داد بعد رفتم بالای یک انبار بزرگ و سیو کردم. یک در هم بالا هست که باز نمیشه.. دیگه نمیدونم چیکار کنم..

یکی جواب من بدبخت رو بده .................

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
نوشته شده توسط pirates:
fبچه ها چطوری باید از مخزن ابی که ابش کثیف هست رد بشیم
با سلام

توي اين قسمت اين پيغام رو ميده که کف استخر کثيف وگل آلوده و تو بايد باکمک لوله هاي که در اتاق اول بود اب را به جريان انداخته تا اب تميز وارد استخر شده وهروقت اب تميز را ديدي وارد لوله ها شده با کمک ان قرقره دريچه را بالا کشيده ...تو ان وقت بايد سريع وارد استخر شده و داخل لوله شوي و اگر سريع وارد نشوي ان دريچه بعد از چند ثانيه بسته شده و تو بايد اين کارها را از اول تکرار کني

در ضمن براي اينکه اب تميز را وارد لوله ها کني بايد هر بار که فلکه ها را چرخوندي بري و ببيني اب استخر تميز شده يا نه وچند بار که فلکه ها را باز و بسته کني طريقه درست باز وبسته کردن ان را ياد ميگيري

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
در قسمت اخر كه يه غول بزرگ در یک جایی مثل قفس نشسته و در بالا پشت یک مجسمه یک دكمه را ميزنيم تا آب به جريان بيفتد .. بعد غول ميشم ميپرم بالا پيش مجسمه ها بعد هر دكمه اي ميزنم شاسي باز نميشه. با دكمه اكشن موس هم فقط چنگول ميندازه ..

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
میشه یکی به من بگه تو هتل چجور از دست این اینا فرار کنم. من تا میخوام کمد جلوی در رو هل بدم کارم ساختس.ممنوووووووووووووون :cheesygri

baker

کاربر سایت
Mar 13, 2006
15
نوشته شده توسط xfaild:
در قسمت اخر كه يه غول بزرگ در یک جایی مثل قفس نشسته و در بالا پشت یک مجسمه یک دكمه را ميزنيم تا آب به جريان بيفتد ولي تبديل به غول نشد
:(:(xfaild
مي شه بگي چه طوري تبديل به غول مي شه:love:

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
نوشته شده توسط baker:
نوشته شده توسط xfaild:
در قسمت اخر كه يه غول بزرگ در یک جایی مثل قفس نشسته و در بالا پشت یک مجسمه یک دكمه را ميزنيم تا آب به جريان بيفتد ولي تبديل به غول نشد
:(:(xfaild
مي شه بگي چه طوري تبديل به غول مي شه:love:
سلام. ببنید شما یه غولی رو میبینید که داخل یه حباب نشسته که این همون غول Hydra میباشد که مجسمشو در طول بازی زیاد دیدید . قبل از این غول Dagon رو توی کشتی کشته بودید . ولی اینجا لازم نیست که با اون مبارزه کنید ، بلکه باید اونو بابرق بکشید. شما داخل سالن یه مجسمه بالای سراشیبی میبینید و 4 تا مجسمه هم بالای دیوارها . شما اولین کاری که میکنید برید و دستگیره پشت اون مجسمه را که بالای سراشیبی قرار داره رو بزنید تا کانال آب مربوط به این مجسمه به جریان بیفتد . ولی شما نمیتونید پشت اون 4 تا مجسمه برید . چون ارتفاعش خیلی زیاده . پس باید اول برید طبقه پایین و ناقوس ( سنج بزرگ ) رو با اسلحه برقی به صدا در بیارید . دوستان توجه کنید که با تمام قدرت باید با اسلحه برقی شلیک کنید . یعنی باید موقعی به ناقوس شلیک کنید که چراغ قرمز چشمک زن اسلحه برقی روشن بشه . وقتی که شلیک کردید سریع باید برید به طبقه بالا و سریع برید به طرف استخر کوچک . البته این کار باید خیلی سریع صورت بگیره . تا اونجا هم دو تا از اون غول کوچیکا سر راهتون سبز میشه که وقت زیادی نباید برای کشتن اونها تلف کنید . حالا وقتی که به داخل استخر کوچک رفتید رو به طرف غول بایستید تا Jack Walters یا همون خود شما بتونه تمرکز کنه و روح خودشو توی جسم یه دونه از اون غول کوچیکها بکنه . در نتیجه شما کنترل یه دونه از اون غول کوچیکارو در دست میگیرید و حالا دیگه شما میتونید از روی دیوارها بپرید و پشت یکی از مجسمه ها برید و دستگیره اونو بزنیدو کانال آب مربوط به اونو به جریان بیندازید . بعد از این کار روح شما از جسم غول کوچک می یاد بیرون و دوباره باید برید پایین و دوباره ناقوس رو به صدا در آرید و برید به طرف استخر و باید دوباره همون کارها رو برای مجسمه های بعدی انجام بدید تا اینکه بالاخره کانالهای آب هر 5 تا مجسمه به جریان بیفته که این باعث میشه آب به داخل حباب غول Hydra وارد شود . حالا شما کافیست که با اسلحه برقی با تمام قدرت به طرف آب درون استخر کوچک شلیک کنید تا غول Hydra کشته شود . دوستان به این نکته توجه کنند که هر وقت دستگیره پشت هر مجسمه رو که میزنند ، برن و بازی رو save کنند . save بازی هم همون تونله داخل کوهه . و یه چیز دیگه اینکه وقتی روح شما به داخل جسم غول کوچک میره و میخواهید دستگیره های پشت مجسمه هارو بزنید باید با اون دکمه ای که شلیک میکنید این کارو انجام بدید که دکمه شلیک برای من دکمه سمت چپ موسه . وقتی که غول Hydra رو کشتید باید لوحه قرمز رنگ رو از جلوش بردارید و زیر همون لوحه قرمز یه علامت save وجود داره که میتونید بازی رو همونجا save کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر