راهنمایی برای Assasins Creed

timeshift

کاربر سایت
Dec 7, 2007
1
در مرحله آخر assasins creed بعد از کشتن صلاح الدین ، وقتی بر می گردم آزمایشگاه نمیدونم چه کار کنم . از بر و بچ هر کی بلده لطفا کمک کنه :love:

Misery.N

کاربر سایت
Jan 17, 2008
58
تو قسمت های اول بازی همون جایی که باید جیب یه فروشنده رو بزنیم چرا نمیشه؟
راه خاصی داره یا مال من خرابه؟
اخه تو راهنماییش هم نمیگه با چه دکمه ای جیبش رو باید زد.
چی کار باید بکنم؟
ممنون.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
تو قسمت های اول بازی همون جایی که باید جیب یه فروشنده رو بزنیم چرا نمیشه؟
راه خاصی داره یا مال من خرابه؟
اخه تو راهنماییش هم نمیگه با چه دکمه ای جیبش رو باید زد.
چی کار باید بکنم؟
ممنون.
اول رو طرف Lock کن بعد از پشت نزدیکش شو و دکمه Shift رو نگه دار و همین طور نزدیک شو دستشو به طرف مورد دراز میکنه و کیفشو میزنه

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
در مرحله آخر assasins creed بعد از کشتن صلاح الدین ، وقتی بر می گردم آزمایشگاه نمیدونم چه کار کنم . از بر و بچ هر کی بلده لطفا کمک کنه :love:
1-صلاح الدین نیست و المعلمه (یا یه کسه دیگه اصلا صلاح الدین نمیکشتیم!!!)
2-اگه مرحله ی آخره برو تو اتاق بعد نزدیک تختت که شدی دکمه ی Eرو بزن حل میشه

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
1-صلاح الدین نیست و المعلمه (یا یه کسه دیگه اصلا صلاح الدین نمیکشتیم!!!)

کاملا درسته، اون المعلم رهبر Assassin ها یا همون هشاشین ها در اون دوره است، صلاح الدین ابتدا پادشاه مصر و سپس رهبر مسلملنان در طول جنگ صلیبی سوم بود و هیچ ربطی به المعلم نداره. در این بازی فقط صحبت صلاح الدین می شه و برعکس ریچارد شیردل که در بازی می بینیمش صلاح الدین رو ملاقات نمی کنیم.

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
منم یه جایی گیر کردم وقتی سومین نفر می کشیم بعد باید چی کار کنم ، چون وقتی هم می خوام برم یه شهر دیگه چند تا شهر میاد که می تونم برم help plz:(:((

shahriarhad

کاربر سایت
Jun 14, 2008
12
نام
شهریار
من یه مشکل پیدا کردم تا memory 4 میره ولی دیگه بهم ماموریت نمیده باید چیکار کنم؟
منم دقیقا مشکل تورو داشتم، باید بری تو نقشه جاهای سیاه رو پیدا کنی و از یکی از برجهای بلند بالا بری بعدش بهت 4-5 تا investigation میده. همونایی که باید از رههای مختلف اطلاعات جمع کنی (از راه دزن جیب و شکنجه و...)
اما من تو شهر بعدی جاهای سیاهم رفتم اما برج بلندی پیدا نکردم و الان ولم! :(

رهها=راه ها
دزن=زدن
:-"

دوست عزیز
زدن دو یا چند پست پشت سر هم و با فاصله زمانی کم ممنوعه. شما میتونید از دکمه ویرایش برای ادیت کردن پست قبلی و افزودن نظراتتون استفاده کنید.
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

baker

کاربر سایت
Mar 13, 2006
15
من در مراحل آموزشي گير كردم. اونجا كه بايد نحوه شمشير زني رو در يك جاي رينگ مانند ياد بگيره . نمي تونم چطور بايد ردش كنم:(:confused::eek:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
من در مراحل آموزشي گير كردم. اونجا كه بايد نحوه شمشير زني رو در يك جاي رينگ مانند ياد بگيره . نمي تونم چطور بايد ردش كنم:(:confused::eek:

اگر به نظر خودت توانت در شمشیر زنی خوب شده بیا از مرحله آموزشی بیرون برای این کار ESC را بزن و ESC را که زدی 3 تا گزینه میاد که آخریش EXIT است اونو بزن بیا بیرون

mooo0oooein

کاربر سایت
Oct 2, 2007
34
سلام ...
مرحله آخر که با فرمانرواش مبارزه میکنه .... دستش یه گوی هستش که بعد از مبارزه که میمیره غیب میشه همه جا سفید میشه .... چیکار باید کرد ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر