آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Snotty

کاربر سایت
Nov 21, 2011
18
من بازی کمبت ارماگدون رو دان کردم ولی با این تبدیل کننده اجرا نشد!!کسی این بازی رو روی این نرم افزار تست کرده؟

FCPERSPOLIS

کاربر سایت
Oct 22, 2011
4
منظورتون از اینکه فایلو نصب کردی نفهمیدم باید یا بازی رو از روی cd بخونی با شبیه ساز یا از بازیت Image بگیری بعد با امولیتور اجرا کنی اون بالا نوشته ران

داداش من یه فایلی رو دانلود کردم اینم محتویات داخلشه
jc62i7gplsewwn1nte0q.jpg

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
یه سوال داشتم
شبیه ساز می تونه بازی PS2 رو بخونه؟؟؟یعنی بعضی از بازی ها برای PS2 هست اما تبدیل شده به ویندوز و باید مثل بازی های PC نصبش کرد...

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
سلام

یکی از دوستان داره Silent Hill : Origins رو با شبیه ساز بازی میکنه. میگه وقتی وارد بیمارستان میشه ناگهان نور بازی به شدت زیاد میشه به شکلی که اشیا دیگه قابل تشخیص نیستند. کسی میدونه مشکل از کجاست؟!

با تشکر

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
یه سوال داشتم
شبیه ساز می تونه بازی PS2 رو بخونه؟؟؟یعنی بعضی از بازی ها برای PS2 هست اما تبدیل شده به ویندوز و باید مثل بازی های PC نصبش کرد...
این شبیه ساز برای کنسول PS2 هستش اگر کنسول PS2 تونست بازیهای PC رو اجرا کنه این شبیه ساز هم میتونه شما باید بازی مختص به PS2 داشته باشید نه تبدیل شده .

سلام

یکی از دوستان داره Silent Hill : Origins رو با شبیه ساز بازی میکنه. میگه وقتی وارد بیمارستان میشه ناگهان نور بازی به شدت زیاد میشه به شکلی که اشیا دیگه قابل تشخیص نیستند. کسی میدونه مشکل از کجاست؟!

با تشکر

داره از کدوم ورژن استقاده میکنه ؟ تصویر از اونجا و تنظیمات بزار اینطوری نمیشه گفت .!

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
داره از کدوم ورژن استقاده میکنه ؟ تصویر از اونجا و تنظیمات بزار اینطوری نمیشه گفت .!

نمیدونم والا ولی ازش میپرسم.

در مورد تصویر هم دسترسی به نت نداره و نمیتونه عکس بزاره! ولی شاید بتونه تنظیمات رو اس ام اس کنه!

ویرایش :

بفرمایید اینم اطلاعات :

نسخه مورد استفاده ==> R4895 Versioneshe , GS:sse4 , SPU 2: 4872 2.0.0 , CDVD: Linuz iso 0.9.0 , bios: usa 2006

تنظیمات هم به صورت دیفالت هست.

با تشکر

آخرین ویرایش:

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
این شبیه ساز برای کنسول PS2 هستش اگر کنسول PS2 تونست بازیهای PC رو اجرا کنه این شبیه ساز هم میتونه شما باید بازی مختص به PS2 داشته باشید نه تبدیل شده .
مگه PS2 و PC برابرند که این حرفو میزنی؟:d

Snotty

کاربر سایت
Nov 21, 2011
18
Mortal Kombat: Armageddon

*بایوس ها رو ریختم بایوس 2006 ولی یه ارور میده! داداش اگه شبیه ساز دیگه هست لینکشو بزار..بی زحمت

Snotty

کاربر سایت
Nov 21, 2011
18
اعصابم خورد شد کلا همه رو دیلیت کردم! )x

بازم ممنون واسه پاسخ گوییت .

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
سلام
من 6 ماه بود که اخرین ورژن برنامه رو دان کردم که بتونم MGS3 رو بازی کنم تو محیط بازی فریم خوب بود ولی تو دمو ها افت فریم زیاد میشد
حالا میخواستم بدونم تو ورژنهای جدید باز همین مشکلو داره یا اگه تنظیم و فایل خواصی میخواد اونو بزارید
اینم سیستمم:
coer i3 540 3.06 ghz
4gig memory
vga 460gtx 1gig
win7 64 bit
اینم یه راه حلی بدید

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
سلام.
من میخوام بازی god hand رو اجرا کنم ولی این پیام رو میده: A FILE COULD NOT BE CREATED
بعدش هم بازی رو بالا نمیاره! حالا باید چی کار کنم؟

آخرین ویرایش:

mohammad stf

کاربر سایت
Dec 5, 2011
53
نام
محمد
با سلام و تشکر بخاطر توضیحاتتون>:d<
یه سوال :
من بازی (smack down vs raw 2011) یا همون کشتی کج را با این برنامه باز میکنم
خیلی از مطالبی که نوشتید رو خوندم ولی هر بار که پلاگین ها و بایوس ها و همینطور اسپید هک ها و.... را یکی یکی امتحان میکنم همیشه یه قسمتی از بازی یهو کند میشه و بعدش بر میگرده رو سرعت عادی و خوبش.
بعضی وقتا وسط بازی .. بعضی وقتا اولش ...اصلا هر چند دقیقه یک بار هی بازی کند و صحبت گزارشگر کشیده میشه و بعد از چند ثانیه بر میگرده به سرعت معمولیش.
اشکال از کجاست؟

windows:seVen
graphic:4 gig
ram:4 gig
cpu: Intel 2.30GHz
..........................
از وزژن 0.9.6 استفاده میکنم
GSDX 890......SSE41)0.1.14

ممنون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
سلام.
من میخوام بازی god hand رو اجرا کنم ولی این پیام رو میده: A FILE COULD NOT BE CREATED
بعدش هم بازی رو بالا نمیاره! حالا باید چی کار کنم؟
تنظیمات و نوع سیستکتون رو بگید
با سلام و تشکر بخاطر توضیحاتتون>:d<
یه سوال :
من بازی (smack down vs raw 2011) یا همون کشتی کج را با این برنامه باز میکنم
خیلی از مطالبی که نوشتید رو خوندم ولی هر بار که پلاگین ها و بایوس ها و همینطور اسپید هک ها و.... را یکی یکی امتحان میکنم همیشه یه قسمتی از بازی یهو کند میشه و بعدش بر میگرده رو سرعت عادی و خوبش.
بعضی وقتا وسط بازی .. بعضی وقتا اولش ...اصلا هر چند دقیقه یک بار هی بازی کند و صحبت گزارشگر کشیده میشه و بعد از چند ثانیه بر میگرده به سرعت معمولیش.
اشکال از کجاست؟

windows:seVen
graphic:4 gig
ram:4 gig
cpu: Intel 2.30GHz
..........................
از وزژن 0.9.6 استفاده میکنم
GSDX 890......SSE41)0.1.14

ممنون

شما از بازیت image گرفتی ؟ این موارد بیشتر به خاطر اینه که شما بازیت رو از روی CD اجرا میکنی . تنظیمات از اسپید هک و تنظیمات CPU بزار

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر