آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
سلام به همگی
من قبلاً از ورژن 9.6 برای اجرای بازی های پلی2استفاده می کردم و تقریباً اونو بلدم اما از این ورژن جدید که دو روز پیش اونو دان کردم(9.7) چیزی سر در نمیارم،ا گه یه سایتی هم می دونین که این توضیحاتی در مورد این ورژن جدید رو نوشته باشه آدرسش رو بدین ممنون می شم....
بعد می خواستم بدونم بازی «Black» رو می شه تو این شبیه ساز راحت اجرا کرد و برای رد کردن دمو ها، تو 9.7 باید چیکار کرد؟
رم:1گیگ...........گرافیک:512 جی فورس8400 ...........سی پی یو:دو هسته ای
یه دنیا ممنون به اضافه ی 1
فعلاً بای.......

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
سلام به همگی
من قبلاً از ورژن 9.6 برای اجرای بازی های پلی2استفاده می کردم و تقریباً اونو بلدم اما از این ورژن جدید که دو روز پیش اونو دان کردم(9.7) چیزی سر در نمیارم،ا گه یه سایتی هم می دونین که این توضیحاتی در مورد این ورژن جدید رو نوشته باشه آدرسش رو بدین ممنون می شم....
بعد می خواستم بدونم بازی «Black» رو می شه تو این شبیه ساز راحت اجرا کرد و برای رد کردن دمو ها، تو 9.7 باید چیکار کرد؟
رم:1گیگ...........گرافیک:512 جی فورس8400 ...........سی پی یو:دو هسته ای
یه دنیا ممنون به اضافه ی 1
فعلاً بای.......

شما تو قسمت مشکل داری اموزش برای 9.6 در پست اول هست بازی black هنوز مشکل داره

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
ممنون، kolange_edalat
ولی من گفتم آموزش 9.7 رو می خوام.یعنی فقط تنظیمات اعداد قسمت emulation settings؛
در ضمن اگه حسش بود..........
آها نگفتی چطوری می شه دمو ها رو تو 9.7 رد کرد،اصلاً پوشه ای بنام patches تو ای یکی وجود نداره....
به این یکی خیلی نیاز دارم،اینو دیگه باید حسش باشه!
منتظر جوابتونم......
با حس ترین لحظات رو براتون آرزو دارم.........بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــای تا بعد

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
ممنون، kolange_edalat
ولی من گفتم آموزش 9.7 رو می خوام.یعنی فقط تنظیمات اعداد قسمت emulation settings؛
آها نگفتی چطوری می شه دمو ها رو تو 9.7 رد کرد،اصلاً پوشه ای بنام patches تو ای یکی وجود نداره....
منتظر جوابتونم......
با حس ترین لحظات رو براتون آرزو دارم.........بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــای تا بعد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
ممنون، kolange_edalat
منتظر جوابتونم......

تو قسمت gamefix گزینه اخر تیکی هست برای رد کردن دموهایی که گیر دارن بزن رد میشه اموزش 9.7 میزارم به زودی

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
ممنون از توجهت
لینک دانلود جدید ترین شبیه ساز بتای pcsx2 9.6 رو هم می خواستم.
اگه بذاری خیلی ممنون میشم.....البته یادت باشه: 9.6

آخرین ویرایش:

AMIRWWE619

کاربر سایت
Jul 30, 2009
3
سلام دوستان موقع اجرا اين ارور رو ميده مشكل چيه؟

62759223205753647395.gif

البته منوي Run گزينه Excute رو اجرا ميكنه اون فيلم PlayStation رو اجرا ميكنه
ولي Run CD DVD اين مشكل رو داره اينم تنظيماتشه

51582595354656548165.gif

94153058341305813980.gif

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
سلام
اگه میشه لینک مستقیم رو بدید
قبلاً خیلی عادی از ««رپیدشر»»و«« 4شرد »»دانلود می کردم، اما الان وقتی رو آیکونِ دانلود کلیک می کنم همون صفحه دوباره بارگزاری میشه.............پس اگه می تونی این کارو بکن........ممنون می شم............

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
ببخشید بازی shadow of rome رو چه جوری میشه بازی کرد؟ یعنی با چه تنظیماتی؟ تو سایتش زده بازی قابل بازیه ولی من هر کار کردم بازی هم در بعضی مواقع کنده و کلا هم صفحه اینقدر خط خطیه که به زور میشه بهش نگاه کرد. اینم بگم که من بازی هایی مثل gow1 , 2 و silent hill , mgs و خیلی بازی های دیگه رو راحت با گفته های شما اجرا میکنم.

FERIDEVIL

کاربر سایت
Oct 27, 2009
15
نام
فرشاد
سلام .من بازیه SMACKDOWN VS RAW 20010 رو اجرا میکنم ولی نمیدونم چرا اسلومیشن هست یعنی وقتی یه مشت میخوای بزنی یه 5 ثانیه طول میکشه تا بخوره به یارو.همه چی صحنه اهسته هست.من عاشق این بازیم یکی کمکم کنه.سیستمم اینه:CPU: CORE2 2.93GHZ E7500 و VGA:GTX 275 و RAM:3G .از PCSX2 0.9.7 2994 استفاده میکنم.انقدر اسلومیشن بازی کردم همه چیزو اسلومیشن میبینم:wacko:کمک کنید دمتون گرم.:praying:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
فقط با 9.6 خوب اجرا میشه من یه نسخه اماده برای این بازی رو برات میذارم تو فقط پلاگین دستشو درست کن
جای ایزوی بازی رو واسه پلاگین dvd تعریف کن شاید موقع رفتن به ستینگ یه ارور داد بیخییالش
این بازی دیگه از این بهتر اجرا نمیشه~x(~x(~x(~x(:horse::horse::horse::cursing::cursing::gunner::gunner:

7mb
http://www.persianupload.com/823025

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
من یه مشکلی دارم هم تو God of war 1 و 2 شخصیت اول بازی (کریتوس)همش از لحاظ گرافیکی باگ داره مثلا تند تند غیب میشه دوباری ظاهر میشه!از 9.7 3001 استفاده می کنم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر