آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
من سیستمم رو پارسال ارتقا دادم
cpu 4500 core 2

ram 2 gig ژل

گرافیک هم 8800 gts 512 bit رمشم 512 هست که اگه کم بیاره تا 2 میره از نظر گرافیک اصلا نگران نیستم چون خیلی غول

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
من سیستمم رو پارسال ارتقا دادم
cpu 4500 core 2

ram 2 gig ژل

گرافیک هم 8800 gts 512 bit رمشم 512 هست که اگه کم بیاره تا 2 میره از نظر گرافیک اصلا نگران نیستم چون خیلی غول

خوب سیستمت که مشکلی نداره اگه هم خواستی بازی کنی با پلاگین gsdx اخرین ورژن کار کن و ssse3 که بهتره ;)

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوست من من تمامه دانلودی های صفحه اول رو دانلود کردم ولی اصلا توش اموزش نیست مثلا تمام بایوس رو دانلود کردم یه پوشه بایوس درست کردم توش ریختم پلاگین ها رو هم تو پوشه پلاگین ریختم بعد این بلید رو که اصلا نمیدونم چی هست رفتم تو دانلودش سایت مدیا فایر رو باز کرد که 4 تا چیز میشد دانلود کرد اونها رو هم دانلود کردم که یکیش مثلا دلفین بود اینها چیه یا DeSmuME_VS2008_dev چی بیده من اصلا نمیدونم در ضمن تو پوشه من اصلا pcsx2 .int وجود نداره که بتونم توش برم دست کاریش کنم یه توضیح بدین ممنون یا یه اموزش

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
در ضمن طبق روال قبل یا بهتر بگم تجربه قدیمیم من بازی رو اجرا کردم ولی خیلی کنده صداش هم مسخره هست چیکار کنم اصلا جایی نگفتن تنظیم گرافیک مثلا فلان باشه یا cpu پلان باشه یا چیز های دیگه

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوست عزیز میشه یه لینکی از این شبیه ساز برای سیستم عامل جدید عذعدفع بدید. ممنون میشم.

samboys

کاربر سایت
May 1, 2009
38
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااا

سلام.اقای کلنگ عدالت خواهشا کمک کنید من باید چیکار کنم؟منظورت درایور دی وی دی هست؟اگه منظورت اینه شناخته عکسم که گذاشتم چیکار باید کرد؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
سلام.اقای کلنگ عدالت خواهشا کمک کنید من باید چیکار کنم؟منظورت درایور دی وی دی هست؟اگه منظورت اینه شناخته عکسم که گذاشتم چیکار باید کرد؟

اقای عزیز تنظیماتت چیه اخه گزاشتی ادم اول میگه بعد ناراحت میشه رفتی پلاگین cdrom رو روی cdvdnull گزاشتی بعد هم میگی مشکل داره این پلاگین برای ران کردن نیست. اگه با dvd کار میکنی پلاگینرو بزار روی p.e..op.s cd\vd ویا با image کار میکنی بزار روی linzup که با image بهتر هست سرعت بازیت
نکته ما اینجا همیشه ورژنهای جدید PCSX2 9.6 رو میزاریم چرا ورژنت اینقدر قدیمیه تو؟ :confused:
fdaf.JPG

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
کسی نیست به ما جواب بده؟:mad:
دوست عزيز چرا عصباني ميشيد؟:confused:
اگر كسي جوابتون رو نميده دليلش اين نيست كه دوست ندارند.
هركسي از اين شبيه ساز براي اجراي بازي هاي مورد علاقه خودش استفاده ميكنه و اين منطقي هستش كه شما جوابتون رو دير بگيريد يا اصلا نگيريد.:eek:

اگر انگليسيتون خوبه ميتونيد در NGemu تماميه جوابهايتان را در مورد هر شبيه سازي بگيريد:smile:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام
من لیست برنامه ها و پلاگین هایی و اپدیت و بایوس هایی رو که برای اجرای گاد اف 1 و 2 نیاز هست رو میخواستم
ممنون

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
اقاي كلنگ عدالت لطفا درباره اين چند موضوع كامل توضيح بده

detailed setting از قسمت سي پي يو

advance

spead hack
geame fixe

ممنونم ميشم راهنمايي كنيد
هر سري كه بازي ميكنم اولش خوب است بهد از 5 دقيقه سرعت به مرور زمان كم ميشود علت چيست
اخرين ورژن پلاگين zero gs چند است لطف بذاريد خوب با اين فريم ميگيرم در ضمن فريمش واقعي است مثل gsdx نيست كه فريمش واقعي نيست

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
کسی نیست به ما جواب بده؟:mad:

بیخودی شلوغش نکنید اینجا کسی وظیفش نیست به کسی جواب بده اگه راهنمایی میشه چون کار بچها راه بیوفته لصلا سوالت چی بود؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر