کمک دربازی Guitar Hero3

god.of.game_black

کاربر سایت
Feb 21, 2007
85
سلام من بازی gh3 را گرفتم ولی اصلا نمی توانم درست و حسابی گیتار بزنم می گه باکلید چپ وراست موس گیتار بزن و با کلید های v.c.x.z.shift رنگها روی صفحه را انتخاب کن وبزن من که نتونستم یه بار می شه یه بار هم نمیشه لطفا یک راهنمایی کامل و دقیق کنید ممنون

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام من بازی gh3 را گرفتم ولی اصلا نمی توانم درست و حسابی گیتار بزنم می گه باکلید چپ وراست موس گیتار بزن و با کلید های v.c.x.z.shift رنگها روی صفحه را انتخاب کن وبزن من که نتونستم یه بار می شه یه بار هم نمیشه لطفا یک راهنمایی کامل و دقیق کنید ممنون
عزیزم کلا اشتباه داری کار میکنی :D شما اصلا mouse رو بگذار کنار.

100% کدوم رنگ مربوط به کدوم دکمه هست رو میدونی!

فقط کافیه مثلا رنگ سبز داره میاد "V" رو نگه داری و وقتی رسید پایین سر جای معین شما یه بار روی keyboard جهت بالا یا پایین رو بزنی.

همین.

god.of.game_black

کاربر سایت
Feb 21, 2007
85
سلام ممنون از راهنمایی شما ولی اگر توی قسمت تنظیمات بروی هم باموس و کیبرد میشود وهم با کیبرد خالی گیتار بزنی حالا باز من می رم و با راهنمایی که کردین بازی می کنم اگر به مشکلی بر خوردم باز میام وپست می دم

god.of.game_black

کاربر سایت
Feb 21, 2007
85
سلام من چند تا از آهنگ ها را زدم و حالا با یک مشتی به نظرم مسابقه دارم می دم یه مشتی کلاهی مثل پلیس است تا یه جایی گیتار می زنم و امتیاز می گیرم وسط گیتار زدنم که یک شکل مثل ترمز دستی می آید که روی خود گیتار اصلی خود بازی gh3 هم است باید من اینجا چه دکمه ای را بزنم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سط گیتار زدنم که یک شکل مثل ترمز دستی می آید که روی خود گیتار اصلی خود بازی gh3 هم است باید من اینجا چه دکمه ای را بزنم
ترمز دستی چیه برادر :D اون اسمش Wahmmy bar هست :D
کافیه پشت سره هم Alt رو بزنی یا موس رو تکون بدی!

بد هم نیست قبل از بازی کردن یه سری به قسمت آموزشی بازی بزنی! :D

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
مثل اینکه شما یک سری مشکلات اساسی داری، بهتره قبل از هر کاری یه سری به بخش Tutorial بازی بزنی، اونجا در چهار قسمت تمام جزییات گیم پلی بازی توضیح داده می شه و راحت یاد می گیری.

بعد هم اون جایی که رسیدی اولین Boss Battle بازیه ، در این حالت یک آهنگو باید با رقیبت بزنی و سعی کنی نت هایی رو که ستاره دارند درست اجرا کنی تا یه روش برای خراب کردن اجرای رقیبت بهت داده بشه، وقتی یکی از اون ها رو می گیری علامتش بالای صفحه در بخش مخصوصش می آد، و با زدن Space می تونی کار رقیبت رو خراب کنی، اون Whammy Bar هم که گفتند یکی از این روش هاست که رقیبت بر علیه تو استفاده کرده، هدف در هر Boss Battle اینه که قبل از تموم شدن آهنگ هر چه زود تر درجه ی Rock Meter رقیبت رو تا آخر کم کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر