XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

FieldMarshal

کاربر سایت
May 24, 2014
79
نام
سعید
در جهشی که xfire بوجود اورد در سیستمش به نظر من از یوزرهاش کاسته شد
کاش اشکالات سیستم قبلیشون رو درست میکردن و امکانات جالب دیگری رو اضافه میکردن تا این اوضاع پیش نمی امد
به شخصه در سیستم قبلی xfire بیشتر خوشم می امد تا الان

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
با سلام یه سوال داشتم
میشه با برنامه xfire کالاف 6 رو به صورت co-op بازی کرد ؟
اگه میشه اموزشش رو بگید من بدونم :)

پیشنهاد من اینه که بری نسخه استیم رو بخری البته Black Ops II رو بگیری خیلی خیلی بهتره ( بیشترین پلیرهارو در استیم داره + مود زامبی :d )
چون آخرین COD ای هستش که ریتم خوبش رو نگه داشت و بعد از اون زد تو خط تخیلی و در اکثر سیستم ها هم قابل اجراست

ClOnEr326

کاربر سایت
Feb 13, 2015
51
نام
Mohamad Reza
پیشنهاد من اینه که بری نسخه استیم رو بخری البته Black Ops II رو بگیری خیلی خیلی بهتره ( بیشترین پلیرهارو در استیم داره + مود زامبی :d )
چون آخرین COD ای هستش که ریتم خوبش رو نگه داشت و بعد از اون زد تو خط تخیلی و در اکثر سیستم ها هم قابل اجراست
من از بلک اپس 2 بدی ندیدم چون سبک قدیمش رو هم تویه سینگلش نگه داشت ولی نمیدونم رویه سیستم دوستم بالا میاد یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر