راهنمائی در Final Fantasy X

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
سلام:
من یک بار فاینال فانتازی 10 رو حدود 15 ساعت بازی کردم ولی از بس کاراکتر ها رو بد آپدیت کرده بودم گیر کردم! یه چند تا سئوال داشتم.

بیشتر با کدوم شخصیتها بازی کنم؟
کدوم شخصیت ها رو اپدیت کنم؟
برای هر کاراکتر چه خصوصیتی بیشتر مهمتر بید تا آپدیت کنم؟ مثلاً باید Magic های Lulu رو زیاد اپدیت کنم؟

اصول اپدیت شخصیتهای اصلی رو اگر بهم بگین ممنون میشم.:blushing:

kavoos

کاربر سایت
Dec 9, 2006
8
nazare man ro mikhaid?
Wakka ro update konid blitzball ro bazi konid va overdrive attack reels ro begirid wakka mishe behtarin shakhsiateton az ovrdrive attack reels be nahve ahsan estefade konid har che zoodtar on 2 ha ro begirid behtare age hameye 2 ha ro begirid 12 bar attack mizane ghodrate attackesh ham az ovrdrive akharin tidus behtare yani mishe behtarin ovredrive kole bazi ;) Auron va tidus

kavoos

کاربر سایت
Dec 9, 2006
8
nazare man ro mikhaid?
Wakka ro update konid blitzball ro bazi konid va overdrive attack reels ro begirid wakka mishe behtarin shakhsiateton az ovrdrive attack reels be nahve ahsan estefade konid har che zoodtar on 2 ha ro begirid behtare age hameye 2 ha ro begirid 12 bar attack mizane ghodrate attackesh ham az ovrdrive akharin tidus behtare yani mishe behtarin ovredrive kole bazi ;)
auron va tidus ro ham ghavi konid ye kam ham be yuna ghodrate bedid chon besh niaz peida mikonid hamin baghiye ro akhare bazi age khastid ghavi konid bokonid hamin

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
والا اگه بخواهی فقط تمومش کنی auron tidus wakka اگه بخواهی بازی بهت حال اساس بده همه کارکترها رو تو مبارزه بیار و ازشون استفاده کن که بهشون لول بده و بتونی آپگریدشون کنی فاینال فانتزی 10 با مخفی کاریهاش تا 999999 امکان آپگرید داره که با 2 تا ضرب می تونی boss آخر رو بکشی!!! اگه هم مخفی کاریهاشو انجام ندی تا 9999 واسه آپگرید ضربها داره واسه overdrive هم به نظر من overdrive آخری tidus از همه بهتره که اسمش یادم نیست حدود 10 تا ضربه به دشمنت می زد و یه ضربه هم با توپ bitzball می زنه که باید داخل bitzball بگیریش!!!;) دیگه چیزی یادم نیست چون خیلی وقت پیش بازی می کردم!!!

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من تو فاینال فانتزی 10 به اونجایی رسیدم که برای بار سوم با سیمور که سوار یه ربات میشه که دوتا شمشیر داره و هواش برفیه شکستش که دادم میرم جلو تو یه تونل تو تونل بعد از اون که با واکا اون که توپ داره می رم یه چیز نورانی هستش رو میزنم و برمیگردم پیش بقیه بعد یه فلش قرمز هستش که جای سیوه و وقتی میرم پیشش هیچ اتفاقی نمیفته.

بعد از اون یه راه دیگه هم اونجا هست که تا تهش میرم به یه غول میرسم که خیلی قوی نیست ولی هر وقت خونش رو 10000 تا کم میکنم دوباره پرش میکنه.قبلا با اون دختره ریکو یه کار میکردم بادی گارد های سیمور دیگه نمی تونستند خون بهم بدن ولی این کار رو غوله انجام میدم هیچ اتفاقی نمیفته...

راستی من هیچ کدوم از مراحل اون بازی که تو آبه مثل فوتباله رو نرفتم.به چه دردی می میخورن

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
ردش کردم.خیلی آسون بود.یه جادو روش استفاده کردم که به جای 10000 خون به خودش بده 1500 تا کیداد و منم سه سوته با سامون هام سوسکش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر