Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
خوب اگه مبنا انبار آمازون هم باشه بازم فرقی زیادی تو قضیه ایجاد نمیشه اتفاقا آمازون سایتی نیست چیزی رو موجود داشته باشه ولی برای فروش نزاره مخصوصا نسخه Day One که تقاضا براش نسبت به باندل استاندارد بیشتره :d اگه مایکروسافت 2.5 میلیون باندل Day One تولید کرده باشه ! پس چقدر باندل استاندارد بر تولید در نظر داشته خلاصه اگه تولید در این حجم بوده باشه مایکروسافت خیلی با اعتماد بنفس این کارو کرده ! :d

بخشی از بحث اصلی دقیقا همینه معلوم نیست چه خبر شده بنظر میرسه واقعا مایکروسافت یه انبار از اینا داشته یادش رفته بوده :))
منظورم این نبود که 2.5 میلیون کنسول Day One تولید کردن، گفتم اگر همچین اتفاقی افتاده باشه :D حالا جالبه قیمت کنسول Day One از قیمت باندل تایتانفال بالاتر هم هست lol :D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
هميشه اين دو كنسول اختلاف فروش فاحشي خواهند داشت و مايكروسافت فكر نكنم به هيچ طريقي بتونه اين فاصله رو جبران كنه( پيش بيني غلط مايكرو در مورد نياز بازار و رقباشون قشنگ كار دستشون داد)

نمیشه گفت به هیچ طریقی !!! همونطور که سونی پیش بینی های غلطی قبل از عرضه و در ابتدای نسل قبل داشت "یک سال عرضه دیرتر، تعطیل بودن از لحاظ بازی،سخت افزار پیچیده، قیمت بالا و ..." اما میبینی الان داره پا به پای X360 میره، پس راه برای X1 و مایکرو هست باید دید در ادامه چطور عمل میکنه ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
واقعا کسی بخواد اعداد فروش PS4 و XBOX ONE رو کنار هم بگزاره و مقایسه بکنه باید بهش شک کرد..! وقتی PS4 تو 67 کشور بیشتر عرضه شده و زودتر لانچ شده و 100 دار قیمتش پایین تر هست واقعا مسخره ترین چیز ممکن همین مقایسه آماری هست..

چیزی که برای ماکروسافت مهم هست رشد فروش نسبت به 360 هست که تقریبا دو برابر 360 فروش داشته و این یک موفقیت خیلی خوب هست

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
واقعا کسی بخواد اعداد فروش PS4 و XBOX ONE رو کنار هم بگزاره و مقایسه بکنه باید بهش شک کرد..! وقتی PS4 تو 67 کشور بیشتر عرضه شده و زودتر لانچ شده و 100 دار قیمتش پایین تر هست واقعا مسخره ترین چیز ممکن همین مقایسه آماری هست..
شوخیه دیگه !؟ :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

چیزی که برای ماکروسافت مهم هست رشد فروش نسبت به 360 هست که تقریبا دو برابر 360 فروش داشته و این یک موفقیت خیلی خوب هست

این فکر کنم بار 4-5 که روی اون 67 کشوز تاکید میکنی دوباره .:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
شوخیه دیگه !؟ :D

15 روز زودتر لانچ شده
100 دلارم ارزونتره
این کجاش شوخیه..؟

این فکر کنم بار 4-5 که روی اون 67 کشوز تاکید میکنی دوباره .:d

باز رحمت به پدر و مادر من که 4- 5 بار گفتم ولی شما و دوستانت 2000 بار بدون اینکه این 67 کور رو ملاک قرار بدین برای خودتون نظرات کارشناسی دادین

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99

اخه عزیز سایت npd که این گزارش رو میده این ها رو میدونه بعد هم وقی وان تو خیلی از کشور ها بازار فروش نداره از جمله ژاپن. برای همن هم ماکروسافت اول تو جاهایی که بازار داره وان رو منتشر میکنه(مثلا بازار ps4 هست 70 کشور برای وان 30 تا) و این هم میتونه برای هر شرکت متغیر باشه و این اشکال از وان هست که بازار فروش تو همه جای جهان نداره ودر رابطه با زود تر لانچ شدن هم بگم اگر این طور باشه باید wii u از ps4 هم فروش بیشتری داشته باشه که اینطور نیست

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
باز رحمت به پدر و مادر من که 4- 5 بار گفتم ولی شما و دوستانت 2000 بار بدون اینکه این 67 کور رو ملاک قرار بدین برای خودتون نظرات کارشناسی دادین
محمد امین جان میشه برای من روشن کنی که مایکروسافت توی کشورهایی مثل عربستان , امارات , قطر , کویت , اسلواکی , ترکیه , بحرین , عمان , آفریقای جنوبی , چک , یونان , پاراگوئه , نیکاراگوئه , بولیوی , اوروگوئه و ... چه میزان میخواد بفروشه ؟
به طور مثال سونی در زمان لانچ توی امارت تونست 1500 کنسول بفروشه که همین تعداد برای امارات فوق العاده بوده ! حالا شما انتظار داری X1 چه تعداد بین این کشور ها بفروشه ؟ چند ماه دیگه وان توی ژاپن لانچ میشه و این تفاوت خیلی بیشتر به چشم میاد !
نکته ی دیگه اینه که مایکرو توی همین 13 کشور که بازار اصلیش هستند نتونسته ps4 رو شکست بده بعد چه امیدی به اون 30 - 40 کشور دیگه داری ؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
15 روز زودتر لانچ شده
100 دلارم ارزونتره
این کجاش شوخیه..؟
اینجوری که تو میگی اصلاً هیچ 2 تا چیزی رو نمیشه از نظر فروش مقایسه کرد !!!!!!!

واقعاً اینکه یه کنسول یه هفته زودتر اومده پس نمیشه با چیزی مقایسه اش کرد شوخی نیست !؟ :-/ یعنی الآن اگه این یه هفته نبود اختلاف فروششون نصف میشد مثلاً !؟ 8-|
بعد اون یه هفته زودتر فقط برای آمریکای شمالیه تو اروپا و بقیه یه هفته بعد از One اومده :D

من نمیفهمم 1 سال زودتر اومدن 360 نسبت به PS3 رو هر موقع هرکی میگفت مسخره اش میکردین ، اختلاف قیمت فضایی اون اوایل برا دو کنسول بود رو قبول نمیکردین ، بعد الآن کار رسید به 1 هفته زودتر ؟!؟!؟!؟!؟!؟! جداً !؟

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
15 روز زودتر لانچ شده
100 دلارم ارزونتره
این کجاش شوخیه..؟

جالبه تا 6 ماهه پیش یک سال عرضه زودتر و 200 دلار ارزون تر اصلا اهمیت نداشت .... ولی الان 15 روز دلیل هر گونه اختلاف تا انهای نسل خواهد بود

این چه جور منطقیه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

http://forum.bazicenter.com/thread88115/#post3188690
:-/

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988

تلاشت جای تقدیر داره ولی متاسفانه انقدر اختلاف زیاده که با این حرفا که هیچ منطقی تر از این حرفا هم نمی شه کاریش کرد
بعضی از دوستان میگفتن قیمت بیشتر برای کینکت خیلی عالیه و فلانه ولی دیدیم دنیا انتخاب دیگه ای کرد

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
نمیشه گفت به هیچ طریقی !!! همونطور که سونی پیش بینی های غلطی قبل از عرضه و در ابتدای نسل قبل داشت "یک سال عرضه دیرتر، تعطیل بودن از لحاظ بازی،سخت افزار پیچیده، قیمت بالا و ..." اما میبینی الان داره پا به پای X360 میره، پس راه برای X1 و مایکرو هست باید دید در ادامه چطور عمل میکنه ...

اين كه بله چون هيچكس اينده رو نديده و از برنامه ريزي بلند مدت اين شركتها اگاهي نداره
ولي تا به اين جايي كه رسيديم به نظر من حتي كاهش قيمت xb one تو e3 هم فقط تا حدي خواهد تونست رو اين فاصله تاثير بذاره و فاصله كم و بيش پابرجا خواهد بود
+
يه نكته هم كه بايد مد نظر بگيريم اينه كه نسل قبل درسته ps3 اوايل خراب كرد وبي بعضي بازاراي سنتي مثه ژاپن و بعضي كشورهاي اروپايي داشت كه تقريبا هر چي ميفروخت فروش مي رفت و اين حداقل از يه بابتي فاصله رو كمتر مي كرد
ولي تنها بازار بزرگ و سنتي xb one كه us باشه كلا فضاش چرخيده سمت ps4

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین

همچین میگی انگار تقصیر سونی کنسولش 100 دلار ارزون تره میخواستن کینکت بزور چپون ندن 100 دلار اضافه شه
حرفایی میشنوه آدم مخ آدم سوت میکشه !

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
همچین میگی انگار تقصیر سونی کنسولش 100 دلار ارزون تره میخواستن کینکت بزور چپون ندن 100 دلار اضافه شه
حرفایی میشنوه آدم مخ آدم سوت میکشه !
والا الان 1 ماه هم بیشتره که دیگه XONE گرونتر نیست ! باندل تایتان فان 449 دلار فکر کنم با قیمت بازی میشه هم قیمت PS4 و در انگلیس که ارزون تر هم هست ! جالبه الان باندل فیفا 14 رو حتی میشه 399 دلار خرید !!
بعد یه چیزه جالب دیگه اینکه PS4 در 15 نوامبر در امریکای شمالی لانچ شد و 29 نوامبر در بازاره بسیار عالیش یعنی اروپا ولی XONE در هر دو 22 نوامبر عرضه شد یعنی در امریکا 1 هفته دیرتر ولی در اروپا 1 هفته زودتر . حالا PS4 چطوری 15 روز زودتر لانچ شده و اینقدر هم تاثیر داره نمیدونم :-j تازه کمبوده وحشتناک PS4 در ماه های اول مخصوصا دسامبر درنظر گرفته نمیشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر