سرورهای Modern Warfare 3 در نسخه PC آنرنک خواهند بود!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خبری بد برای طرفداران سری call of duty منتشر شده که بیان میکند سرورهای اختصاصی modern warfare 3 در نسخه PC آنرنک خواهند بود.
قبلا خبر وجود سرورهای اختصاصی باعث ایجاد خوشحالی بسیاری از گیمر هایی شده بود که از نبود سرور اختصاصی در سری قبلی modern warfare ناراضی بودند.

mw-dedicated-servers1.png

گیمرهای پلتفرم PC میبایست برای افزایش رنک خود و کسب آنلاک ها در سرورهای P2P و بر اساس پینگ تایم بازی کنند.

منبع

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
خبری بد برای طرفداران سری call of duty منتشر شده که بیان میکند سرورهای اختصاصی modern warfare 3 در نسخه PC آنرنک خواهند بود.
قبلا خبر وجود سرورهای اختصاصی باعث ایجاد خوشحالی بسیاری از گیمر هایی شده بود که از نبود سرور اختصاصی در سری قبلی modern warfare ناراضی بودند.

گیمرهای پلتفرم PC میبایست برای افزایش رنک خود و کسب آنلاک ها در سرورهای P2P و بر اساس پینگ تایم بازی کنند.

منبع

اهه! خوب یباره نمیزاشتید دیگه چه کاری بود :D
کلا چرا باید یکی بره توی یه سرور بازی کنه وقتی میدونه رنک آپ نمیشه؟

کلا PCش زیاد مهم نیست کنسولاش مهمه که اونم هر سال عالی میدنش بیرون و بهترینFPS سال میشه مثل امسال

میخواستم جوابی که معمولا بچه های فروم به فن های COD میدن رو خدمتتون عرض کنم که تعداد پستهاتون رو دیدم.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
وای وای چه خبره بدی من به شدت ناراحت شدم خیلی زیاد :))
خوب حالا چیکار کنیم ؟ :D چیزه خاصی تغییر نکرده ، همچنان از مولتی BF3 لذت میبریم. :)

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
چرا اونروزی که اعلام کردن MW3 سرور داره راستشو نگفتن ؟ فقط بلدن برای سود بیشتر به همین راحتی دروغ بگن ؟ سرور Unranked که دیگه بدرد نمیخوره
با اونور آبیها که نمیشه بازی کرد پینگ p2p داغونه فقط باید دوباره مثل MW2 با ایرانی ها بازی کنی که همه جور ادعا دارن؛ طرف اینترنتش خوبه هاست میشه بعد میگه هرکی تو کلن منه فقط به من join بشه ،هزارتا منت میذران سرت تا بخوای بهشون join بشی بازی کنی ،
من خبر را خوندم اولش شک کردم که شاید معتبرنباشه ،دیگه اینجا را که دیدم مطمئن شدم ، یه تیکت تو استیم گرفتم و درخواست refund واسه بازی کردم ،امیدوارم بدون دردسر پولمو پس بدن .
امیدوارم اکتویژن دیگه بیخیال PC بشه و این آخرین COD واسه PC باشه .

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
به نظر من اون انرنک هم بعضی وقتا با دوستان حال میده بازی کنه.:d
من چرا خوام نمیاد؟؟:D

بله حالا میده ولی این کار دیگه به سرور Dedicate احتیاجی نداره .:d همینجوریم میشه با پینگ خوب بازی کرد .

من نمیدونم این چه کاریه ؟ اصلا چرا گذاشتنش ؟ اخه کی میره آنرنک بازی کنه که اینا این کاروکردن ؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
لول .
خوشبختانه بازی LAN داره و هک میشه ؛ برین بوغ بزنین . کسی نباید پول پای این آشغال بده واقعا . ( رو PC البته )

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
وقتی تریلر هاشو نگاه میکنم اصلا احساس نمیکنم که یه کال لو دوتی جدید هست. حالا باز شاید بازیش کنم بعدا بهتر بشه.

• Like
Reactions: Polaris

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر