Warface به غرب خواهد آمد

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
GP_warface.jpg

بنابر اعلام Crytek شوتر آنلاین Warface که پیش از این برای عرضه در آسیای شرقی اعلام شده بود ، سال 2012 در تمامی نقاط جهان انحصارا روی PC قابل اجراست .
بنابر اعلام Cevat Yerli در نمایشگاه Gamescom 2011 این عنوان Free-to-Play که از سال 2009 در حال ساخت است از CE 3.0 بهره خواهد برد وی همچنین افزود :
" Warface یک شوتر Class-Based آنلاین خواهد بود که به صورت free to play در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت ، مطمئن باشید Warface با کیفیت بالای خود رقیب جدی ای برای عناوین AAA این ژانر خواهد بود و به شما نشان خواهد داد یک عنوان free to play تا چه حد میتواند با کیفیت باشد ، Warface آینده ی عناوین free to play را ترسیم خواهد کرد . "
این عنوان هم اکنون توسط استدویوی Kiev شرکت Crytek در حال ساخت است ، همچنین Crytek Seoul ضمن همکاری با این استودیو به نحوه ی انتشار و بازاریابی آن و تبدیل آن به یک عنوان قدرتمند در بازارهای شرقی نظارت دارد ، استودیوی اصلی Crytek یعنی Crytek Frankfurt نیز بر مراحل ساخت و کیفیت فنی بازی نظارت دارد تا کیفیت این عنوان را به عناوین بزرگ این شرکت نزدیک کند .

• Like
Reactions: Dreadlord

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
هـــــآ ؟:D من اینو ندیده بودم قبلن تأیید شه ! ایول کرایتک کارش درسته انحصاری PC ایول :D. یه مدتی در موردش قضاوت بد کرده بودم :|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
اولین محصولی از crytek که کلمه cry در اون به کار نرفته چه عجب حالا چیه این تا الان اسمشو نشنیده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر