اطلاعات جدید از Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اطلاعات جدید از دنباله ی Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

bayonetta6.jpg

استودیو خلاق پلاتینیوم گیمز نوید اطلاعات جدیدی از عنوان محبوب و پرطرفدار خود یعنی Bayonetta داد...(اییییییول:d)
Yusuke Hashimoto در توییتر خود اعلام کرد :
""صبح به خیر(صبح توهم بخیر:d) ظاهرا"(!)قصد داریم تو این هفته اطلاعات جدیدی از Bayonetta رو به اشتراک بذاریم .دنبالش باشین! "
از دید من و تمامی طرفداران این بازی،این میتونه یه خبر عالی باشه...عنوانی که تو سال 2009 عرضه شد و الحق والانصاف عنوانی فوق العاده خوش ساختی بود وتا کنون بر روی PS3 & XBOX 360 بالای 1.1 میلیون نسخه هم فروش داشته...
کامیا خالق بازی و مایک هایس رئیس شعبه ی غربی Sega اعلام کرده بودن علاقه دارند ادامه ی Bayonetta رو ببینن،هرچند کامیا احتمال Spin-off بودن این دنباله رو داده...
(از خواب پاشدیم ذوق مرگ شدیم:d)
منبع:www.vg247.com

آخرین ویرایش:

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
به نظر من که Bayonetta از GoWIII خیلی بهتر است. هرچند میانگینش پایین تر است اما در مجموع بهتر است چون کمبوهای خیلی بهتری داشت. شخصیتش هم زن بود و آدم خوشش می آمد نگاهش کند اما کریتوش زشت بود و من از او خیلی میترسیدم. راستی Bayonetta از همه بازی های دیگر هم قشنگ تر است چون هم کمبو داشت و هم شخصیتش زن بود و من او را خیلی دوست می داشتم.

I Lov Bayonetta

من خیلی دوست دارم ادامه این بازی ساخته شود و این دفعه شخصیتش اولش دیگر لباس نپوشد.

I Lov Bayonetta

bayonetta واقعا در حدی نیست که با گیمی مانند GOW3 سنجیده شه! :d
حتی فکر مقایسه این دوتا با همم خنده داره چه برسه به اینکه راجبش صحبت کنیم! :))
تورو خدا دیگه لقب شاهکارو برایه این عنوان نیارید که از خنده گریم میگیره.=))

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
bayonetta واقعا در حدی نیست که با گیمی مانند GOW3 سنجیده شه! :d
حتی فکر مقایسه این دوتا با همم خنده داره چه برسه به اینکه راجبش صحبت کنیم! :))
تورو خدا دیگه لقب شاهکارو برایه این عنوان نیارید که از خنده گریم میگیره.=))
من نمیدونم شماها چرا اینقدر رو این بازی تعصب دارین بازی بایونتا یه شاهکاره الان گریت گرفت؟ :)) در ضمن وقتی آدم از خنده گریش میگیره یعنی اینکه از یه چیزی خیلی خوشحاله
بعضی دوستان مثل این که چیزی زدن که میان این بازی رو با غولی مثل GOW3 مقایسه میکنن شما بیا بگو چیش بهتره ما شاید قبل کردیم LOL .

1.داستان
2.گیم پلیش
3.گرافیکش
4.فیزیکش

اگه حتی به 1 درصدی این بالای ها رسید .که GOW3 در همشون خدا بود .

بازی خوبی بود اما نه این که بیاد بهتر از GOW3 باشه .
خب حالا که شما خیلی به جنگ و دعوا علاقه دارید بهتون میگم:
1.داستان GOW3 جالب بود وپایان باحالی هم داشت ولی با وجود آتنا واقعا مزخرف شد در کلا به نظر من بیشتر سقوط بازی برا آتنا بود در ضمن مثل هیچ کدوم از GOW های قبلی داستان حماسی نداشت و معلوم بود بازی سر سری ساخته شده در صورتی که داستان بایونتا خیلی جالب بود*و دارای پیچیدگی خاص خودش بود و به نظر من مشکلی نداشت
2.گیم پلی GOW3 خوب بود اما وجود معما های واقعا ساده و ابتدایی(بر خلاف GOW های قبلی)
واقعا حوصله رو سر میبرد ولی من با گیم پلی بایونتا خیلی حال کردم کلا حرکات نرم وکمبو ها(مثل Genji1) همچنین Finisher ها واقعا جذاب بودند.
3. گرافیک GOW3 واقعا خیلی بالا بود،Bayonetta هم خوب بود اما نه در سطح GOW گرافیک که همه چیز بازی نمیشه
4.فیزیک تو 2 تا بازی زیاد مورد توجه و مهم نبود
طراح شخصیت آتنا خیلی بد بود با یه دلیل خیلی مسخره چپونده بودنش تو داستان اصلا حذفش میکردن بهتر بود ،آخر که روح زئوس عین غوله چراغ جادو از تو بدنش میاد بیرون واقعا مزخرف بود وطراحیش واقعا بد بود،لوکیشن های GOW فوق مزخرف بود و اصلا لوکیشن خوب زیاد نداشت، بازم بگم؟
از نظر من که Bayonetta جزو آشغال ترین بازی های سال بود!

من از هیچ چیزش خوشم نیومد، گیم پلی = زباله! یک تقلید از DMC که حتی توی منوهای بازی هم دیده میشه! (از ان صداهای مرموز گرفته تا رنگ قرمز و سیستم سیو!)

گرافیکش که دقیقا نسل قبل بود! یعنی حداقل روی PS3 که من زدم همین بود و انقدر هم بین بازی توقف داشت که عملا اکشن بازی رو نابود کرده بود.

فقط موسیقیش جالب بود که انم همش مدیون قطعه Fly me to the moon هست که به قول مهدی بدترین ریمیکس و اجرای دوبارش ماله همین بازی هست!
به نظر من که Bayonetta از GoWIII خیلی بهتر است. هرچند میانگینش پایین تر است اما در مجموع بهتر است چون کمبوهای خیلی بهتری داشت. شخصیتش هم زن بود و آدم خوشش می آمد نگاهش کند اما کریتوش زشت بود و من از او خیلی میترسیدم. راستی Bayonetta از همه بازی های دیگر هم قشنگ تر است چون هم کمبو داشت و هم شخصیتش زن بود و من او را خیلی دوست می داشتم.

I Lov Bayonetta

من خیلی دوست دارم ادامه این بازی ساخته شود و این دفعه شخصیتش اولش دیگر لباس نپوشد.

I Lov Bayonetta
چی شد یه دفه:d ؟ حالت خوبه؟:d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بعد از اینهمه بحثی که به خاطر یه توئیت شکل گرفت، این اطلاعات جدید از Bayonetta اینه که ریلیز جدید این بازی کاور جدید و همچنین تریلر ژاپنی بازی Vanquish رو داره!!!!
004.jpg

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب حالا که شما خیلی به جنگ و دعوا علاقه دارید بهتون میگم:
1.داستان GOW3 جالب بود وپایان باحالی هم داشت ولی با وجود آتنا واقعا مزخرف شد در کلا به نظر من بیشتر سقوط بازی برا آتنا بود در ضمن مثل هیچ کدوم از GOW های قبلی داستان حماسی نداشت و معلوم بود بازی سر سری ساخته شده در صورتی که داستان بایونتا خیلی جالب بود*و دارای پیچیدگی خاص خودش بود و به نظر من مشکلی نداشت
2.گیم پلی GOW3 خوب بود اما وجود معما های واقعا ساده و ابتدایی(بر خلاف GOW های قبلی)
واقعا حوصله رو سر میبرد ولی من با گیم پلی بایونتا خیلی حال کردم کلا حرکات نرم وکمبو ها(مثل Genji1) همچنین Finisher ها واقعا جذاب بودند.
3. گرافیک GOW3 واقعا خیلی بالا بود،Bayonetta هم خوب بود اما نه در سطح GOW گرافیک که همه چیز بازی نمیشه
طراح شخصیت آتنا خیلی بد بود با یه دلیل خیلی مسخره چپونده بودنش تو داستان اصلا حذفش میکردن بهتر بود ،آخر که روح زئوس عین غوله چراغ جادو از تو بدنش میاد بیرون واقعا مزخرف بود وطراحیش واقعا بد بود،لوکیشن های GOW فوق مزخرف بود و اصلا لوکیشن خوب زیاد نداشت، بازم بگم؟
نمیخوام بیش از این بحث تاپیک منحرف بشه ولی بهترِ بازی کنین بعد نظر بدید نه با خوندنِ 4تا مطلب و 5تا تزیلر نظرات خوشحال بدید . لوکیشن های GOW مضخرف بود ؟!؟ جالب بود داستان GOW مشکلات ریزی داشت ولی فوف العاده بود . شما بهتره یبار بازیرو امتحان کنی بعد نظر بدی . همینجوری حرف زدن رو همه بلدن .

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
اطلاعات جديد greatest hit شدن بازی در ژاپن و پايين اومدن قيمتشه :D

source

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
چی شد یه دفه ؟ حالت خوبه؟

ان پست آخر من کاملا مسخره بود. از لحن پستم هم کاملا معلوم بود. اینکه دیگه شما متوجه نمیشی به من ربطی نداره. در ضمن بار آخرت باشه به من میگی حالت خوبه.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
نه ماکان واقعآ حالت بده :d
به نظر من که Bayonetta از GoWIII خیلی بهتر است. هرچند میانگینش پایین تر است اما در مجموع بهتر است چون کمبوهای خیلی بهتری داشت. شخصیتش هم زن بود و آدم خوشش می آمد نگاهش کند اما کریتوش زشت بود و من از او خیلی میترسیدم
آخه شخصیت زیبا دلیل بر بهتر بودن بازی هست؟؟؟:d شخصیت هرچقدر خشن باشه که بازی جذابتره :d
پس به خاطر همینه فاینال فانتزی دوست داری؟؟؟ :dاین بازی را هم من گرفتم (فاینال فانتزی) و تا آخر رفتم و دیدم به جز شخصیت های زیبا مضخرفی بیش نیست :d
Bayonetta هم به همین صورته یک بازی مضخرف و یک تقلیدی زیبا از سری dmc که البته بیشتر اشخاص از شخیصت بازی خوششان اومده
ولی آدم واقعآ داغ میکنه این بازی درو پیت با Gow مقایسه میشه ; 100 درجه پایینتره ; هم از داستان بگیر و هم از گرافیک
Bayonetta فقط شخصیت مونثش باعث این شده طرفدار پیدا کنه و آشغالی بیش نیست پس لطف کنید این بازی بسیار تقلیدی که معلوم نیست اصلآ برای چی ساخته شده را با Gow مقایسه نکنید چون حتی 1% به پاش نمیرسه

• Like
Reactions: m0jtaba

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
من هم با ماکان موافقم به نظر من این Bayonetta از GOWIII بهتره بود . Bayonetta چند ضرب های خیلی قشنگی داشت و با این که بازیش یه گیم پلی تکراری داشت و همه میگن از DMC تقلید بود ولی من خیلی ازش خوشم اومد .:D حتی بیشتر از GOWIII . :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,079
ماشاالله IQ دوستان در حد مسابقات المپیکه:D

ماکان اون پست رو به مسخره گفت، مگه ندیدید خودش هم تو 3 پست قبلی گفت؟:D واقعا ترکوندید...:D

• Like
Reactions: Cloud Strife

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
حتی بیشتر از GOWIII . :biggrin1:
چون شما بیشتر در دنیای فانتزی هستی و دنیای زیبا دیدی پس معلومه بازی خشن به دلت نمیشینه :d

ماکان اون پست رو به مسخره گفت، مگه ندیدید خودش هم تو 3 پست قبلی گفت؟:biggrin1: واقعا ترکوندید...:biggrin1:

کسی با تو حرف زد؟:d
من هم میدونستم و جوابشو یک جوری دادم :d
تاپیک جای مسخره بازی هم نیست :d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود

head_into_brick_wall.gif

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
چون شما بیشتر در دنیای فانتزی هستی و دنیای زیبا دیدی پس معلومه بازی خشن به دلت نمیشینه :d

نه اصلا هم این طوری نیست ! من نمیگم که GOW سری بدی هست میگم که من از Bayonetta بیشتر خوشم اومد همین !

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
نه ماکان واقعآ حالت بده :d
آخه شخصیت زیبا دلیل بر بهتر بودن بازی هست؟؟؟:d شخصیت هرچقدر خشن باشه که بازی جذابتره :d
پس به خاطر همینه فاینال فانتزی دوست داری؟؟؟ :dاین بازی را هم من گرفتم (فاینال فانتزی) و تا آخر رفتم و دیدم به جز شخصیت های زیبا مضخرفی بیش نیست :d
Bayonetta هم به همین صورته یک بازی مضخرف و یک تقلیدی زیبا از سری dmc که البته بیشتر اشخاص از شخیصت بازی خوششان اومده
ولی آدم واقعآ داغ میکنه این بازی درو پیت با Gow مقایسه میشه ; 100 درجه پایینتره ; هم از داستان بگیر و هم از گرافیک
Bayonetta فقط شخصیت مونثش باعث این شده طرفدار پیدا کنه و آشغالی بیش نیست پس لطف کنید این بازی بسیار تقلیدی که معلوم نیست اصلآ برای چی ساخته شده را با Gow مقایسه نکنید چون حتی 1% به پاش نمیرسه

100% تایید میشه!
واقعا موندم چه جوری بعضیا روشون میشه gow3 سونیو با گیمه یه کمپانی درپیتی مثله SEGA مقایسه کنن! :))

POPMAN

کاربر سایت
May 19, 2009
8
نام
احسان
بایونتا یا GOW مسئله این است؟!

وای پسر بازی ای که حداقل 2 تا مرحلش توی بازی چپونده شده توی اینجا از GOW 3 بیشتر طرفدار داره!!
بابا بایونتا خوب ولی در حد GOW نیست!!"با اون ..... اش"

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
جالب اینجاست که تا از بازی انتقاد میکنی طرفداران سرسخت خود خانوم بایونتا (بازی نه! چون به قول خودت این بازی اصولا همه طرفدارانش جزو دوست داران خود بینوتا هستن!) میان میگن نتونستی بازی کنی، بلد نبودی کمبو بزنی و ...
به همین راحتی میای به همه ی طرفدارای بازی توهین میکنی ؟ یعنی هرکس از این بازی خوشش اومد از ایشون خوشش اومده ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر