سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
دستگام یه مشکل پیدا کرده بعضی سی دی هارو که داخلش میزارم نمیخونه باید دستگاه رو کج کنم تا بازی رو بخونه میخواستم بدونم مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟!
ارکید داری؟ بدون هارد؟ چند وقته؟

الایته هارد داره تو بعضی از بازیها اینجوری میشه همین یه ماه پیش لنز عوض کردم هاا؟

خیلی ممنون نمیدونم چه جوری از شما تشکر کنم .اخه من بچه پولدار نیستم که بی خیال بشم بخدا سه ماه کار کردم تا خریدمش .ممنون ممنون و بازم ممنون
الان که اینجوری شد جون مادرتون به من بی نوا کمک کنید..:d lol

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
الایته هارد داره تو بعضی از بازیها اینجوری میشه همین یه ماه پیش لنز عوض کردم هاا؟

الان که اینجوری شد جون مادرتون به من بی نوا کمک کنید..:d lol

دستگاه رو بده دست یه تعمیر کار یه نگا بهش بندازه !ترجیحا وارداحتمالا تو تنظیم لنز خوب کار نکردن !در کل یه جای کار ایراد داره یا خوب برات تعویض یا تنظیم لنز نکردن یا جنس خوبی واسط ننداختن! به هر حال این دو حالت خارج نیست ! به هر حال متاسفانه تعمیر کاران همه وارد نیستند و اکثرا بی تجربه و مبتدی هستند !

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
دوستان این 360 اسلیم مموری می خوره ؟
من الان یه الیت دارم اگه بخوام عوضش کنم و اسلیم بخرم ، چه جوری باید سیو بازی ها و اچیومنت ها (کلا پروفایلم ) رو به این جدیده انتقال بدم ؟
دفعه پیش که آرکیدم رو فروختم و الیت خریدم تمام سیوهام + 15000GS پرید !!!=((

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
من الان یه الیت دارم اگه بخوام عوضش کنم و اسلیم بخرم ، چه جوری باید سیو بازی ها و اچیومنت ها (کلا پروفایلم ) رو به این جدیده انتقال بدم ؟
بریز رو فلش بعد رو اسلیم جدید منتقل کن

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
+LT رو دارم ولی نمی دونم 1.1 هست یا نه حالا LT 1.1 از کجا گیر بیارم ؟
باور کن دوست من نباید مشکلی داشته باشی !!! برای اجرای بازیها باید
1. آخرین ورژن داشبرد
2. فرمور LT+ ورژن 1 یا 1.1
3. اجرای بازیهای کالاف 6.7 و اسیستان کرید و هیلورایچ و نید فور اسپید نیازمند پچ کردن بازیها !
چک کن یه جای کار ایراد داره !فکر میکنم داشبردت به روز نیست !

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بریز رو فلش بعد رو اسلیم جدید منتقل کن

نه داداش تا اونجایی که من اطلاع دارم اینطوری نمیشه.یعنی به این راحتی که شما میگید نیستش !!

من خودم بلد نیستم ولی فکر میکنم یکم مشکل باشه

الان جدیدا نمیدونم چه طوری باید این کار رو کرد ولی قبلا آقا رضا(تعمیر کار هم هست)میتونست این کار رو انجام بده

SaraTech

بهتر یه سرچ هم داخل بخش آموزش های Xbox 360 داشته باشی

ویرایش
آقا من از همین آقا رضا پرسیدم جوابشون:

کافیه یه فلش به دستگاه وصل کنه
فرمتش کنه تا دستگاه بشناسدش
بعد پروفایل و سیوها رو بهش منتقل کنه
بعدا که اسلیم گرفت، از طریق همین فلش
به دستگاه جدید منتقل کنه

مثل اینکه به همون آسونی بود:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: EBliiS

mr.dengo

کاربر سایت
Jun 3, 2010
19
مشکلات این جاسپر ها هم عجیب و غریب شده !دوست عزیز ارور چی هست ؟آیا ارور مربوط به پاک کردن دیسک هست ؟که میگه باید دیسک رو پاک کنید و مجددا درون درایو بزارید ؟؟
بله بازی نیدفور اسپید جدیده یا کریسیز و اکثر بازیهای جدید آخرین آبدیت دااشبرد رو دارن !تفاوت خاصی نداره و البته برای اجرای چند بازی جدید مثل کالاف 7 و 6 هیلو رایچ و چند تای دیگه نیاز به پچ کردن بازی دارید !

داداش ارکید من 256 هستش پس نمیتونم چیزی توش بریزم و با سی دی بازی میکنم
همین الان اسیسین 2 رو تموم کردم اخرش این ارور رو داد 2 ساعت منتظر بودم :d
داداش ارور اینه
this disc unreadable
1.clean the disc a soft cloth
2.restart the console
میشه بگی مشکل از کجاست؟
بعدش داداش من نیدفور اسپید hp رو بگیرم و ابدیت کنم کنسولو مشکلی پیش نمیاد چون من اماتورم زیاد بلد نیستم مشکلی پیش نمیاد؟بعدش نمیخواد چیزی نصب کنم؟همه رو yes yes بزنم برم جلو :d؟

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
دستگاه رو بده دست یه تعمیر کار یه نگا بهش بندازه !ترجیحا وارداحتمالا تو تنظیم لنز خوب کار نکردن !در کل یه جای کار ایراد داره یا خوب برات تعویض یا تنظیم لنز نکردن یا جنس خوبی واسط ننداختن! به هر حال این دو حالت خارج نیست ! به هر حال متاسفانه تعمیر کاران همه وارد نیستند و اکثرا بی تجربه و مبتدی هستند !
تعمیر کارای اینجا همشون ناشی هستن من میدونم مشگل از لنز نیست چون یه لنز نو روش گزاشتم.من دیگه پامو نمیزارم پیش اون تعمیر کار از وقتی دستگامو بردم پیشش چخان سرهم کرد که دستگاه لنزش مشکل داره باید عوض بشه در صورتی که من واسه کپی خور برده بودم اگه الانم ببرم باز یه دروغ دیگه سرهم میکنه...تورو خدا اگه واستون زحمت نیست بگید چه جوری باید لنز رو تنظیم کنم ..بیشتر بازیها رو میگیره فقط تو بعضی ها مشکل دارم؟!

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام
من وقتی واسه بدست آوردن key اینکاراو انجام دادم سیم 9 که تو شکل زیر علامت زده رو فراموش کردم ببندم بخار همین اون سیم گم شده الان که ایکس باکس رو باز کردم متوجه شدم اون سوییچ سیم 9 رو نداره میخواستم بدونم واسه ایکس باکس من یه سری مشکلات به وجود اومده بعضی از بازیهارو نمیگیره باید دستگاه رو کج کنک به نظر شما این مشکل مربوط میشه به همون سیم 9 که وصل نیست؟!
51.jpg

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
مشکلات این جاسپر ها هم عجیب و غریب شده !دوست عزیز ارور چی هست ؟آیا ارور مربوط به پاک کردن دیسک هست ؟که میگه باید دیسک رو پاک کنید و مجددا درون درایو بزارید ؟؟
بله بازی نیدفور اسپید جدیده یا کریسیز و اکثر بازیهای جدید آخرین آبدیت دااشبرد رو دارن !تفاوت خاصی نداره و البته برای اجرای چند بازی جدید مثل کالاف 7 و 6 هیلو رایچ و چند تای دیگه نیاز به پچ کردن بازی دارید !

داداش ارکید من 256 هستش پس نمیتونم چیزی توش بریزم و با سی دی بازی میکنم
همین الان اسیسین 2 رو تموم کردم اخرش این ارور رو داد 2 ساعت منتظر بودم :d
داداش ارور اینه
this disc unreadable
1.clean the disc a soft cloth
2.restart the console
میشه بگی مشکل از کجاست؟
بعدش داداش من نیدفور اسپید hp رو بگیرم و ابدیت کنم کنسولو مشکلی پیش نمیاد چون من اماتورم زیاد بلد نیستم مشکلی پیش نمیاد؟بعدش نمیخواد چیزی نصب کنم؟همه رو yes yes بزنم برم جلو :d؟

دیسک خرابه !باید بری عوضش کنی!!!!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
xbox من چشه؟یک بار روشن میکنم نیم ساعت بازی میکنم خراب میشه دوباره روشن میکنم تا همون صفحه اول میاد بعد دوباره یک صدای کوچولویی میاد و قطع میشه باید خاوش کنیم وبعضی وقت ها هم 3 چراغه؟

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
اول اینکه خودت یک بار متنی رو که نوشتی بخون ببین خودت سردرمیاری که مشکلت چی هستش؟

بعدش هم کد اشکالت رو بذار که بشه بهت بیشتر کمک کرد. دستگاهت تا حالا تعمیر شده؟

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
سلام ..
من امروز 1کارت میکروسافت پوینت xbox گرفتم ver US ولی هر چی می زنم قبول نمی کنه .. بعد گشتم دیدم که این پوینت ها هم نسخه us داره هم نسخه مخصوص اروپا ....
حالا من می خواستم ببینم از کجا بفهم کدوم باید بگیرم ...
رو جعبه کنسول زده uk
لطفا منو راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر