Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
آقا من برای بار دوم نشستم فصل دوم Code Geass رو ببینم ... اصلا نمیدونم که چه کلمه ای رو باید برای وصف این اثر هنری به کار برد :|
فقط میدونم یه چیزی فراتر از شاهکاره :bighug:
راستی K-on هم ریختم رو موبایل برم بشینم ببینمش نظرمو میگم:>
من Code Geass رو 4 بار دیدم و هرباز یه چیزی جدیدی تو انیمه دیدم و بعضی چیزها رو فهمیدم!!!:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این قسمت جدید Seraph هم خیلی خوب بود:D نمی دونم من زیادی از این انیمه خوشم اومده یا این که خوبه(البته قسمت سومش خوب نبود زیاد) ولی خب با این قسمت شدیداً حال نمودیم.:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این قسمت جدید Seraph هم خیلی خوب بود:D نمی دونم من زیادی از این انیمه خوشم اومده یا این که خوبه(البته قسمت سومش خوب نبود زیاد) ولی خب با این قسمت شدیداً حال نمودیم.:D

خیلی خوش ساخته خوبم پیش میره کاراکتراشم که معرکن :d

اتفاقا منم به این فکر بودم که نکنه من زیادی ازش خوشم اومده :d

این گورن خیلی باحاله XD

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خیلی خوش ساخته خوبم پیش میره کاراکتراشم که معرکن :d

اتفاقا منم به این فکر بودم که نکنه من زیادی ازش خوشم اومده :d

این گورن خیلی باحاله XD

بهترین صحنه این قسمت این بود:))
ybcefp3jkv37nxs3b6xq.png

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این Shokugeki no Soma فوق العادس :lol:
قسمت چهارمش از اول تا اخر فقط داشتم میخندیدم :| :d
یکم بیش از حد داره خوب پیش میره :| :d
اون اول که قسمت یکش رو دانلود کردم و تصمیم گرفتم انیمه رو دنبال کنم اصلا انتظار نداشتم این انقدر خوب باشه :| :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
از استدیویی که انیمه ی ناروتو رو میسازه چه طور توقع دارین براتون شاهکار در بیارن؟

Tokyo Ghoul رو باید میدادن دست Madhouse (ع) که اون وقت معلوم می شد گوهر این مانگا چه قیمتی داره:D

اینا از مانگای خوب (نه عالی) Parasyte اون انیمه رو در آوردن. قابل تصور نبود از TG چی می تونستن بکشن بیرون.
-----------------
Baby Steps 2: دوباره داره باعث میشه من دلم بخواد تریپ ورزش کاری بگیرم و برم بدوم:D

Punch Line: ها؟

Shokugeki no Soma: من نمی دونستم آدم با غذا خوردن هم می تونه این جوری بشه. فکر می کردم فقط اون جوری میشه این جوری شد.

Saint Seiya - Soul of Gold: سلطان قلب ها. قبلی هاش رو که ندیدم. اما این چی بود که دیدم؟
----------------
Arslan Senki توی AW بیداد کرده. ده صفحه ده صفحه در مورد انیمه اش بحث و گفتگو میشه.
اما سوای بحث های رایج، این هندوانه ای که آراکاوا/تاناکا زیر بغل پارسی ها گذاشتن، فردوسی زیر بغل رستم خدا بیامرز نذاشته:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقا جریان چیه من اونقدری که اینجا میگین سر Shingeki No Kyojin نترکیدم ؟!
از نظر هیجان شاید بشه گفت نظیر نداشته تا حالا ولی اونقدر هم هایپ نشدم سرش .
البته ناگفته نماند که همون میکاسا برای رفتن انیمه تو لیست محبوب هام کفایت میکنه :D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
[MENTION=101]Dinosaur[/MENTION]

اِ آریا تو هم اینجایی که :D تو هم انیمه میبینی؟:p:D مرد حساب یه جور گفتی اواخر قسمت اول عالیه که من هی منتظر بودم یه اتفاق سنگین بیفته آخرش،اگه این جمله رو نمیگفتی احساس میکنم از اپیزود خیلی لذت میبردم :D

[MENTION=15413]TCSCELL[/MENTION]
ای کاش همون انگلیسی میگرفتم :sad:چون من عملا فرقی رو بین «خوبی چه خبر» با «یه روزی میکشمت» احساس نمیکنم،هر دو رو به صورت اصواتی که به گونه ای ناموزون در کنار هم قرار گرفتن میشنوم :D

در کل خوب بود تا اینجا یکم بره جلوتر احساس میکنم جرقه هه رو بزنه :D

اینکه من منتظر کینگ آرتور بودم یهویی یه زن جاش در اومد اصلا حال نکردم واقعیتش :D امیدورام لنسر بزنه دهنش رو سرویس کنه اما میدونم این اتفاق نمیفته :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
ای کاش همون انگلیسی میگرفتم
:sad:
چون من عملا فرقی رو بین «خوبی چه خبر» با «یه روزی میکشمت» احساس نمیکنم،هر دو رو به صورت اصواتی که به گونه ای ناموزون در کنار هم قرار گرفتن میشنوم
:biggrin1:
از شوخی گذشته سمت دوبله انگیلیسی نرو . هر چقدر هم که از دوبله انگلیسی خوب یه کار تعریف کنن باز بشین زبون اصلی ببین .
حالا این چیزی که میگی رو من یادم نمیاد مشکلی باهاش داشته باشم و از اول به نظرم خوب و دلنشین بود زبون اصلیشون .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
[MENTION=7189]REZA TAEL[/MENTION]
به حرف این پرهام گوش نکن:D آدرست رو PM کن نسخه فول اچ دی 20 گیگی رو برات بفرستم، Dual Audio هم هست:D خودت بشین تفاوت نسخه ها رو تشخیص بده:D اصلا شنیدن صدای آقا کیریتسوگو تو دوبله انگلیسی یه آرامش خاصی داره تو 10 تا ژاپنیش هم پیدا نمیکنی:D

ولی در خصوص خود انیمه؛
اصلا یکی از بهترین توییست های داستان همین زن دراومدن کینگ آرتور (که اینجا ازش به عنوان بانو آرتوریا یاد میشه!:D) بود:D از اینجا به بعد هم رابطه کیریتسوگو و سیبر تحت و الشعاع همین اتفاقه تا آخر انیمه.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
@REZA TAEL
به حرف این پرهام گوش نکن:D آدرست رو PM کن نسخه فول اچ دی 20 گیگی رو برات بفرستم، Dual Audio هم هست:D خودت بشین تفاوت نسخه ها رو تشخیص بده:D اصلا شنیدن صدای آقا کیریتسوگو تو دوبله انگلیسی یه آرامش خاصی داره تو 10 تا ژاپنیش هم پیدا نمیکنی:D

ولی در خصوص خود انیمه؛
اصلا یکی از بهترین توییست های داستان همین زن دراومدن کینگ آرتور (که اینجا ازش به عنوان بانو آرتوریا یاد میشه!:D) بود:D از اینجا به بعد هم رابطه کیریتسوگو و سیبر تحت و الشعاع همین اتفاقه تا آخر انیمه.

آدرس و بفرستم اینا رو جدی گفتی؟/:) بیخیال بابا :D

اها پس اگه این طوریه حرکت خوبی بوده،حرفم رو پس میگیرم :D اما در هر صورت فرقی در اینکه میخوام لنسر دهنشو سرویس کنه نداره،البته میدونم نمیکنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر