راهنمایی در Assassin's Creed II

Kindboy

کاربر سایت
Dec 7, 2006
11
نام
محمد
سلام دوستان
1-من اساسین کرید2 رو شروع کردم و در جایی هستم که با پدر دیدار میکنم و یک ماموریت رو اکسپت میکنم که یک نامه ای رو پیدا کنم ، اما روی نقشه فقط برج های دیدبانی و خیاطی و دکتر و ... دیده میشه و جای خاصی نیست که برم.
2-علاوه بر این ، تمام برجها رو از بالاشون نگاه کردم ولی چیز جدیدی به وجود نیامد.
3-سوما اینکه 4 نفر که از همنوعان شخصیت اصلی هستند در بالای بام خانه ای مشغول دزدی هستند و همیشه هم اونجا اند ، نمیدونم باید چیکار کنم.

لطفا راهنمایی ام کنید که در این بخش چه کار کنم...

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام دوستان
1-من اساسین کرید2 رو شروع کردم و در جایی هستم که با پدر دیدار میکنم و یک ماموریت رو اکسپت میکنم که یک نامه ای رو پیدا کنم ، اما روی نقشه فقط برج های دیدبانی و خیاطی و دکتر و ... دیده میشه و جای خاصی نیست که برم.
2-علاوه بر این ، تمام برجها رو از بالاشون نگاه کردم ولی چیز جدیدی به وجود نیامد.
3-سوما اینکه 4 نفر که از همنوعان شخصیت اصلی هستند در بالای بام خانه ای مشغول دزدی هستند و همیشه هم اونجا اند ، نمیدونم باید چیکار کنم.

سلام
شما valueت خرابه!!اینو دانلود کن و برو تو فایلی که سرور هست بریز و بعد رد میشه!!
مطمین نیستم ولی فکر کنم منظورت از اون 4 نفر 4 نفره که می تونی با زدن دکمه ی E اونا رو اجیر کنی و بفرستی با سربازا بجنگن!!البته فکر نمی کنم هنوز این قابلیات رو به داده باشه!!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
شما valueت خرابه!!اینو دانلود کن و برو تو فایلی که سرور هست بریز و بعد رد میشه!!
مطمین نیستم ولی فکر کنم منظورت از اون 4 نفر 4 نفره که می تونی با زدن دکمه ی E اونا رو اجیر کنی و بفرستی با سربازا بجنگن!!البته فکر نمی کنم هنوز این قابلیات رو به داده باشه!!
مشکل منم درست میشه تا ته بازی؟من ماموریتی که از باباش برا بار اول میگیره هیچی تو نقشه نمیبینم تو360ام تمومش کردم ولی اینتو ظاهرا....

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
AC-I ؟
باید بری بالای قلعه. اگه درست یادم باشه بعد از اونجا میپری پایین.
اگه اشتباه نکرده باشم باید از پله ها بری بالا.

aminfaghihe

کاربر سایت
Apr 10, 2010
4
نام
امین فقیهی
دوستان چند سوال داشتم
1-من با xbox بازی کردم توی مرحله 5 گیرافتادم اونجایی که mario aubitore مارو به یه ویلا می بره
اونجا از ماچهارتا کتیبه می خواد باید چه جوری این ماموریت را تمام کنم
2-این شنل شخصیت دقیقا چی کار می کنه؟
ممنون

kamran3dmax

کاربر سایت
Jul 8, 2009
23
سلام دوستان

باید اون یارو که جیبت رو زده و نامه دستش هست و فرار میکنه رو بگیری با دکمه شیفت نه اینکه بکشیش

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
دوستان چند سوال داشتم
1-من با xbox بازی کردم توی مرحله 5 گیرافتادم اونجایی که mario aubitore مارو به یه ویلا می بره
اونجا از ماچهارتا کتیبه می خواد باید چه جوری این ماموریت را تمام کنم
2-این شنل شخصیت دقیقا چی کار می کنه؟
ممنون
1.اون 4تا كتيبه...جاشون تو نقشه مشخص ميشه ...بريد اونجا بگيريدشون...
همين...
2.اون شنل خيلي قويه و از تمام تجهيزاتي كه تووو بازي ميگيريد بهتر هست...واسه اون نياز به 6 لوح داري كه در شهرهاي مختلف بازي هستن...
علامتشون هم همين عكس اساسسين هست...روي نقشه مشخصن...
حتما اين رو بگير...
سلام دوستان

1.كركتون ايراد داره...
من اينو تست كردم مشكلي نداره....خيلي جالب و بدرد بخور هست...
شما هم امتحان كنيد...
کد:
http://www.persianupload.com/1289928
کد:
http://www.multiupload.com/J1GR84JK1P
اينم توضيحاتش...
این همون سرور هست اما به صورت نصب اسان
یعنی خودش همه کار ها رو میکنه
مثل تغییر فایل hosts و...
فقط کافیه نصبش کنید
یه ایکون روی دسکتاپ ظاهر میشه که همونو اجرا کنید بازی به راحتی اجرا میشه و نیازی به اجرا کردن سرور و سپس بازی ندارید...
2.حتما همه برجها رو بريد و شهر رو مشخص كنيد واسه خودتون...
3.اونا دزد نيستن...توي جاهاي مختلف شهر هستن و هر وقت توي جنگيدن مشكل داشتين با 150تا پول كمكتون ميكنن...
من اونجا هست که مثل اساسین 1 هست بعد دنبال الطیر میکنه گیر کردم..فرار میکنه میره تو قلعه..دیگه کاری نمیشه کرد
از رو ديوار بريد بالا...يه جا هم بايد چوب رو بگيريد كه سخته ولي ميشه...

Game Over

کاربر سایت
Aug 18, 2006
41
اون شنل خيلي قويه و از تمام تجهيزاتي كه تووو بازي ميگيريد بهتر هست...واسه اون نياز به 6 لوح داري كه در شهرهاي مختلف بازي هستن...
علامتشون هم همين عكس اساسسين هست...روي نقشه مشخصن...
حتما اين رو بگير...
من شیشتا لوح رو گرفتم یادم نمیاد خانواده Ezio و اون آقاهه تو کدوم شهر؟ هستن که برم پیششون و شیشتا لوح رو بدم بهشون

من اونجا هست که مثل اساسین 1 هست بعد دنبال الطیر میکنه گیر کردم..فرار میکنه میره تو قلعه..دیگه کاری نمیشه کرد
دکمه E رو که نگه دارید مسیر دنبال کردن رو با رنگ آبی نشون میده وقتی به برج رسیدید اگر روی لبه بالکون(!) واستید با Space بپرید بالا(روی دیوار یک پا دوپامیکنه) و دوباره space و D رو بزنید به راست میپره و میره بالای چوب بعد که رفتید روی چوب میرید بالای بالای برج...
کلن این فن Space و پرش به اینور و اونور جلوتر خیلی استفاده میشه و اعصاب خورد کن هم میشه.

djgame

کاربر سایت
Sep 22, 2007
9
مشکل دارم کمک

با سلام دوستان عزیز من اینجا گیر کردم نمیدونم چکار کنم ؟

1272040227.jpg

1272006751.jpg

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
با سلام دوستان عزیز من اینجا گیر کردم نمیدونم چکار کنم ؟

1272040227.jpg

1272006751.jpg
دوست من اينجا چه مشكلي داريد؟؟؟
رو نقشه معلوم هست كه نبايد بيايد اينجا...
ولي اينجا اتاق codex هست...
توي بازي 30 تا ماموريت با همين نام هستن كه بايد اين قطعات رو گير بياريد و توسط داووينچي رمز گشايي كنيد و بعد در اين جا قرار ميديد كه تقريبا اخراي بازي هست...
شما الان به شهرهاي ديگه بريد و ماموريتها رو انجام بديد...:love:

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
کسی از دوستان میدونه جای این codex ها کجاست؟
آخرای بازی رسیدم...میگه که تمام codex هارو باید جمع کنی.
هیچ راهنمایی هم روی نقشه نیست.
سکانس 10،مموری 6.
Xbox Version.

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
کسی از دوستان میدونه جای این codex ها کجاست؟
آخرای بازی رسیدم...میگه که تمام codex هارو باید جمع کنی.
هیچ راهنمایی هم روی نقشه نیست.
سکانس 10،مموری 6.
Xbox Version.
دوست من توي پي سي كه سكنس 13 ديگه ميري سراغ اين codexها...
يعني تو كنسول فرق ميكنه؟؟؟
من كه فكر ميكنم شما هنوز بايد ماموريتهاي ديگه رو بريد...
در هر صورت تو نقشه هاي شهرها نگاه كنيد ميبينيدشون...به شهرهاي مختلف سر بزنيد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر