Mortal Kombat Series

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام ما داریم بازی مرتال کمبت بازی میکنیم (شاولین منکس)
اونجایی که یه کله مار دورشم بوته های خالداره گیر کردیم
باید چیکا کنیم تا اون بوته ا برن کنار ما بریم تو
ما دو نفره بازی میکنیم
ممنون میشم جواب بدید

BardiyaAkhbari

کاربر سایت
Sep 19, 2006
13
برادر ، اینجا مورتال کمبت باز زیاد هست ولی هیچ کس با وجدان نیست . بهت پیشنهاد می کنم بری بازیه جدید مورتال کمبت هم بخری چون خارق العاده هست .
جواب سوالت : برای اینکه بتونی وارد محدوده رپتایل بشی باید حتما از اولی که وارد « جنگل زنده » یا « Living Forest » شدی به درختان غذا بدی . یعنب بری کنار درخت و یکی از دشمن ها رو با آپرکات یا همون مثلث بفرستی توی دهن درخته . اگر به سه تا درختی که توی جنگل هست غذا بدی اونجا باز میشه .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یک سوال داشتم ببخشیدا:Dگه پرونده کمبات بسته شد یعنی هیچ کمباتی بعد ارماگدون ساخته نمیشه؟
بهت قول می دم که مورتال کامبت بعدی با 80 درصد همین شخصیت ها ساخته می شخ اما با تغییرات فراوان در گیم پلی برای کنسول های نسل بعد (دقیقا همون کاری که توی Deadly Aliance کردن) از بعضی از اندینگ ها مثل مال اسکورپیون دقیقا مشخصه که بازی ادامه دارد اینکه می گفتن ما می خوایم با نابودی همه ی شخصیت ها غیر از یه تعداد محدود انقلابی به پا کنیم بیشتر یه حرف تبلیغاتی بود

sadra

کاربر سایت
Sep 23, 2006
11
1.تنها بدیی که در ارماگدون مشاهده شد نداشتن fatality خوب است. به امید رپتایل(خوردن سر) شینوک (ترکوندن)و...

2. اقا این صورت کابال بد جور تره یا شائوکان؟اخه هر دو ماسک دارن

3.این BLAZE در mk deadly allianse خیلی کوچیک بود اما در ارماگدون غولیه که ازonaga هم زده بالا

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
به نظر من Armagedon از نظر داستان خوب بود
قسمت Konquest هم عالی کار شده بود
دیگه اینکه همه کاراکترها هستن

فقط گیم پلی بازی به علت حذف کومبوهای قسمت دوم یه کم آسیب دیده

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
من دو سه جا سر زدم امتیاز آرماگدونو زیاد خوب ندادن چرا؟:confused:

به نظرم علتش این باشه که از نظر گیم پلی(حرکات شخصیتها) و همینطور گرافیک خیلی شبیه Deception هست
و همینطور بیشتر کومبوها حذف شده ان

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اقا بیان تو تاپیکه Armageddon هر چی میدونین بزنین حال کنیم با این بازی ردیف:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
با سلام خدمت همه
من میخواستم بدونم در کمبت 4 چگونه میشه Finishing مرحله ای زد یعنی اونجایی که میکنه تو تیغها
2-فرق نقطه با + تو move list چیه مثال =f.f.d+lk
اگه یعنی نقطه پشت سر هم بزن و + باهم بزن بالایی رو باید چجوری زد من هر کاری کردم نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر