Fredrik Liliegrin (رئيس سابق DICE): وي اسباب بازي اي بيش نيست!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

wii_sports_box_440x330.jpg

Fredrik Liliegrin رئيس سابق DICE وي رو يك ''ويروس'' ناميد و گفت كه خود نينتندو هم ميدونه كه وي يك وسيله ي بازي نيست.Fredrik Liliegrin گفت كه اين كنسول بيشتر از يك اسباب بازي نيست.او گفت:

''اگه قرار باشه كه من يه بازي برا wii بسازم ميسازم ولي هيچوقت اين اتفاق براي يه IP اورجينال نميوفته مگر اين كه من احساس كنم كه حتما ميزنم به هدف.چون به نظر من Wii يه ''ويروس'' هست كه زياد دووم نمياره.''

''ملت بايد بفهمند كه wii محصولي نيست كه هدفش سرگرمي (entertainment) باشه.ملت ميرن خونه كسي كه wii داشته باشه ,يه كم بازي ميكنن ,بعد احساس ميكنن كه خيلي باحاله, ميرن يه دونه ميخرن.بريد از اونايي كه يه wii و 360 يا wii و ps3 دارن بپرسيد( اونايي كه كسايي كه core gamer نيستن ) چقدر با wii بازي ميكنن.''

"بريد از اونايي كه فقط وي دارن بپرسيد كه چقدر باهاش بازي ميكنن.اونا ازش استفاده نميكنن.اون جالب بود,ولي چون اونا gamer نيستن ,ميزارنش كنار.''

''از طرف ديگه Wii Fit به خيلي از مردم كمك ميكنه كه صداي مهربوني كه ميگه اونا خيلي چاق هستن و بايد تمرين كنن و يا چاره ي ديگه اي (=استفاده از Wii fit ) پيدا كنن, رو بشنون.''

junkbattles.jpg

Liliegrin هم اكنون شركت Antic Entertainment رو راه انداخته كه ‘casual games for the
hardcore’ توليد ميكنه.كه آخرين بازي عرضه شده ي اونها Junk Battles است.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به نکته دقیق و ظریف و نازک و باریکی اشاره کرده:
اونايي كه يه wii و 360 يا wii و ps3 دارن بپرسيد( اونايي كه كسايي كه core gamer نيستن ) چقدر با wii بازي ميكنن.''

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدایش یکی بلاخره حرف دل مارو زد که دوزار سرشناس باشه!!!
کاملا حرفاش حرفای خودمه!منتها حرف من رو کسی قبول نداره!بازم دم ایشون گرم:love:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
بالاخره یکی وی رو مسخره کرد یکم دل ما خنک بشه:biggrin1:
این جمله ی "وي اسباب بازي اي بيش نيست!" رو باید به یه سری Casual gamer فهموند که هنوز متوجه نمیشن نینتندو با این چرت و پرتهایی که میده دستشون چه سودی داره میکنه!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
آقا یه سوال از این چند نفری که اینجا پست دادن و نظرشون رو گفتن:
آیا تنفر شما از یه کنسول باعث میشه اون کنسول، کنسول خوبی نباشه؟! :confused:
مثل اینه که بگیم چون PS3 دشمن زیاد داره، کنسول خوبی نیست!!!
مثل اینه که بگیم چون XBOX360 دشمن زیاد داره، کنسول خوبی نیست!!!
این آقا هم دیر یا زود نینتندو از خجالتش در میاد! :D
ناگفته نمونه که خودمم از Wii خوشم نمیاد، ولی تا حالا کسی رو نکشته!

Hedi360

کاربر سایت
Aug 3, 2008
116
نام
Hedayat Daneshmand
البته بیشتر صحبتش به این بر میگرده که Wii نمیتونه خیلی دوام داشته باشه و بازیبازو به بازی کردن بیشتر و ساعتهای زیاد پای کنسول بکشونه ;) البته که اکثر بازیاش اینجوریه و منم کاملا با نظری که داده موافقم :cheesygri

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

این جوری نمیشه برداشت کرد چون اشتباه هستش .

wii کنسول هستش اما همون جوری که گفته مثل اسباب بازی میمونه تا کنسول نسل جدید .
بعدشم بهتره wii رو با 360 و PS3 مقایسه نکنیم چون کلا از یک دنیای دیگه هستن چون اصلا حتی با ناتال یا ARC یا هرچی دیگه نمیشه گفت که برای رقابط با wii هستش فقط برای این که wii از موشن استفاده میکنه تو دسته بازیش و جالب بوده اون دو شرکت هم یک موشن روی کنسول هاشون دادن .

خیلی چیز ها هستش که wii رو جدا میکنه از 360 , ps3 برای همین گفته مثل اسباب بازی میمونه تا کنسول نسل جدید یا حتی کنسول.

اصولا کنسول ها پیشرفت میکنن اما wii پس رفت بوده تو سخت افزار حالا نیاین بگین دسته wii چیه فقط یک دسته یک کنسول رو جدید نمیکنه یا ارتقاع .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من در همین حد که فهمیدم فقط من نوعی نیستم که این افکار رو دارم و یک ادم که خیلی بارشه هم همین حرف رو میزنه!برام بسته!نیازی به کشتن ادم نیست که!
از قدیم گفتن :

امروز بکش که میتوان کشت----اتش که بلند شد جهان سوخت:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آره! اون 60 میلیون Wiiی هم که فروش رفته بین انبارهای نینتندو جا به جا شده، نینتندو الکی داره می گه فروش رفته! :D تازه منم جزو خودتون هستم. فقط می خواستم بدونم دلیل این پدر کشتگی شما با Wii برای چیه! :D
اخه نفله:D تو که هیچ وقت خبر رو کامل نمیخونی چرا تز میدی باز:D احمد رضا پایین رو بخون!!!

اونايي كه يه wii و 360 يا wii و ps3 دارن بپرسيد( اونايي كه كسايي كه core gamer نيستن ) چقدر با wii بازي ميكنن.''
+
ملت ميرن خونه كسي كه wii داشته باشه ,يه كم بازي ميكنن ,بعد احساس ميكنن كه خيلي باحاله, ميرن يه دونه ميخرن
حالا مقداری در ذهنت انالیز کن:D -فروش؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!خوب قبوله فروشش من هم منکرش نمیشم!
اما امار زمانی که این کنسول در خونه بازی میشه- چقدره؟؟؟؟
کلا چنتا بازی شاخ داره؟؟؟؟؟؟هر چی بازی First party و Third party و cemetery party داره- توشون سونیک و ماریو و ایل و تبارشون هستند!که من یکی حالم از مکررات بهم میخوره!
کلا غیر پلتفرمر هیچی ندارند!دنیا گیم داری روی Hardcore ها جلو میره!وگرنه پیشرفتش صفر هست!همین Wii به نظر من و خیلیای دیگه عاملی برای پیشرفت نکردن میشه

فقط فروش ملاک نیست این وسط!دمپایی هم فروشش زیاده!و مطمئنن ساعت استفادش و کار امدیش هم زیاده!ولی .......

پ.ن:جا داره یک لعنت به هرچی ادم گدای ژاپنیه بفرستم!از دم همشون گدا و خسیس هستند-بدون 1 عدد استثنا (حرف خودم نیست حرف کسیه که 10 سال زندگی کرده اونجا!!!)

آخرین ویرایش:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
من در همین حد که فهمیدم فقط من نوعی نیستم که این افکار رو دارم و یک ادم که خیلی بارشه هم همین حرف رو میزنه!برام بسته!نیازی به کشتن ادم نیست که!
از قدیم گفتن :

امروز بکش که میتوان کشت----اتش که بلند شد جهان سوخت:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
آره! اون 60 میلیون Wiiی هم که فروش رفته بین انبارهای نینتندو جا به جا شده، نینتندو الکی داره می گه فروش رفته! :D تازه منم جزو خودتون هستم. فقط می خواستم بدونم دلیل این پدر کشتگی شما با Wii برای چیه! :D
شاید برای اینکه حتی توی آمریکا هم فروشش از XBOX360 بیشتره! شاید! :confused:
ولی با حرفهای علیرضا (vivanred) موافقم! ;)
وقتی یه کنسول ذاتا هیچ مزیتی نداشته باشه و طرفداراش اکثرا کودک یا افرادی که اطلاعات زیادی از گیم ندارن, باشه, به نظر خودتون اون کنسول خوبیه؟ بله خوبه ولی واسه همون افرادی که گفتم!
خوب اون کودک و پیرمرد ها و پیرزنها هم آدم هستن دیگه! :D برای اینا خوبه و همینا هم زدن کاری کردن که از دو کنسول HD نسل حاضر جلو بیفته! :D خدا بگم چکارشون کنه! :D
باو من قانع شدم دیگه! پستم رو نقل قول نکنید! :D

آخرین ویرایش:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850

وقتی یه کنسول ذاتا هیچ مزیتی نداشته باشه و طرفداراش اکثرا کودک یا افرادی که اطلاعات زیادی از گیم ندارن, باشه, به نظر خودتون اون کنسول خوبیه؟ بله خوبه ولی واسه همون افرادی که گفتم!
هر چقدر هم از 360 یا ps3 کسانی بیان بد بگن, باز یه سری خوبی داره,
مثلا Wii Music رو برو نگاه کن! من که هر چی فکر میکنم درک نمیکنم چه لذتی داره بازی که هر جا رو نگاه میکنی پیکسل میزنه تو چشت اندازه ی ==> :biggrin1:
یا مثلا سری ماریو رو هم دیگه انقدر ادامه دادن شماره ها و پسوند هاش از دست خود نینتندو خارج شده:biggrin1:! خب نمیتونن یه ip جدید طراحی کنن یا فقط قصد دارن بدون کمترین زحمت پول بی زبون رو از جیب مردم بکشن بیرون!
در کل به نظرم wii کنسول حرفه ای نیست و دقیقا واژه ی اسباب بازی شایستشه!:biggrin1:
WoW چقدر تایپ کردم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
بريد از اونايي كه يه wii و 360 يا wii و ps3 دارن بپرسيد( اونايي كه كسايي كه core gamer نيستن ) چقدر با wii بازي ميكنن.''
با اونکه شدیدا فن ویی بودم
اما راست میگه
از وقتی که ps3 گرفتم (تابستون)خیلی وقته با ویی بازی نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر