کمک برای مدریت گیم نت

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
سلام
اقا ما یه گیم نت را انداختیم بعدش موندیم چه برنامهای برای مدریت گیم نت اجرا کنیم
از این لیست برنامه ها
club control internet cafe billing(چه جوری کا میکنه اینو رو سیستمم دارم)
\این از همه بهتره .
اصلا سوال من اینه که چگونه و با چه برنامه ای یه گیم نت را بندازی لطفا اموزششم بگید چون میدونم سخته مرسی

pspeyman

کاربر سایت
Sep 12, 2007
49
سلام دوست من ...
من دو تا گیم نت دارم و یک راز موفقیت ......

بهتره روی سیستمهات هیچ برنامه مدریتی نصب نکنی .....و مهمتر از همه دنبال پول در آوردن نباش......
همیشه کنار مشتریهات بازی کن نه پشت سرور و جدا از همه چون باعث میشه اونجا راحت باشن و ادم راحت، راحت پول خرج میکنه....

mostafait

کاربر سایت
Nov 24, 2008
55
نام
مصطفی
از گیم پورت استفاده کنه!
ورژن 4 ! ورژن های بالاتر هم به زبان رومانیایی هستش!
از همش بهتر و راحت تره!

اون یکی برنامه های مدیریت رو نصب کنی باید مشتریات تماما لیسانس دار باشن تا بتونن برن داخل!
تازه باید دو روز کلاس آموزشی بزاری!

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
گیم نت واقعا کم درامده مخصوصا اگر خوب هم بلد نباشی یعنی فقط سرمایه داری ولی از ندونستن چکنم گیم نت بزنی. ضرر اخر سیستماته
حالا درسته نه هالا
من فکر میکنم فضای شهر از گیم نت اشباح شده ولی خیلی خوشحالم دوستمون اشاره کرد که باید فضا رو صمیمی کنی مهربون باشی همه بیان اونجا بخواطر صمیمی بودن فضا

2s2

کاربر سایت
Aug 21, 2011
12
بازیکده حرف نداره
من دارم برای کنسول های بازی هم کار میکنه
مدیریت عالی منو فارسی سیستم از پایه فارسی هست
آمار/ تخفیف / رزرو / باز کردن آیدی از یوزر از سرور و خیلی امکانات دیگه
من نسخه کامل رو دارم خواستی پیغام خصوصی بده

• Like
Reactions: ffsoxid

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
این روی تک تک سیستم ها وصل میشه و کنترل میکنه؟
دنبال چیزی میگردم که یوزر و پسورد بخواد برای ورود نمی دونم حتما گیم نت رفتین که از شما یوزر و پس میگیره بعد بازی ها باز میشه اصلا تو دسکتاپ نمی ره

2s2

کاربر سایت
Aug 21, 2011
12
بله دوست من بازیکده به هیچ عنوان وارد دسکتاپ نمیشه واولین برنامه به صورت اوتوماتیک لود میشه واز شما یوزر پس میخواد بعد که وارد شدید لیست بازی ها به همراه تصویری که تعریف کردید میاد
از طرف سرور هم اکانت هارو شارژ میکنی . میتونی اکانتی رو تو یک سیستم باز کنی یا ببندی میتونی سیستمی رو رزرو کنی. میشه ساعات مختلف قیمت مختلف داشته باشی و یا حتی دسته مختلف داشته باشی با قیمت مختلف
به اعضا به نسبت پرداخت 7 روز اخیر ستاره میده و میتونی بگی به ازای ستاره چند درصد تخفیف بده
این حرکت خیلی جواب میده
برای کنسول من چون نداشتم تست نکردم ولی امکاناتش هست داخل نرم افزار
دیگه آمار های خوب میده بهت بیشترین پرداخت بیشترین بازی ساعات بازی
گزارش قطع از سرور دیگه نموارد درامد از روزانه تا سالانه
دیگه جونم برات بگه پشتیبان گیری خود کار
بدون هیچ گونه باگ که کسی بتونه فری بازی کنه
تنضیم سرعت موس و صدا و ... دستگاها از سرور
و ..............
خلاصه چیز کاملی طراحی شده
چون پایه برنامه نویسیش فارسی بوده به نظر من حرف نداره

• Like
Reactions: ffsoxid

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بله دوست من بازیکده به هیچ عنوان وارد دسکتاپ نمیشه واولین برنامه به صورت اوتوماتیک لود میشه واز شما یوزر پس میخواد بعد که وارد شدید لیست بازی ها به همراه تصویری که تعریف کردید میاد
از طرف سرور هم اکانت هارو شارژ میکنی . میتونی اکانتی رو تو یک سیستم باز کنی یا ببندی میتونی سیستمی رو رزرو کنی. میشه ساعات مختلف قیمت مختلف داشته باشی و یا حتی دسته مختلف داشته باشی با قیمت مختلف
به اعضا به نسبت پرداخت 7 روز اخیر ستاره میده و میتونی بگی به ازای ستاره چند درصد تخفیف بده
این حرکت خیلی جواب میده
برای کنسول من چون نداشتم تست نکردم ولی امکاناتش هست داخل نرم افزار
دیگه آمار های خوب میده بهت بیشترین پرداخت بیشترین بازی ساعات بازی
گزارش قطع از سرور دیگه نموارد درامد از روزانه تا سالانه
دیگه جونم برات بگه پشتیبان گیری خود کار
بدون هیچ گونه باگ که کسی بتونه فری بازی کنه
تنضیم سرعت موس و صدا و ... دستگاها از سرور
و ..............
خلاصه چیز کاملی طراحی شده
چون پایه برنامه نویسیش فارسی بوده به نظر من حرف نداره
دوست عزیز خرید همچین برنامه ای چطوریه؟ باید به شرکتشون بگیم؟
روی تک تک سیستم ها وصل میشه؟ من دیدم یارو رو سیستم خودش تام میداد توی اون کدی که به ما داده بود تایم اظافه میشد.
من می خوام گیم نت بزنم رفیقم قبلا داشت خوب بود ولی چون زن و بچه داشت می گفت نمی تونم نمی صرفه. ایا برای من که مجردم خوب درامد داره.؟
من می خوام با 8 تا سیستم تا 10 تا بزنم ایا وسط کار احتمال اینکه سیستمش بهم بریزه هست؟ یهو کانکت ها قطع شه. می خوام یکی رو بیارم همه کارشو بکنه اتومات سیستم ها رو روشن می کنیم لن هستن دیگه انگولک کردن نمی خواد؟

DELTA1387

کاربر سایت
Oct 7, 2010
160
نام
داود
دوست عزیز خرید همچین برنامه ای چطوریه؟ باید به شرکتشون بگیم؟
روی تک تک سیستم ها وصل میشه؟ من دیدم یارو رو سیستم خودش تام میداد توی اون کدی که به ما داده بود تایم اظافه میشد.
من می خوام گیم نت بزنم رفیقم قبلا داشت خوب بود ولی چون زن و بچه داشت می گفت نمی تونم نمی صرفه. ایا برای من که مجردم خوب درامد داره.؟
من می خوام با 8 تا سیستم تا 10 تا بزنم ایا وسط کار احتمال اینکه سیستمش بهم بریزه هست؟ یهو کانکت ها قطع شه. می خوام یکی رو بیارم همه کارشو بکنه اتومات سیستم ها رو روشن می کنیم لن هستن دیگه انگولک کردن نمی خواد؟

همه این نرم افزار ها رو فراموش کنید
نرم افزار جدید مدیریت گیم نت با عنوان gamelord
در ضمن بدون برنامه به مشکل بر میخوری اینو تجربه 7 ساله من میگه
اینم اطلاعات بیشتر برو حاشو ببر بدون نیاز به ارسال از طریق پست با تماس برات میل میکنه نصب میکنی بعد پول میدی...
کلیک کن

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان با اینکه مدت زیادی نیست گیم نت زدم ولی میخوام یه چیزی رو به اونایی که قصد زدن گیم نت دارن بگم برای اداره کردن محلشون.
کلا گیم نت با بد ترین ادما سر و کار داره پس به خودتون خیلی خیلی زیاد بستگی داره.
اگر ادب رو رعایت کنید با کسی شوخی نکنید و مثل یه ادم باشخصیت بالا شهری رفتار کنید وووو همیشه به یه بهونه ای تذکر بدین و تا چیزی شد تذکر بدید همه باهاتون مودبانه رفتار میکنن. من واقعا حال کردم بچه های محله ما جزو بدترین های دنیا بودن ولی منو که میبینن میگن اقا فلانی حالا تا به حال به باباشونم نگفتن شما ها ولی میان گیم نت همچین با ادب میشن دلیلش رفتار درسته. ولی اگر یه سر سوزن رو بدید از سر و کولتون بالا میرن.
درامد که نگو و نپیرس به قول دوستمون میلاد میگه از 20 تومان به بالا ولی نه دیگه بالای 50 تومان همینه دیگخ من با 6 تا سیستم بالای 20 روزی کاسبم ولی خوب چرا؟ چون محلی که من هستم 32 نفر بچه مچه داره همشون اونجان یسره ولی اگر یه جا دیگه بودن شاید 10 تومانم در نمیاوردم.
بهترین نرم افزاریم که دیدم بازیکده یا gamehouse هست چون هر چی که من میخواستمو داره خیلی هم نظمه و با ثباته. خیلی هم راحته و بدون باگه. عالیه حالا شاید چیزای دیگه بهترم باشن ولی من هرچی خواستمو این نرم افزار کاملا فارسی داشت.

akbar cg

کاربر سایت
Oct 3, 2011
1
من گیم پورت را پیشنهاد میدم و برات فارسیشم میکنم و کرک و اسکین مخصوص گیمنت رو هم برات میزنم البته با ممونییی:d

---------- نوشته در 02:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:10 AM ارسال شده بود ----------

همه این نرم افزار ها رو فراموش کنید
نرم افزار جدید مدیریت گیم نت با عنوان gamelord
در ضمن بدون برنامه به مشکل بر میخوری اینو تجربه 7 ساله من میگه
اینم اطلاعات بیشتر برو حاشو ببر بدون نیاز به ارسال از طریق پست با تماس برات میل میکنه نصب میکنی بعد پول میدی...
کلیک کن

دوست عزیز این نرم افزار یه جور کپی لز همون گیم پورت هست که یه سری تغیرات دادن روش که کاره ..هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر