چگونگی رایت سی دی یا دی وی دی پلی استیشن2

aquaquest

کاربر سایت
Jul 3, 2007
13
سلام
من مي دونم چطوري بازي ها را روي CD يا DVD رايت كنم ولي مشكلم اينه كه فايلي كه دانلود كردم چند تكه شده و پسوندشون .iso.001 است كه وقتي با 7zip كه نرم افزار مخصوص باز كردن اين جور فرمت هاست بازش مي كنم كل فايل هاي داخل فايل iso را باز مي كنه و فايلي با فرمت iso باز نمي كنه كه مي خواستم ببينم دوستان راه حلي سراغ دارند ؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام
من مي دونم چطوري بازي ها را روي CD يا DVD رايت كنم ولي مشكلم اينه كه فايلي كه دانلود كردم چند تكه شده و پسوندشون .iso.001 است كه وقتي با 7zip كه نرم افزار مخصوص باز كردن اين جور فرمت هاست بازش مي كنم كل فايل هاي داخل فايل iso را باز مي كنه و فايلي با فرمت iso باز نمي كنه كه مي خواستم ببينم دوستان راه حلي سراغ دارند ؟
دوست عزيز . با اين برنامه مي توني راحت فايل هاي تيكه شده رو بهم بچسبوني و يك فايل iso كامل بدست

بياري

http://www.speedyshare.com/530523767.html

aquaquest

کاربر سایت
Jul 3, 2007
13
دوست عزيز . با اين برنامه مي توني راحت فايل هاي تيكه شده رو بهم بچسبوني و يك فايل iso كامل بدست

بياري

http://www.speedyshare.com/530523767.html
سلام
دوست عزيز
من همه جور برنامه باز كردن فايل فشرده ( Winrar ، Winzip ، 7zip ، power Archiver ) را دارم ولي گفتم مشكلم اينه كه اين فايل به صورت .iso.001 است كه نتيجش هم فايل iso را اكستركت مي كنه و ديگه نمي شه براي ps2 رايتش كرد .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوست عزیز اگه فایل کامل اکسترکت میشه که دیگه مشکلی نیست . میتونی با nero راحت رایتش کنی بهترین

برنامه هم برای رایت بازی ps2 همین nero هست از طریق Burn Image to disk رایتش کن با سرعت 4x . اگر

فایل اکسترکت نمیشه پس اون فایل شما مشکل داره یعنی اگه iso.001 هست باید یک iso.002 هم درکار باشه

aquaquest

کاربر سایت
Jul 3, 2007
13
دوست عزیز اگه فایل کامل اکسترکت میشه که دیگه مشکلی نیست . میتونی با nero راحت رایتش کنی بهترین

برنامه هم برای رایت بازی ps2 همین nero هست از طریق Burn Image to disk رایتش کن با سرعت 4x . اگر

فایل اکسترکت نمیشه پس اون فایل شما مشکل داره یعنی اگه iso.001 هست باید یک iso.002 هم درکار باشه
نه درسته.
شما بده توی کلون سی دی فایلو به عنوان ایمیج خودش رایت میکنه کاری به اسمش نداشته باش
سلام
اين فايل 5 تا قسمت شده كه هر 5 تا را دارم ولي مشكل اينه كه وقتي اكستركت مي كنم فايل هاي اصلي سي دي بازي مثل SYSTEM ، پوشه LEVELS و ... را باز مي كنه نه فايل ايميج را كه بتونم رايتش كنم وگرنه تا حالا چند تا ايميج بازي رايت كردم و مي دونم چكار كنم ولي اين اصلاً ايميج تحويل نمي ده كه بخوام با كلون سي دي و يا نرو رايتش كنم . فكر مي كنم بايد يه جوري اينا را به هم بچسبونم كه يك فايل iso بشه ولي نمي دونم چطوري .

aquaquest

کاربر سایت
Jul 3, 2007
13
سلام
آقا خيلي ممنون از دوستان ، فعلاً تونستم به وسيله ي برنامه ي HJSplit 2.4 فايل ها را به هم متصل كنم و يك فايل iso بسازم ، حالا رايتش مي كنم ببينم چي ميشه ؟

amir_1373

کاربر سایت
Jan 14, 2009
125
نام
اميررضا
سلام من میخوام یه بازی رو که از اینترنت گرفتم و فرمتش iso هست رو رایت کنم ولی قبل از رایت یه پیام میاد و مینویسه foreign image file و زیرش دو گزینه correct و ignore داره و اگه تصحیح رو بزنی باز یه صفحه میاد و توش مینویسه باید چه چیز هایی رو درست کنی و لی من نمیدونم پس لطفا کمکم کنید:love:

start2stop

کاربر سایت
Mar 22, 2008
20
دوستان من يك بازي 7.5 گيگي ps2 را از اينترنت دان كردم و من نتونستم تويه شهرمون دي وي دي 9 گيگ پيدا كنم
حالا راهي نيست كه من بتونم اين فايا iso را در 2 دي وي دي 4.7 گيگ رايت كنم؟

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان من بعد خراب کردن نزدیک به 50 دی وی دی و امتحان کردن 10 نوع دی وی دی خام به این نتیجه رسیدم که باید رایتر شما نو باشه و سالم
الان من 2 تا رایتر نو دارم هر دوشون بسیار عالی بازی ها رو رایت می کنن و اجرا هم میشه
روی دی وی دی های پرینکو فوق العاده خوب جواب میده
روی تی گیت هم خوبه ولی کو تی گیت اصل!

bazras2008

کاربر سایت
Feb 27, 2009
23
نام
محمد
با سلام خدمت دوستان ميخواستم بگم راه ساده تري هم هست چرا اين قدر پيچيدش كرديد با نرم افزارUltraIsoاز دي وي دي ايميج مي گيريد وبا خود نرم افزار رايت مي كنيد

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
دوستان من يك بازي 7.5 گيگي ps2 را از اينترنت دان كردم و من نتونستم تويه شهرمون دي وي دي 9 گيگ پيدا كنم
حالا راهي نيست كه من بتونم اين فايا iso را در 2 دي وي دي 4.7 گيگ رايت كنم؟
بايد ripش كني، يعني فيلم و قسمتهاي اضافش رو حذفشون كني با نرم افزارها و Patch هاي مخصوص همون بازي

دوستان من بعد خراب کردن نزدیک به 50 دی وی دی و امتحان کردن 10 نوع دی وی دی خام به این نتیجه رسیدم که باید رایتر شما نو باشه و سالم
الان من 2 تا رایتر نو دارم هر دوشون بسیار عالی بازی ها رو رایت می کنن و اجرا هم میشه
روی دی وی دی های پرینکو فوق العاده خوب جواب میده
روی تی گیت هم خوبه ولی کو تی گیت اصل!
من هم روي پرينكو ميزنم و رايترم هم قديميه ولي مشكلي با هيچ كدوم از بازيها ندارم.

با سلام خدمت دوستان ميخواستم بگم راه ساده تري هم هست چرا اين قدر پيچيدش كرديد با نرم افزارUltraIsoاز دي وي دي ايميج مي گيريد وبا خود نرم افزار رايت مي كنيد
من هم با شما موافقم. من با Nero هم ايميج ميگيرم هم رايتشون ميكنم. تا حالا مشكلي هم برام پيش نيومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر