همه چیز درباره بازی های کراش/Crash Bandicoot Central

کدام يک از شماره هاي بازي را بيشتر ميپسنديد؟

• crash 1,2,3

رای‌ها: 117 52.7%
  • CTR

رای‌ها: 48 21.6%
  • crash bash

رای‌ها: 16 7.2%
  • crash bandicoot:the wrath of cortex

رای‌ها: 8 3.6%
  • crash nitro cart

رای‌ها: 2 0.9%
  • crash twinsanity

رای‌ها: 17 7.7%
  • crash tag team racing

رای‌ها: 13 5.9%
  • crash on GBA

رای‌ها: 1 0.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

yas2010

کاربر سایت
Dec 1, 2009
19
نام
رضا
همه دوست دارن که دوباره یه کراش خوب ساخته بشه. اما...
ظاهراً کراش رو فراموش کردن.
کراش 2 و 3 رو تا آخر رفتم اما حالا به افتخار همه دوستان می خوام کراش 1 رو شروع کنم و تا آخرش برم.
برو که رفتیم...

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
سلام دوست عزیزم.من نیما ردفیلد یکی از اعضای فعال تالار گفتگوی هواداران رزیدنت اویل در سایت bazicenter هستم.حتما تا به حال اتین بازی بزرگ را انجام داده ای.من کراش 1-2-3- و ctr را هم بازی کرده ام و خیلی دوستشون دارم.و الآن هم اولین باری است کهبه این سایت یر می زنم.خوشحال میشم یک سری به سایت ما هم بزنی.راستی رزیدنت اویل بهترین و کامل ترین داستان تاریخ بازیهای رایانه ای رو داره.به طوری من تقریبا 4 سالی میشه که توی خطشم.ولی هنوز تمام جزئیات داستانش رو نمی دونم.داستانش هم اصلا تخیلی نیست.بلکه علمی تخیلی است و به علم مربوط میشه.در کل داستانش حکم یک علم مجازی رو داره و در ضمن به کارگردانش آقای شینجی میکامی هم لقب پدر رزیدنت اویل رو داده اند.با اینکه بازیهای بزرگ دیگه اسی مثل داینو کرایسیس-دویل می کرای-اونیموشا و ....رو هم ساخته.حتما خوشت میاد.بیوگرافی شخصیت های رزیدنت اویل که خودم نوشتم رو هم بخون.متشکرم.این هم دو عکس دسته جمعی از شخصیتهای رزیدنت اویل تقدیم به شما:

http://up.iranblog.com/3/1256980139.bmp

http://up.iranblog.com/3/1257024412.png

آخرین ویرایش:

Twinsanity

کاربر سایت
Mar 25, 2012
12
الآن که به Crash Bandicoot 1-2-3-CTR-Bash می کنم داره گریه ام در میاد.
حتی Bash با اینکه سازندش ناتی داگ نبود ولی حداقل حرمت کرش رو نگه داشته بود.
کراش های PS2 خیلی خوب نبودن ... فقط من از Twinsanity خوشم اومد مخصوصا از داستانش. (متحد شدن خیر و شر برای از بین بردن دو موجود شیطان صفت ! = متحد شدن کرش و نیو کورتکس = متحد شدن Aku Aku و Uka Uka + همکاری Nina Cortex ) داستان خوبی بود.

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
Return?

rmc0kmgpaqkwsyut3x7z.jpg

we make it again...

---------- نوشته در 02:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:26 PM ارسال شده بود ----------

pc0u4gqsvdt1nt3m3vvl.jpg

Memories...

yashar_2006

کاربر سایت
Nov 3, 2012
2
سلام به همه دوستان بازي باز خسته
من زياد اهل بازي نيستم يعني كلا اهل بازي نيستم
ولي خب از بچگي ها چنتا بازي رو تو حافظم يدك ميكشم
يكيش همين كراش 3 هست
بعد از سالها چند روز پيش تصميم گرفتم دوباره برم اخرش اين بازي رو 100% كه چون پلي نداشتم مجبور شدم رو كامپيوتر ران كنم به بعد از 4 روز بازي تو مغازه (‌با اين اوضاع كسادي مجبوريم ) 100% كردم بازي رو و تموم شد رفت پي كارش
اما الان 2تا سوال دارم
1 اينكه تصوير زير براي كدو بازي كراشه ؟

rmc0kmgpaqkwsyut3x7z.jpg

سوال 2 اينكه اون موقع كه كراش بازي ميكردم اول بازي يسري دكمه ميزديم كه وارد يه بازي مخفي ميشد كه ما بهش ميگفتين تابالوگا اما فكر نكنم اسمش اون باشه يه بازي جدا از كراش بود كه يه اژرهاس يسري كار انجام ميده كه دقيق يادم نيست
ميخواستم بدونم كسي ميدونه اون دكمه ها چين ؟

منتظر پاسخ هستم مرسي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر