کسی نرم افزار نصب بازی های ps2 بر روی هارد ps2 بوسیله pc داره؟

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
سلام .نرم افزار نصب بازی های ps2 بر روی هارد ps2 بوسیله pc میخواستم لطفا اگه کسی داره راهنمایی کنه.تشکر
خیلی سال پیش باهاش کار می کردم اسمش لرد بوگامی هست برای ارتباط نتورک و دومی که از طریق ide اتصال میدید وین هیپ بود اگه درست خاطرم باشه چون خیلی ساله که باهاش کار نکردم ;).
موفق باشی .

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام دوست عزیز، شما از طریق Network Adapter می خواین بازیها رو اجرا بکنین یا از طریق USB ؟
راستشو بخوای من گیم نت دارم یا همون کلوب اگه بشه به این ps2 slim هارد نصب کرد خوب میشه فعلا از network adapter استفاده میکنم ولی network adapter خیلی هزینه میبره و کم یابه یعنی تو خراسان، تهران نمیدونم

Neytiri

کاربر سایت
Sep 21, 2010
6
منم network adapter دارم با تمام وسیله های دیگه اما یاد ندارم چیکار کنم کسی هست منو راهنمایی کنه؟؟؟ تورو خداااا کمک کنین خیلی گیرم

Neytiri

کاربر سایت
Sep 21, 2010
6
منم از همین نرم افزار استفاده کردم.
اول هاردو فرمت کردم بعد بازیها رو ریختم داخل هارد باهاش بعد که هاردو به ps2 وصل کردم و سی دی hdloader رو گذاشتم همون اول میگه هاردتو فرمت کنم هیچ کاریم نمیشه کرد.چند بارم این کارو انجام دادم اما همش میگه هاردو فرمت کنم وقتی هم که دکمه ضربدر و میزنی هارد فرمت میشه و همه بازیها پاک میشه.
دیگه دارم دیونه میشم تورو خدا یکی کمکم کنه.
با hdloader 8 هم انجام دادم اما نشد.

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
سلام
من هم تازه 3 دستگاه از ps2 هارد دار از تهران خریدم ولی بعضی از بازی ها اجرا نمی شه تو شروع لود بازی گیر می کنه و دستگاه هنگ می کنه باید دستگاه رو خاموش روشن کنم لبته می گن اگه فایلهای بازی رو کمی تغییر بدیم می شه این مشکل رو حل کرد نمی دونم تو کدوم سایت توضیح در این مورد داده بود ولی من خوب متوجه نشدم آخه یه بازی هست که بچه ها تو کلوب خیلی بازی می کنند برای همین اگه روش رفع این مشکل رو بهم یاد بدین خیلی ممنون می شم

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
خودش نداره ولی براش می زارند تا لنز دستگاه خراب نشه بیشتر روی مدلهای قدیمی این کارو می کنند و بیشتر بدرد کلوپها می خوره چون دیگه احتیاج به گزاشتن سی دی نیست

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
من بازی ها رو از طریق یو اس بی اجرا میکنم با این نرم افزار تبدیل میکنم ببین شاید کارت راه بیفته بیشتر بازی ها رو هم بالا میاره

USBUtil ver 1.02 (English)

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
سلام برادر !

گشتم تو پستهای خیلی خیلی قبلم و اینو واست پیدا کردم :
بچه ها میشه بازی هایی رو که برای پلی 2 دانلود کردم رو بریزم رو فلش بجای رایت سی دی؟(پلی من از اون بزرگ هاست)!اگه میشه چه طوری؟
چرا نمیشه عزیز !
میشه خوبش هم میشه :D

شما میتونی این کار رو انجام بدی !

ایمیج بازی که دانلود کردی رو داخل درایو مجازی قرر بده و با نرم افزار USBExtreme تبدیلش کن به ایمیج مخصوص قابل اجرا از روی فلش یا هارد یا حتی رم PSP( + رم ریدر) و بریزش داخل رم یا فلاش یا هارد دیسکت و اونو از طریق USB به PS2 وصل کن و با نرم افزار USBAdvance (((که یا باید دیسکش رو از بازار تهیه کنی یا اونو دانلود کنی و رو دیویدی با سرعت 4 رایت کنی))) میتونی خیلی راحت و سریعتر از دیویدی بازی رو اجرا کنی !

بنده خودم همه این موارد رو اجرا کردم !
هارد - کول دیسک - رم PSP(که البته این مورد رم باید magicgate ساپورت باشه چون سرعتشون خوبه)

مشکلی هم داشتی بنده در خدمتم ...
امیدوارم کمکی بشه واست ! (البته در مورد خط آخر، من خیلی وقته این کارا رو تعطیل کردم ! سوالی بود بپرس ولی 100 قول نمیدم کمکی ازم بر بیاد!)

---------- نوشته در 01:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:14 PM ارسال شده بود ----------

این هم مواردی که نیاز داری واست آپلود کردم :

http://a-iraj.persiangig.com/USBExtreme.rar
http://a-iraj.persiangig.com/USBAdvance.rar

USBAdvance رو باید رایت کنی (از rar خارجش کن فایل ایمیجرو بزن رو دیویدی ).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر