همه چیز درباره بازی های کراش/Crash Bandicoot Central

کدام يک از شماره هاي بازي را بيشتر ميپسنديد؟

• crash 1,2,3

رای‌ها: 117 52.7%
  • CTR

رای‌ها: 48 21.6%
  • crash bash

رای‌ها: 16 7.2%
  • crash bandicoot:the wrath of cortex

رای‌ها: 8 3.6%
  • crash nitro cart

رای‌ها: 2 0.9%
  • crash twinsanity

رای‌ها: 17 7.7%
  • crash tag team racing

رای‌ها: 13 5.9%
  • crash on GBA

رای‌ها: 1 0.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

aquaquest

کاربر سایت
Jul 3, 2007
13
سلام
من در بازی crash bandicoot wrath of the cortex به مشکل برخورده ام . در شماره ی 13 که وارد می شوم ، یک مسابقه با ماشینه که وسط های راه تو یه پیچ ماشین گیر می کنه ، یعنی جاده هیچیش نیست ولی ماشین دیگه نه جلو می ره و نه عقب که اگه یکی هم از پشت بهم بزنه می افتم پایین ولی نه به این شکل که مثلاً یه جون از دست بدم ، می افتم زیر جاده که دیگه خودم را نمی بینم ، نمی تونم هیچ حرکتی کنم و مجبور میشم دوباره برگردم منوی اصلی بازی ها .
حالا می خواستم ببینم مشکل از چیه ؟
ممنون میشم جواب بدید .

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
سلام
من در بازی crash bandicoot wrath of the cortex به مشکل برخورده ام . در شماره ی 13 که وارد می شوم ، یک مسابقه با ماشینه که وسط های راه تو یه پیچ ماشین گیر می کنه ، یعنی جاده هیچیش نیست ولی ماشین دیگه نه جلو می ره و نه عقب که اگه یکی هم از پشت بهم بزنه می افتم پایین ولی نه به این شکل که مثلاً یه جون از دست بدم ، می افتم زیر جاده که دیگه خودم را نمی بینم ، نمی تونم هیچ حرکتی کنم و مجبور میشم دوباره برگردم منوی اصلی بازی ها .
حالا می خواستم ببینم مشکل از چیه ؟
ممنون میشم جواب بدید .

سلام دوست عزیز من دیگه خیلی وقته به این تاپیک سر نمیزنم امروز همینطور یه سری زدم متوجه شدم که تاپیک اومده بالا.
دی وی دی شما مشکل داره سعی کن مال یه شرکت دیگه رو امتحان کنی. البته با دی وی د یهایی که تو ایران هست نمیشه بازی رو تموم کرد تا وارپ روم 4 فقط میشه رفت... مشکلی داشتی باز هم بگو..

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

yas2010

کاربر سایت
Dec 1, 2009
19
نام
رضا
با سلام به همگی
خیلی خوشحال شدم که دارین در مورد بازی محبوب کراش صحبت می کنین.
به نظر من این بهترین بازی پلی استیشن بود و واقعاً عاشقه این بازی هستم.
من بازی کراش 1 و 2 و 3 رو روی کامپیوتر و توسط شبیه ساز ePSXe تقریباً تموم کردم. الان هر از چندگاهی بازی CTR رو با همین شبیه ساز با پسرداییم بازی می کنم، عجب حالی میده. عجب دعواهایی کردیم روی این بازی. آخرین بار که بازی کردم حدود 3 روز قبل بود که هم توی مسابقه ای و هم توی جنگی پیروز شدم.
اما چرا دیگه از کراش خبری نیست؟؟؟ چرا دیگه بازی های کراش خوب ساخته نمیشه. من یه شماره کراش رو روی PS2 دیدم و واقعاً افتضاح بود. اصلاً اون حال و هوای کراش 2 و 3 رو نداره. چقدر دنبال یه الماس رنگی میگشتیم توی کراش. چه کیفی میداد.
می خواستم بدونم که بهترین نسخه کراش PS2 کدومه که هم قشنگ باشه و هم مثل کراش 2 و 3 الماس مخفی و مراحل باحال داشته باشه؟ می خوام بگیرم و با شبیه ساز PS2 روی کامپیوتر بازی کنم.
در ضمن بازی کراش روی PS3 چطوریه؟
ککککککککککککککررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااشششششششششش

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

yas2010

کاربر سایت
Dec 1, 2009
19
نام
رضا
اینقدر کراش PS1 خفن بود که وقتی من بهش فکر می کنم دوست دارم گریه کنم. خیلی باحال بود.
اگه دوباره نسخه های قدیمی رو با گرافیک بالا بسازن فکر کنم بتونه رکورد Call of duty 6 رو بشکنه!!!
در ضمن میشه یکی بگه نسخه کراش PS3 چطوریه؟؟؟
فقط و فقط کراش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من همش رو کامل بازی کردم به جز 2 تاش !!یکیش این آخری که بعد از تیتان اومده! (چون ps3 گرفتم و روش نیمد نتونستم بازی کنم! )یکی هم خیلی شبیه به کراش 3 رو ps1 یود که برای ps2 اومده بود!!سر یکی از boss ها گیر میکرد!
برای همین اونم نتونستم کامل بازی کنم!!
ولی در گل خیلی باحال بود!
هیچ کدومشون به پای کراش های ps1 نمیرسه ولی تو ps2 یکی بود ماشینی بود و وسط بازی با هم مخلوط میشدن!!!اون براک جالب بود! مخصوصا لباس هاش!

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
کرش همیشه برای من عزیزه.الان هم عکس سوم تو امضامه!تا روزی که زنده ام منتظر یک نسخه جدیدش که خود سونی یا nd بسازه میمونم.
به امید پسگیری ip ش.:biggrin1:

هنوزم گاهی کرش بازی میکنم.فکر 7-8 ماه پیش کرش 2 رو دوباره تموم کردم.آخه 10 سالی بود این نسخه رو نرفته بودم.خیلی دلم براش تنگ شده بود.دو سه سال پیش هم کرش 1 رو تموم کردم.هنوزم برام سخت بود!خیلی راحت کل جونای آدم به فنا میرفت.یادش بخیر.کرش 3 هم جای خود داره.اینو بیشتر از همه تکرار کردم!
البته با رفقا هم گاهی CTR میزنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر