تمامي بازي هاي استراتژيك

سلام بر تمامي دوستان استراتژيك باز خودم
اين تاپيك رو براي اهداف زير باز كردم

1_بحث و گفت وگو پيرامون بازي هاي استراتژيك:cool:

2_راهنمايي يكديگر براي خريد اين بازي ها:confused:

3_جلو گيري از ايجاد تاپيك هاي جدا جدا:biggrin1:

اميدوارم اين تاپيك مورد حمايت مديران قرار گيرد.

آخرین ویرایش:

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
چی میگی؟! رد آلرت 3 هیچی به رد آلرت 2 اضافه نکرد و فقط باعث پسرفت شده شما برو ردآلرت 2 بازی کن بعد بیا این 3 رو (که بعد از 8 سال دادن بیرون) باهاش مقایسه کن؛ یعنی اگر واسه ساخت این بازی توی این هشت سال، هر روز یک ساعت وقت میذاشتن هم از این بازی که الان دست ما هستش بهتر میشد!
دوست عزیز شما اگه مطلع باشید ساخت این بازی 8 سال طول نکشیده!!!!! قبل از این بازی C&C3 و Generals و Kanes wrath اومد بیرون! سازنده هاش هم همونایی بودن که این بازی ها رو ساختند. بعدشم بازی به نظر من میتونست خیلی بهتر از این باشه ولی الان هم به نظر من خیلی خوبه ! همه چی تو بازی بالانس هست و online این بازی فوق الادست!

اگر کسی مایل هست که از RED ALERT 3 یک replay قشنگ ببینه بگه من بذارم همینجا! وقعا یکی از عجیب ترین بازی های عمرم بود.

یعنی چی ؟!

این بازی یک expansion pack بود یعنی یه چیزی شبیه zero hour ولی قسمت online نداشت و فقط مراحل جدید singel player داشت.
unit های جدید که به بازی اضافه شده بودند استفاده ی خاصی نداشتند اونهایی که بازی کردند متوجه منظورم میشن. به قول دوستمون واقعا ضعیف طراحی شده بودند!! در ضمن بافت ها تو بازی یک مقداری بهتر شده بودند.
توی single player یک سری مراحل برای یوریکو بود که اونا جذاب بودند وگرنه این پک چیزی برای گفتن نداشت!

Last edited by a moderator:

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
دوست عزیز شما اگه مطلع باشید ساخت این بازی 8 سال طول نکشیده!!!!! قبل از این بازی C&C3 و Generals و Kanes wrath اومد بیرون! سازنده هاش هم همونایی بودن که این بازی ها رو ساختند. بعدشم بازی به نظر من میتونست خیلی بهتر از این باشه ولی الان هم به نظر من خیلی خوبه ! همه چی تو بازی بالانس هست و online این بازی فوق الادست!

اگر کسی مایل هست که از RED ALERT 3 یک replay قشنگ ببینه بگه من بذارم همینجا! وقعا یکی از عجیب ترین بازی های عمرم بود.

من هم منظورم این بود که واسه ردآلرت3 خیلی کم تر از 8 سال وقت گذاشتن بعدش این بازی هایی که گفتی که سهله، 10 تا بازی دیگه قبل ردآلرت 3 میدادن بیرون، چیزی از انتظار خوب بودن نسخه ی 3 ردآلرت که کم نمیشد؛ مهم اینه که بعد ردآلرت 2 (و البته انتقام یوری) ما حدود 8 سال واسه ردآلرت 3 منتظر موندیم ، حالا من چیکار دارم سازنده هاش 100 تا عنوان بازی قبل ردآلرت3 داده باشن بیرون؟...

بیشتر سازنده های ردآلرت بعد از فروش westwood به EA از این استودیو رفتن.

ردآلرت3 هم اندازه ای که براش صبر کردیم ارزش نداشت.

اون Reply که میگی، بذار ببینیم چی هست؛ :arrowl: خودت بازی کردی؟

این بازی یک expansion pack بود یعنی یه چیزی شبیه zero hour ولی قسمت online نداشت و فقط مراحل جدید singel player داشت.
unit های جدید که به بازی اضافه شده بودند استفاده ی خاصی نداشتند اونهایی که بازی کردند متوجه منظورم میشن. به قول دوستمون واقعا ضعیف طراحی شده بودند!! در ضمن بافت ها تو بازی یک مقداری بهتر شده بودند.
توی single player یک سری مراحل برای یوریکو بود که اونا جذاب بودند وگرنه این پک چیزی برای گفتن نداشت!

فقط در مورد "طراحی ضعیف" که دوستمون ادعا کرده بود میخواستم ببینم جریان چیه؛ همین!

آخرین ویرایش:

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
من فکر کنم منظور دوستمون همین بود که من گفتم. نیرو ها توی بازی ضروری نبودند یعنی توی گیم پلی بازی نقش خاصی نداشتند. فقط شاید از نظر شکل بعضی هاشون بد نبودند!:cheesygri
این C&C4 هم که به کلی گم پلی تغییر کرده . شبیه DoW 2 شده. بعضی طراحی هاشم آدم تعجب میکنه.دارم نه امید میشم:(

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
من فکر کنم منظور دوستمون همین بود که من گفتم. نیرو ها توی بازی ضروری نبودند یعنی توی گیم پلی بازی نقش خاصی نداشتند. فقط شاید از نظر شکل بعضی هاشون بد نبودند!:cheesygri
این C&C4 هم که به کلی گم پلی تغییر کرده . شبیه DoW 2 شده. بعضی طراحی هاشم آدم تعجب میکنه.دارم نه امید میشم:(
هر استودیویی دست EA بیفته آخر عاقبتش همینه؛ EA بازی خوار!!!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
چی میگی؟! رد آلرت 3 هیچی به رد آلرت 2 اضافه نکرد و فقط باعث پسرفت شده شما برو ردآلرت 2 بازی کن بعد بیا این 3 رو (که بعد از 8 سال دادن بیرون) باهاش مقایسه کن؛ یعنی اگر واسه ساخت این بازی توی این هشت سال، هر روز یک ساعت وقت میذاشتن هم از این بازی که الان دست ما هستش بهتر میشد!
برادر تا از یک چیزی مطمئن نیستی نگو من از ps1 رد آلرت باز بودم ;)
البته اگه الانم red alert 2 و 3 رو جلوم بزارن 2 رو انتخاب میکنم!
کلا شروع 2 خیلی زیبا بود
ولی 2 مال 8 سال پیش!
الان جلوی بچه هم بزاری بازی نمیکنه!
منو تویی که باهاش خاطره دارم شاید بازیش کنیم!
3 بعضی از رد آلرت بازا رو نا امید کرد ولی من که مثل خیلیا راضی بودم و لذت بردم!
چون داستان رو خیلی خوب ربط داده بودن!

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
من با اینکه رد الرت 3 باعث پسرفت شد اصلا موافق نیستم چون تقربا اصالتشو حفظ کرده بود فقط یکم جو بازی سطحش اومده بود پایین. من دوست داشتم یکم بازی جدی تر بود از نظر رنگامیزی.
من منظور شما رو هم که نوشتید رد آلرت 3 هیچی به رد آلرت 2 اضافه نکرد رو نمی فهمم. اگر از نظر نیرو میگی اتفاقا نیروهاش بیشتر شده بودند تازه rising sun هم اضافه شده بود!

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
من با اینکه رد الرت 3 باعث پسرفت شد اصلا موافق نیستم چون تقربا اصالتشو حفظ کرده بود فقط یکم جو بازی سطحش اومده بود پایین. من دوست داشتم یکم بازی جدی تر بود از نظر رنگامیزی.
من منظور شما رو هم که نوشتید رد آلرت 3 هیچی به رد آلرت 2 اضافه نکرد رو نمی فهمم. اگر از نظر نیرو میگی اتفاقا نیروهاش بیشتر شده بودند تازه rising sun هم اضافه شده بود!
از نظر نیرو که زیاد هم شده! به جذابیت و گیم پلی بازی هیچی اضافه نکرد (این دوتا رو بذار کنار هم ببین یعنی چی)
بعد از 8 سال، درجا زدن، پسرفت محسوب نمیشه؟

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
از نظر نیرو که زیاد هم شده! به جذابیت و گیم پلی بازی هیچی اضافه نکرد (این دوتا رو بذار کنار هم ببین یعنی چی)
بعد از 8 سال، درجا زدن، پسرفت محسوب نمیشه؟
آخه بستگی داره شما جذابیت رو چی تعریف کنی! من خودم هم redalert 2 رو خیلی بازی کردم هم هر روز 3 رو بازی میکنم. گیم پلی خیلی خوب کار شده طوری که شما هیچ وقت فکر نمی کنی که گروه ها تو بازی از نظر قدرت با هم فرق دارند! این یکی از مهم ترین چیز هاست که یک بازی شبیه رد الرت باید داشته باشه.
یکی از مشکل های این بازی از نظر گیم پلی این بود که سرعت بازی به اندازه ی C&C3 نبود یا همون redalert 2 سریع نبود.

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
آخه بستگی داره شما جذابیت رو چی تعریف کنی! من خودم هم redalert 2 رو خیلی بازی کردم هم هر روز 3 رو بازی میکنم. گیم پلی خیلی خوب کار شده طوری که شما هیچ وقت فکر نمی کنی که گروه ها تو بازی از نظر قدرت با هم فرق دارند! این یکی از مهم ترین چیز هاست که یک بازی شبیه رد الرت باید داشته باشه.
یکی از مشکل های این بازی از نظر گیم پلی این بود که سرعت بازی به اندازه ی C&C3 نبود یا همون redalert 2 سریع نبود.

از نظر بالانس بهتر شده قبول دارم؛ اما سرعتش که خودت هم میگی اومده پایین، مشکل کوچیکی نیست! قبول داری؟
این دوتا رو بذار کنار هم؛ تا یه چیز مثبت تو بازی میبینی یه چیز منفی هم پشتش هست! واسه همینه که میگم این بازی در کل پسرفت داشته (شاید اگر این نسخه ای که الآن دست ما هستش، 8 سال تاخیر نمیخورد میشد راحت گفت در جا زده ولی 8 سال طول دادن و بعدش این از آب دراومد که با این اوصاف هیچ برتری نسبت به redalert2 نمیتونه داشته باشه)

در ضمن جریان چیه تا این وقت شب بیداری؟!:-":)

آخرین ویرایش:

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
از نظر بالانس بهتر شده قبول دارم؛ اما سرعتش که خودت هم میگی اومده پایین، مشکل کوچیکی نیست! قبول داری؟
این دوتا رو بذار کنار هم؛ تا یه چیز مثبت تو بازی میبینی یه چیز منفی هم پشتش هست! واسه همینه که میگم این بازی در کل پسرفت داشته (شاید اگر این نسخه ای که الآن دست ما هستش، 8 سال تاخیر نمیخورد میشد راحت گفت در جا زده ولی 8 سال طول دادن و بعدش این از آب دراومد که با این اوصاف هیچ برتری نسبت به redalert2 نمیتونه داشته باشه)

در ضمن جریان چیه تا این وقت شب بیداری؟!:-":)
حالا شما اصلا متوجه نشده بودی سرعت گیم پلی اومده پایین :cheesygri شما به من بگو میخواستی بازی کلا چه شکلی باشه!؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام دوستان C&C 4 اومده عجب چجوریاست؟:biggrin1:
ممنون:blushing:
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :evil: :confused::confused::confused:
(این حالات من وقت خوندن پست شما!)
c&c 4؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجا اومده؟
16 مارچ 2010 تازه قراره منتشر بشه!
نکنه باز این پچ های c&c3 رو ریختن روش گفتن این چهارشه؟

یا حق

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :evil: :confused::confused::confused:
(این حالات من وقت خوندن پست شما!)
c&c 4؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجا اومده؟
16 مارچ 2010 تازه قراره منتشر بشه!
نکنه باز این پچ های c&c3 رو ریختن روش گفتن این چهارشه؟

یا حق
سلام دوست عزیز
من که نگفتم اومده من گفتم اومده؟اگه اومده چه جوریاست اصلا تو خبر نبودم!:biggrin1:

یا رب:biggrin1:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام!
والله ما که علامت سوالی بعد از "اومده" ندیدیم!
نه بازی هنوز نیومده ولی اسم و کاورش تقریبا قطعیه اسمش هست:گرگ و میش تایبریوم
سبک بازی همون قبلی هست.

یا حق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر