نسخه آزمایشی اصلی بازی کاراگاه علوی منتشر شد

aanimator

کاربر سایت
Oct 20, 2009
11
بعد از گذشت ۹ ماه از زمان انتشار نسخه آزمایشی بتا بازی کاراگاه علوی شاهد انتشار نسخه آزمایشی اصلی این بازی هستیم . که به گفته سازنده آن امیر هوشنگ امام جمعه این نسخه با نسخه قبلی آن تفاوت زیادی دارد و قابلیت های جدیدی به آن افزوده شده است .

از قابلیت جدیدی که میتوان به آن اشاره کرد . افزودن یک تایمر برای نشان دادن نقاط قابل جستجو در بازی است که بازی کننده می تواند با آن قسمت های قابل جستجو را نمایان کند . این تایمر به صورت زمانی بوده است و هرگاه زمان شما تمام بشود این قابلیت به حالت غیر استفاده در می آید و بازی کننده نمی تواند از آن استفاده نماید.
از دیگر قابلیت های جدید می توان به پازل های متعددی که در طول مسیر بازی تعبیه شده است اشاره کرده در این ویرایش اصلاحات گرافیکی انجام شده و گرافیک بازی به مراتب بهتر از نسخه قبلی آن است . اما به گفته سازنده آن در نسخه کامل بازی ، باز هم بر کیفیت گرافیکی آن افزوده خواهد شد . نکته قابل توجه در این ویرایش داشتن صدای کارکتر ها در آن است و سازنده با استفاده از دوبلرهای حرفه ای در ساخت آن سخن می گوید . در این نسخه چهره کارکتر کاراگاه علوی تغییر کرده است و به گفته امام جمعه سعی بر آن شده که نزدیک به چهره بازیگر اصلی سریال کاراگاه علوی شود همچنین حرکاتی در جهت زیبائی به کارکتر کاراگاه علوی ایجاد شده تا به زیبائی و گیرائی بازی بیفزاید . در پایان می توان گفت که این بازی در گونه خود منحصر بفرد بوده و سازنده آن امیدوار است که توانسته باشد استفاده کنندگان آن را خشنود و راضی کند . نسخه آزمایشی اصلی بر روی سایت متعلق به این بازی alavi.aanimator.com به صورت رایگان قرار گرفته شده است .

لینک سایت : alavi.aanimator.com

عکسهایی از بازی

alavi_1.JPG

alavi_2.JPG

alavi_3.JPG

alavi_4.JPG

alavi_5.JPG

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
خيلي هم بد نيست براي اولين بازيه اشاره و كليك(مثل سايبريا). ولي در عكس ها صورت علوي خيلي بي روحه و نور پردازي در شخصيت هم ضعيفه.
امیدوارم تو کارتون موفق باشین.
دوست عزيز شما به جاي اين كه خوشحال باشين كه دارن بازي ميسازن كه پيشرفت كنن دارين به سازنده هايه بازي بي احترامي ميكنين. ايرادات رو بگيد تا در سري هايه بعد درست بشه نه اينكه ....

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خیلی خوبه.انشاالله استخدامت تو یوبی سافت رو ببینیم :D

فقط یه پیشنهاد.رو چهره احمد نجفی بیشتر کار کن :)

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
منم تبریک میگم ، کارتون عالیه خصوصا صدا گذاری ، حرف نداره :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من خودم نسخه بتا رو بازی کردم و باید بگم که به جرئت برای یه تیم کوچک کار بسیار بزرگ و پر ارزشی هست.

به امید موفقیت های روز افزون برای شما :rose:

aanimator

کاربر سایت
Oct 20, 2009
11
دموی بازی رو دانلود کردم تو اتاق انبار همه ایتم ها رو برداشتم حالا نمی تونم هیچ جا برم (نه راه پله نه اتاق بغلی) ؟؟؟؟

به زودی راهنمای مراحل را بر روی سایت می گذاریم و حتما در این قسمت اطلاع می دهیم

برای متوجه شدن از عملکرد ایتم ها ایتم دم باریک را بر روی سیم های قرمز و آبی اجرا کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر