The Best OST You've Ever Heard(پست اول حتما خوانده شود)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
امروز مي خوام تاپيکي که چندين ماه بود در صدد بودم بزنم رو افتتاح کنم:biggrin1:
همون جور که از اسمش معلومه قرار هست
زيبا ترين OST هايي که تا بحال شنيديد رو اينجا قرار بديم البته با کمک هم;)
ولي چون نمي خوام مثل بقيه تاپيک ها مشابه بشه چند تا نکته بگم که قرار هست با عمل کردن بهشون با نظم ترين تاپيک بازيسنتر رو درست کنيم.

نکات مهم:

• فقط OST قرار هست در اين تاپيک قرار بگيره.چه فيلم و چه بازي(از گذاشتن موسيقي هاي متفرقه به شدت خودداري کنيد.در ضمن به هیچ وجه اینجا درخواست ندید چون جاش نیست.تاپیک های دیگه ای هم درست شده که شما می تونید اونجا درخواست بدید.)
  • قبل از قرار دادن ترک مورد نظر در تاپیک جستجو کنید و از تکراری نبودن آن مطمئن شوید!

• فقط يک Track رو به عنوان OST منتخبتون معرفي کنيد و از دادن لينک هاي حاوي چندين ترک و يا OST کامل فيلم يا بازي به شدت خودداري کنيد چرا که هدف ما انتخاب بهترين هاست و قرار هست همه دوستان و کاربران با هر نوع خط اينترنتي که دارند از اين تاپيک استفاده لازم رو ببرند

• براي قرار دادن OST مورد نظرتون اگر توضيحاتي داريد در اول پستتون بديد( مثل خاطرات و توضيحات و کلا نظرتون در مورد اون قطعه)
  • اسم بازی و فیلمی که قطعه مربوط به اون هست رو با رنگ سبز و فونت 4 و به شکل پر رنگ شده( Bold) بزارید.در زیر اون نام قطعه رو با رنگ سبز و فونت معمولی 2 و باز هم پر رنگ شده بزارید. نام سازنده ترک و یا خواننده اون رو به همین شکلی که برای اسم ترک توضیح دادم قرار بدید. و در آخر گزینه Download رو با 2 خط فاصله به رنگ قرمز و به شکل پر رنگ شده با فونت 2 قرار بدید.در ضمن همه این ها رو در حالت وسط چین بزارید.یه نمونه کار پایین می زارم که همه متوجه بشن

• سعی کنید که باکس شات هر OST رو هم در بالای اون قرار بدید
  • این یه نمونه صحیح برای قرار دادن ترک ها است

heavy_rain.png

Heavy Rain
Ethan Mars' Main Theme
Normand Corbeil

• لطفا لینک هایی قرار بدین که دائمی باشن و بعد از مدتی مشکل پیدا نکنن!

در آخر تمني مي کنم به اين چند نکته به دقت توجه کنيد که يک تاپيک نمونه و با نظم رو ايجاد کنيم که همه از ديدنش لذت ببرند.
در صورت مشاهده تخلف پست مربوطه پاک خواهد شد!

در صورت مشاهده هر گونه نقصی در لینک ها به من اطلاع بدید تا تصحیحشون کنم

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اولیش رو خودم میزارم.بازی فوق محبوب خودم Darkness!:love: اسم این ترک رو بلد نیستم چون خودم از روی بازی ضبط کردم:biggrin1:.حیفم اومد در مورد این قطعه چیزی نگم چون فوق العاده دوسش دارم:love:این قطعه مربوط میشه به آخر بازی و صحنه فوق العاده زیبای جکی و جنی توی آخر بازی که هیچ موقع از ذهنم بیرون نمی ره.در ضمن در اون قسمتی که جکی میره خونه جنی که تولدش رو جشن بگیره هم این قطعه یه جورایی پخش میشه.اون صحنه و موندن پیش جنی تا زمانی که خوابش ببره اگه بیشتر وایستید یه صحنه عاشقانه بین جنی و جکی بوجود میاد که حتی اچیومنت هم داره!در اون صحنه من دیگه نمی دونستم باید چجوری این استاربریز رو تحسین کنم:(( .اسم ترک رو هم پیدا کردم

927014_65633_front.jpg

Darkness
Jenney's Theme
Gustaf Grefberg

Download

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: roozbeh.rahamni

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
قطعه ای از Devil 4 که در آخر بازی در هنگام نشون دادن اسامی سازندگان بازی پخش می شه.هر موقع گوش می کنم بازم برام زیبایی و لذت داره:love:

938686_97889_back.jpg

Devil May Cry 4
Shall Never Surrender​
Jason "Shyboy'' - Arnold of Hyonogaja

Download

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
موسیقی متن شهر اورشلیم در بازی AC اثر فوق العاده ای دیگر از جسپر کاید:love:

picture.php

Assassin's Creed
City Of Jerusalem
Jesper Kyd

Download

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
موسیقی آغازین ابر بازی Shadow of the Colossus:love:

picture.php

Shadow of the Colossus
Prologue ~To the Ancient Land
Koh Ohtani

Download

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به سفارش یکی از دوستان.موسیقی زیبا و بی نظیر Lord of The Rings تقدیم به همه دوستاران این فیلم و داستان

picture.php

The Lord of the Rings: The Two Towers
Evenstar
Isabel Bayrakdarian

روش دانلود
روی لینک دانلود کلیک راست کنید و با دانلودر یا Save as مرورگرتون قطعه رو دانلود کنید.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
موسیقی متن زیبای فیلم Batman Begins که تم حماسی و جذاب اون حس عجیبی رو در انسان بوجود میاره

picture.php

Batman Begins
Molossus
Hans Zimmer & James Newton

Download

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
قطعه ای از Devil 4 که در آخر بازی در هنگام نشون دادن اسامی سازندگان بازی پخش می شه.هر موقع گوش می کنم بازم برام زیبایی و لذت داره:love:

آخ گفتی!این آهنگ شاهکار ترین Ost بازیی هست که من تا بحال نوشتم!روزی 1000 مرحله ی آخر رو تموم میکردم تا این آهنگرو بشنوم!خداست!
Shall Never Surrender

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آخ گفتی!این آهنگ شاهکار ترین Ost بازیی هست که من تا بحال نوشتم!روزی 1000 مرحله ی آخر رو تموم میکردم تا این آهنگرو بشنوم!خداست!
Shall Never Surrender
ممنون از راهنماییتون.خیلی فکر کردم ولی اسمش یادم نیومد:biggrin1:

اینم OST مورد علاقه من از موسیقی های متن بازیOblivion:love: لینک موسیقی ترمیم شد!

picture.php

The Elder Scrolls IV: Oblivion
Atmosphere
Jeremy Soule

Download

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این 3 تا رو نمیاره

devil 4 , ac , sc
شرمنده باید فکر کنم تا فردا منتظر بمونی چون گفته بندیچم تموم شده.فردا شما مراجعه کن مطمئنا هستن

بعد کسی جایی رو سراغ نداره که بشه رایگان آپلود کرد و هیچ گاه پاک نشه؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
شرمنده باید فکر کنم تا فردا منتظر بمونی چون گفته بندیچم تموم شده.فردا شما مراجعه کن مطمئنا هستن

بعد کسی جایی رو سراغ نداره که بشه رایگان آپلود کرد و هیچ گاه پاک نشه؟
4shared پنج گیگ فضای رایگان میده در صورت ثبت نام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر