معرفی بازی Capoeira Fighter 3: Ultimate World Tournament

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
درود

grg.jpg

شاید تا به حال اسم این بازی رو نشیده بودید مثل خودم که من به طور تصادفی این بازی رو دانلود کردم که دیدم اگه به شما معرفی نکنم نامردی کردم

این بازی یک بازی fighting هست که بسیار جذابه اولین چیزی که تو بازی توجه منو جلب کرد طراحی شخصیت ها بود که خیلی قشنگ درست شده بودن بیشتر شخصیت ها fun هستند
که به حالت کارکاتور کشیده شدند و اما حرکات اون ها بسیار نرم که آدم لذت میبره:biggrin1:
این بازی داریا 30 کارکتر و در اول بازی 15 کارکتر آزاد هستن که شما با جمع کردن credit میتونید بقیه کارکتر ها رو هم آزاد کنید که credit هم در بخش ارکید به دست میاد

1lfl.jpg

تصویری از بخش انتخاب کارکتر

نکته جالب در مورد بازی داشتن مود های زیاده که معرفی میکنم:

• Arcede
این بخش معلومه مثل سایر بازی یه کارکتر رو انتخاب میکنید و با پیروزی در مقابل حرفان و رسیدن به Boss بازی و کسب creadit

• Versus battle
اینو همه مشناسن دیگه:D قسمت چند نفره بازی نگفتم دونفره چون قابلیت ساپروت کردن 4 نفر هم داره جالب اینجاست که این بخش خودش قسمت های زیادی داره از جمله:

Ring of fire :
که در این قسمت یه قسمت دایره ای شکل اتشه و شما هم باید با دشمن مبارزه کنید هم مواظب باشید تو اتش نیوفتید

Ring king :
که در این قسمت یه دایره وسط زمین مشخصه که باید سعی کنید داخل دایره برید و نزارید حریف شما انوجا وارد شده هرکه داخل دایره باشه از خون اون کی کم میشه

knock out :
این بخش دیگه معمولیه:D یعنی باد با تکنیک خودتون حرفو بزنید

Money game :
در این قسمت در دو طرف زمین دو تا اسکناس هست که باید سعی کنید برید اون طرف زمین و پوله حرفو بردارید و به مبارزه بپردازید اما اگه حریف به شما صدمه زد دوباره اسکناس میفته و ما باید دوباره بدارید

Hot potato :
در این قسمت یکی از حریفان اتیش میگیره که با ضریه زدن به حریف اتیشو منتقل میکنه و در نهایت در 10 ثانیه وقت دارید اتیشو به اون یکی بدید چون بعد 10 ثانیه منفجر میشه

Ring out :
در این قسمت باید سعی کنید حریفو به اخر زمین ببیرید و پرتش کنید بیرون البته اینجا مقل سول کالیبر نیست فقط همین قسمت اینطوریه:D

• Comp battle
این قسمت شامل مراحل versusu battle میشه که فقط فرقش اینه که دیگه با رفیقت تو یه تیمین:D

• Mini game
جالترین قسمت بازیه به نظر من که خودش 2 قسمت داره:

Traget Practice :

.تو این قسمت که حالت تمرینی داره باید یه حریف انتخاب کنی بعد 3 علامت داره رو بدنش یکی سر یکی بلای سرش یکی وسط یکی هم پایین که باید هرکدومو میگه سریع بزتی و امتیاز بگیری

Power Combo :

در این قسمت باید سعی کنید هر دفعه از دفعه ی قبل کومبو بیشتری بزنید تا امتیاز بگیرید

• Survival
این قسمت که در اکثر بازی های fighting هست جاییه که میری با کارکتر ها مبارزه میکنی و امتیاز کسب میکنی که اینجا امنتیازتو جمع میکنی برای باز کردن دیگر کارکتر ها که این قسمت هم بخض های جذاب versus battle و comp battle رو داره که میتونی 1 نفری هم co-op دونفری برید

• TUTORIAL
ایجا قسمت اموزشیه دیگه توضیحی نمیخواد

-------------------------------------------------

اما طراحی نمیدونم چرا اینقدر منو جذب خودش کرد خیلی زیبا طراحی شدن به نظر من

این بازی دکمه های زیاد و گیج کننده ای نداره فقط حرکت ها و دو کلید مشت و دو کلید لگد و یک کلید PAUSE:biggrin1:

که کار باهاش راحته تنها ایرادی به بازی میشه گرفت همین MOVE LIST کارکتر هاست که خیلی کمه به خاطر همین که کلید هاش کمه

2mfm.jpg

اما قسمت دیگه بازی اینکه که وقتی کارکترو اتخاب میکنید میتونید یک حالت خاص نیز براش تعیین کنید که عبارتن از :

Vebom:کمتر ضربه میخورید

speed:برای سریع تر انداختن combo ها

Damages:باعث میشه 50 درصد بیشتر از خون یارو کم میکنه

Ghost:تو این حالت مثله یه روح میشن الیته نه همش:Dکه باعث میشه تار دیده بشین و ضربه کمتری بخورید

Shiled:باعث میشه دفاعتون 4 برابر بشه

healing:باعث میشه خونتون به مقدار کم برگرده

vampire:باعث میشه که جان حریفو بگیرید:D

Poyson:از بین بردن پاداش

که هرکدوم جذابیته خاص خودشو داره

اما مراحل بازی که خیلی جالبن داخل جنگل. داخل کنسرت موسیقی.بالای قطار و....

که همیگی قشنگ طراحی شدن اما قسمت قشنگ بازی موسیقی های بازی هست

که خدایی فقط آدم دلش میخواد گوش بده این بازی اصلا خسته کننده نمیشه چون همانطور دید قسمت های زیادی داشت برای ساعت ها میتونه ادمو مشغول کنه

در اخر خودم من به عنوان یک fighting باز عاشق این بازی شدم:love::biggrin1:

3jnj.jpg

لینک دانلودم براتون میزارم حالشو ببرید:biggrin1:

چیزی حدودا 150 مگه باورتون میشه:eek:

Code:
http://rapidshare.com/files/237761420/Capoeira.Fighter.3.Portable.part1.rar

http://rapidshare.com/files/237771789/Capoeira.Fighter.3.Portable.part2.rar

موفق باشید

آخرین ویرایش:

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
شبيه tekken ps1 هست
از اون مدل که بايد تيم انتخاب ميکردی مثلا این آدمت مرد با اونيکی بری و با تيم حريف مسابقه بدی داره؟
این مدلو تو خيلی ps1 دوس داشتم:p

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
چقدر مود زیاد داره
من رفتم بگیرم ببینم چی می شه!
چرا حالا بلد شدن بازیای 250 مگی می زنن ؟ :biggrin1: من the path رو هم گرفتم اونم 250 مگ بود ! :biggrin1:
البته خدا خیرشون بده دیگه نمی خواد شیش ساعت بشینی پای رپید !

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
شبيه tekken ps1 هست
از اون مدل که بايد تيم انتخاب ميکردی مثلا این آدمت مرد با اونيکی بری و با تيم حريف مسابقه بدی داره؟
این مدلو تو خيلی ps1 دوس داشتم:p

آره tag team داره:biggrin1:

چقدر مود زیاد داره
من رفتم بگیرم ببینم چی می شه!
چرا حالا بلد شدن بازیای 250 مگی می زنن ؟ :biggrin1: من the path رو هم گرفتم اونم 250 مگ بود ! :biggrin1:
البته خدا خیرشون بده دیگه نمی خواد شیش ساعت بشینی پای رپید !

آره خدایی خودک کف کردم وقتی دیدم این همه مود داره:D

دانلود کن حالشو ببر:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر