God Of War Fan Club

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
به احتمال زیاد اول سال 2010 میاد.

KRATUS جان تو هم هر وقت خواستی تا ادامه بدیم.من زیاد حرف دارم.راستی تورو خدا بنویس GOW نه COO.و یه چیز دیگه لطفا یکی لطف بگه که: فقط یه سوال فنی لطفا کسانی که زیاد ادعاشون میشه بگه:

تو داستان بازی GOW1 کریتوس به دلایل فوق میخواست اریس رو از بین ببره و برای این کار میبایست جعبه پاندورا رو به دست بیاره که در اخر بازی GOW1 اونو به دست میاره(از طریق خود اریس) و به وسیله همین صلاح اونو از بین برد و در نسخه جدید GOW یعنی GOW2 کریتوس با همون حالت بزرگش که در Gow1 بود و داشت کارشو انجام میداد پس چطور در نسخه Gow PSP کریتوس کوچک بود و در سرزمین دور از داستان بود.همچنین در اول بازی GOW2 کریتوس در اتن بود(به احتمال زیاد و با توجه به شهر و استارت)پس اگه GOW PSP بین این دو نسخه بوده پس باید کریتوس در اخر بازی Cheins Of.....در اتن باشه اما نیست و اصلا بهش ربطی هم نداره.و تازه این که در نسخه PSP کریتوس کوچک بود.

شما منو هیچ حساب نکنید و اصلا GOW باز ندونید فقط جواب بدین.با تشکر.
اقا سجاد ما غلط کردیم دیگه بیخیال شو:biggrin1:
coo هم مخفف chains of olimpusه دلبندم:biggrin1:
اگه تو gowبازی منم gowچرونم:biggrin1:
حالا تو جوابمو بده اگه داستان قبل از gow1ه پس شمشیرهای آشوب از کجا اومده؟
راستی سجاد از من میشنوی حتما گاد او وار لیمیتد ادیشن رو بگیر واقعا ارزش40 تومنو داره. به احتمال زیاد کریسمس امسال میاد.من که میخوام سفارش بدم چون فکر کنم همون روز اول ته بکشه.

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
دادا COO داستانش قبل نسخه اول ـه .

ایول داداش دمت گرم.

دوست عزیز gow باز بودن هیچ معنی نداره اینو فقط یه سری افراد که میخوان بگم ما هم هستیم مود کردن ممکنه یک نفر به زبان تسلط کافی نداشته باشه و داستان سنیگن gow رو کامل متوجه نشه
در ضمن تا اونجایی که من میدونم تو بازی های انلاین از باز استفاده میکنن مثلا میگن فیفا باز ولی تا حالا gow باز نشنیدم :biggrin1:
در ضمن کسی باید ادعا کنه که نسخه اصلی بازیرو خریده باشه من خودم هم شماره 1 و2 رو اورجینال تهیه کردم همرا 2 عدد اکشن فیگور

دوست عزیز نمیخواد یادمون بدی من اینو گفتم چون اگه به بالا تر دقت کرده باشی یکی این حرف رو به من زد ببین:

اصلاً هيچکدومتون gow باز نيستيد:biggrin1: داستان از قراره که:

در این حرف من یکم باعث میشه بحث رو عوض نکنن و فقط جواب منو بدن.

• Like
Reactions: ehsanservat

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
اقا سجاد ما غلط کردیم دیگه بیخیال شو:biggrin1:
coo هم مخفف chains of olimpusه دلبندم:biggrin1:
اگه تو gowبازی منم gowچرونم:biggrin1:
حالا تو جوابمو بده اگه داستان قبل از gow1ه پس شمشیرهای آشوب از کجا اومده؟
راستی سجاد از من میشنوی حتما گاد او وار لیمیتد ادیشن رو بگیر واقعا ارزش40 تومنو داره. به احتمال زیاد کریسمس امسال میاد.من که میخوام سفارش بدم چون فکر کنم همون روز اول ته بکشه.

به به سلام خوبی عزیزم؟
خب شاید کریتوس از قبل داشته ولی بازم اینجور نیست من که دیگه قاط زدم اما میدونم بعدش نیست اگه کسی میگه هست جواب سوال های منو بده.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
بابا دوستان اين بحث رو چرا ول نميکنيد نسخه psp بين دو نسخه اتفاق ميفته بعد از مرگ زن و دختر کريتوس اون ده سال واسه خدايان کار ميکنه که تو نسخه اوّل ما آخرين ماموريت کريتوس برای خدايان رو ديديم اما نسخه psp اون کارهايی که تو نسخه اوّل نبود رو نشون ميده فهميديد؟:mad:

• Like

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
به سوالم جواب بديد؟

دوست عزیز جوابت داده شده که.

بابا دوستان اين بحث رو چرا ول نميکنيد نسخه psp بين دو نسخه اتفاق ميفته بعد از مرگ زن و دختر کريتوس اون ده سال واسه خدايان کار ميکنه که تو نسخه اوّل ما آخرين ماموريت کريتوس برای خدايان رو ديديم اما نسخه psp اون کارهايی که تو نسخه اوّل نبود رو نشون ميده فهميديد؟

به سلام خوب هستین.چرا بخوایم ول کنیم وقتی به جایی نرسیدیم.ببین دوست عزیز تو که اینجور داری میگی پس چرا به سوال های من جواب نمیدی؟

ببین دوست عزیز خب من اشتباه میکنم ولی یه نگاه به اینجا بندازید.

http://www.us.playstation.com/godofwar_chainsofolympus/#/story/

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
اینجارو مثلا تاپیک طرفداران gow.همون بهتر اینطور باشه.قبلا خواستم این تاپیکو ی سروسامونی بدم ی پست طولانی در مورد gow coo گذاشتم برای این که عکساش بزرگ بود همش رو پاک کردین حالا ببینم خودتون چطوری می تونین تاپیک رو سر و سامون بدید.همون بهتر که به این بحث های بی فایدتون ادامه بدید.آخه بفهمید داستانش برمیگرده به بین 1 و 2 یا قبل از 1 چه فایده ای داره ی مطلب درستی چیزی نمی تونید بذارید فقط می تونید بگید من gow باز هستم شما نیستید؟در ضمن اگه کمی زبانتون خوب باشه و دقت کنید می تونید بین بازی با دموهایی که پخش میشه و خود داستان بازی بفهمید که داستان به قبل از 1 بر می گرده این رو خود ready at dawn هم گفته.باورت نمیشه برو بگرد پیدا می کنی!:biggrin1:

• Like

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
اینجارو مثلا تاپیک طرفداران gow.همون بهتر اینطور باشه.قبلا خواستم این تاپیکو ی سروسامونی بدم ی پست طولانی در مورد gow coo گذاشتم برای این که عکساش بزرگ بود همش رو پاک کردین حالا ببینم خودتون چطوری می تونین تاپیک رو سر و سامون بدید.همون بهتر که به این بحث های بی فایدتون ادامه بدید.آخه بفهمید داستانش برمیگرده به بین 1 و 2 یا قبل از 1 چه فایده ای داره ی مطلب درستی چیزی نمی تونید بذارید فقط می تونید بگید من gow باز هستم شما نیستید؟در ضمن اگه کمی زبانتون خوب باشه و دقت کنید می تونید بین بازی با دموهایی که پخش میشه و خود داستان بازی بفهمید که داستان به قبل از 1 بر می گرده این رو خود ready at dawn هم گفته.باورت نمیشه برو بگرد پیدا می کنی!

دوست عزیز ما هم همین کارو میخواستیم کنیم و میخواستیم در مورد کریتوس و بروبچ GOW بحث کنیم اما ما هرچی گلومونو پاره کردیم که فقط بگبم قبلش هست نشد.

حالا دوستان دیگه بحث تموم شد و اگه میشه یکی بیاد ادامه بده تا یه بحث جدید را بندازیم:cheesygri

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ه سلام خوب هستین.چرا بخوایم ول کنیم وقتی به جایی نرسیدیم.ببین دوست عزیز تو که اینجور داری میگی پس چرا به سوال های من جواب نمیدی؟

ببین دوست عزیز خب من اشتباه میکنم ولی یه نگاه به اینجا بندازید.

شما سوالتو بپرس....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر