God Of War Fan Club

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
دوست عزیز اصلا تو به این کار نداشته باش که با خدایان بوده یا نه.دوست عزیز من کریتوس تو GOW1 فقط صحنه های مرگ همسرش رو بیاد میاورد .اصلا اگه بعد از GOW1 هست چرا اثری از اریس و زئوس و ...اینا نبود.اصلا پیدا کردن خدای خورشید چه ربی به ماجرای GOW1 داشت؟ببین عزیزم این خدایان خورشید و اب و اینا مال قبل ار ورود اریس بوده و تو زمان اریس که GOW1 هست اونا مرده بودن.در ضمن میتونه بگی رئیس پرشیا از کجا سر دراورد؟یا اصلا بهتر بگم چرا به اخر بازی ها توجه نمیکنی زانی که نسخه اول تموم شد کریتوس بزرگ بود و در نسخه دوم ادامه داد و حالا هم نسخه 3 داره میاد پس یهو این از کچا میاد ببین همه چی داره میگه قبل از اینا بوده.
سجاد جان کاکو:biggrin1: من دیگه نمیدونم باید چه جوری بگم.
بابا زن و بچش رو با چی میکشه؟ خوب با BLADE OF CHAOS که اریس بهش هدیه داد.
برای چی کشت؟ برای اینکه بنده اریس بود.(البته در اون صحنه نور و خشم جلوی چشاش رو گرفته بود و نفهمید چه کار کرد)پس در صدد انتقام از اریس بر اومد.
اصلا یه دلیل محکمتر:اگه ماجرا قبل از GOW1 بود BLADE OF CHAOS تو COO از کجا اومده ها!
بازم حرف خودتو بزن!:biggrin1:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام
من GOW بازی نکردم ولی دمو شماره 3 بازی رو که دیدم عاشقش شدم:love:فقط میخواستم بدونم که 1و2 بازی حتما برا PS3 مياد یا نه:confused:
ممنون:blushing:

• Like
Reactions: ehsanservat

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
من GOW بازی نکردم ولی دمو شماره 3 بازی رو که دیدم عاشقش شدمفقط میخواستم بدونم که 1و2 بازی حتما برا PS3 مياد یا نه
اره عزیز میاد.

خب KRATUS حرف تو درست حالا میتونی جوابهای منو هم در اون پست بدی؟
اگه ما بخوایم رو حرف های خودمون حساب کنیم داستان قاطی شده و ورود این ورژن همه چیزو خراب کرده اینجور هم هست.حالا تو جواب های منو بده در اون پست و بگو داستان PSP Cheins of The Olympus چه ربطی به ادامه GOW1 داره.بابا اول و اخز این بازی که 100 درجه متفاوت هست.
یا اصلا میشه گفت که حوصلشون سر رفته بود مردمو با این ورژن به جون هم انداخته.:cheesygri

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
اصلاً هيچکدومتون gow باز نيستيد:biggrin1: داستان از قراره که:
کريتوس زن و بچشو کشته و داره به خدايان خدمت ميکنه تا از عذاب خلاص بشه اوّل ميره با ايرانيا و اون هيولاشون ميجنگه بعد يهو هوا تاريک ميشه بعد ميفهمه هليوس گم شده بعد ميفهمه زن هيديز با کمک اتلس ميخوان با خواب کردن هليوس نظم دنيارو بهم بزنن بعدش اتلس ستون های زمينو خراب کنه تا دنيا از بين بره و بعد اين وسط کريتوس دخترشو ميبينه بعد دنبالش ميره امّا دو تا انتخاب داره نجات دنيا يا ديدن دخترش اون نجات دنيارو انتخاب ميکنه خشم و سلاح رو پس ميگيره اتلس دوبره زمين ميره رو کولش بعد کريتوس هليوسو ميبره تو آسمون بعد هم که ميفته پايين و آتنا و هليوس ميآن يه سری چيز ميزو از روش بر ميدارن بنابر اين داستان بين دو نسخه اوّل و دوّم اتفاق ميفته

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
پس با این وجود میشه بگید چرا در نسخه دوم کریتوس بزرگ بود؟
آها حالا يادم اومد ببينيد کريتوس برای خدايان ده سال کار کرد و ماموريت آخرش از بين بردن آرس بود داستان نسخه psp داستان قبل از ماموريت کشتن آرس رو دنبال ميکنه...

اميدوارم فهميده باشيد

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
ود داستان نسخه psp داستان قبل از ماموريت کشتن آرس رو دنبال ميکنه...

خب دوست عزیز پس دیدی که بعد از اون نبوده یا در زمان حال در GOW1 بوده و یا اینکه قبل از اون بوده.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سجاد جان عزیزم دلبندم:biggrin1:کلا داستان COO درباره دستورهای خدایان(همون دنبال نخود سیاه خودمون:biggrin1:)به کریتوس برای رهایی از عذاب وجدان کشتن زن و بچشه.و بعد از GOW1ه. خواهشا دیگه نه نقل قول کن نه بحث رو از این بیشتر کش بده.بابا زبونم مو در اووووووورد!:biggrin1:

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
نقل قول نمیکنم عزیز اما درسته کریتوس میبایست حرف خدایان رو گوش میکرد اما من اصلا اعتقادی به این که داستان بعد از GOW1 باشه ندارم.دیگه خودت خواستی وگرنه میتونستیم ادامه بدیم تا به یه جا برسیم.:cheesygri

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
به احتمال زیاد اول سال 2010 میاد.

KRATUS جان تو هم هر وقت خواستی تا ادامه بدیم.من زیاد حرف دارم.راستی تورو خدا بنویس GOW نه COO.و یه چیز دیگه لطفا یکی لطف بگه که: فقط یه سوال فنی لطفا کسانی که زیاد ادعاشون میشه بگه:

تو داستان بازی GOW1 کریتوس به دلایل فوق میخواست اریس رو از بین ببره و برای این کار میبایست جعبه پاندورا رو به دست بیاره که در اخر بازی GOW1 اونو به دست میاره(از طریق خود اریس) و به وسیله همین صلاح اونو از بین برد و در نسخه جدید GOW یعنی GOW2 کریتوس با همون حالت بزرگش که در Gow1 بود و داشت کارشو انجام میداد پس چطور در نسخه Gow PSP کریتوس کوچک بود و در سرزمین دور از داستان بود.همچنین در اول بازی GOW2 کریتوس در اتن بود(به احتمال زیاد و با توجه به شهر و استارت)پس اگه GOW PSP بین این دو نسخه بوده پس باید کریتوس در اخر بازی Cheins Of.....در اتن باشه اما نیست و اصلا بهش ربطی هم نداره.و تازه این که در نسخه PSP کریتوس کوچک بود.

شما منو هیچ حساب نکنید و اصلا GOW باز ندونید فقط جواب بدین.با تشکر.

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
دوست عزیز gow باز بودن هیچ معنی نداره اینو فقط یه سری افراد که میخوان بگم ما هم هستیم مود کردن ممکنه یک نفر به زبان تسلط کافی نداشته باشه و داستان سنیگن gow رو کامل متوجه نشه
در ضمن تا اونجایی که من میدونم تو بازی های انلاین از باز استفاده میکنن مثلا میگن فیفا باز ولی تا حالا gow باز نشنیدم :biggrin1:
در ضمن کسی باید ادعا کنه که نسخه اصلی بازیرو خریده باشه من خودم هم شماره 1 و2 رو اورجینال تهیه کردم همرا 2 عدد اکشن فیگور

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
به احتمال زیاد اول سال 2010 میاد.

KRATUS جان تو هم هر وقت خواستی تا ادامه بدیم.من زیاد حرف دارم.راستی تورو خدا بنویس GOW نه COO.و یه چیز دیگه لطفا یکی لطف بگه که: فقط یه سوال فنی لطفا کسانی که زیاد ادعاشون میشه بگه:

تو داستان بازی GOW1 کریتوس به دلایل فوق میخواست اریس رو از بین ببره و برای این کار میبایست جعبه پاندورا رو به دست بیاره که در اخر بازی GOW1 اونو به دست میاره(از طریق خود اریس) و به وسیله همین صلاح اونو از بین برد و در نسخه جدید GOW یعنی GOW2 کریتوس با همون حالت بزرگش که در Gow1 بود و داشت کارشو انجام میداد پس چطور در نسخه Gow PSP کریتوس کوچک بود و در سرزمین دور از داستان بود.همچنین در اول بازی GOW2 کریتوس در اتن بود(به احتمال زیاد و با توجه به شهر و استارت)پس اگه GOW PSP بین این دو نسخه بوده پس باید کریتوس در اخر بازی Cheins Of.....در اتن باشه اما نیست و اصلا بهش ربطی هم نداره.و تازه این که در نسخه PSP کریتوس کوچک بود.

شما منو هیچ حساب نکنید و اصلا GOW باز ندونید فقط جواب بدین.با تشکر.

دادا COO داستانش قبل نسخه اول ـه .

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر