آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

wizard2boy

کاربر سایت
Aug 23, 2009
14
دوستان این هم یک برنامه کوچک برای سیو کردن کانفیگ و همچنین اجرای روان تر بازیها .

در صفحه اصلی برنامه گزینه add game رو بزنید و بعد تنظیمات pcsx2 را برای بازی مورد نظر انجام بدهید و بعد update configuration را بزنید تا تنظیمات برای بازی مود نظر سیو شود .

هر دفعه با استارت کردن هر بازی کانفیگ مربوط به آن بازی لود میشود ..

به عنوان مثال من برای god of war بایوس 2006 و برای تیکن بایوس 2002 را ست کرده ام و تنظیمات cpu و speed hack هر کدام هم تفاوت دارد .

DOWNLOAD

لینک اسکن از ویروس توتال

عکس از برنامه:

viewer.php

آخرین ویرایش:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
یکی بگه چرا برنامه اصلی نصب نمیشه و ارور میده روی ویندوز ایکس پی
و کلا پلاگینها و بایوس در کجا ریخته بشه
یه خورده بهتر و ساده تر توضیح بدید

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
آقا شرمنده دوباره سوالمو میپرسم:blushing:
میدونم جواب دادین
ولی من میخاستم برم واسه وصل کردن دسته 360 به PC یه ریسیور بگیرم که یکی از دوستام گفت تو هر بازی جواب نمیده
این ریسیور رو هم با این قیمتاش رو فقط واسه بازی کردن گاد 1و2 میخاستم
حالا کسی تا حالا با دسته 360 تو این شبیه ساز بازی کرده؟

من وصلش کردم تا اونجایی که یاد میاد ویبره نداشت.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
فرهاد جان این که همونه که؟;):-"
نه, به انتی ویروس اعتقادی ندارم.100 بارم مجبور به عوض کردن وین شدم:biggrin1:

اینبار رفتم DL کردم خودش بود فدات شم دان کردم برای اینکه متمعن بشم گزاشتم تو لینک خودم تستم کردم دان کن
PCSX2_0.9.6_binary.7z

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
آقا شرمنده دوباره سوالمو میپرسم:blushing:
میدونم جواب دادین
ولی من میخاستم برم واسه وصل کردن دسته 360 به PC یه ریسیور بگیرم که یکی از دوستام گفت تو هر بازی جواب نمیده
این ریسیور رو هم با این قیمتاش رو فقط واسه بازی کردن گاد 1و2 میخاستم
حالا کسی تا حالا با دسته 360 تو این شبیه ساز بازی کرده؟

بله میشه بازی کرد اینم تنظیماتش
[LTR]
Capture.jpg
[/LTR]​

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
تنظیمات برای GT4 کامل

توی منو درست فقط وقتی میخوای بری raceصفحه اینجوری میشه.

خوب اینبازی به تنظیمات بسیار خواص نیاز داره مه برات در اینجا میزارم
اول از همه شما نیاز به این PATCH داری دان کن 77e61c8a.pnach و بعد اینکه من برات تنظیمات درست رو برات گزاتم اینم دان میکنی و میریزی تو پوشه ini ت دست به چیزه دیگه هم نمیزنی دان کن GT4NTSC.zip در قسمت بعد شما باید تو قسمت advanced باید vu clamp mode رو برای سازگاری بهتر روی extra بزاری بقیرو باید دیفالت باشن این کار باعث میشه دیگه در منو مشکلی از قبیل غاطی شدن تصویر بهت نده و اگر backgruond عکس داری برش دار و چیزی نباشه :p و وقتی وارد بازی شدی برو تو قسمت picture quality options و brightness (روشنایی)رو روی 0 بزار
و برای اینکه بازیت در مسابقه دچار قفل نشه تو قسمت screen options برو و video ouput رو روی 480p بزار
و تو قسمت تنظیمات gsdx هم interlace mode رو روی "Bob tff" بزار ;) و یک نکته وقتی بازیت رو با f1 سیو کنی بازیت شاید برای لود شدن دچار مشکل بشه با gsdx در این زمان باید از zerogs استفاده کنی
در تنظیمات speed hack هم EE and IOP X2 همی بزار بقیه هم کاری ندشته باش vucycle زو تا اخر دیدی مشکل داره به وسط بیار
و بازیت رو سعی کن روی autosave بزاری و کمتر از f1 استفاده کنی
از هر دو پلاگین gsdx و zerogs بازیت رو تست بگیر
نکته شاید بازیت با پلاگین gsdx در بعضی جاها دچار ارور بشه وبیاد بیرون از zerogs هم میتونی به راحتی کار بکشی
موفق باشی

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
آقای کلنگ عدالت واقعان ممنون از این همه زحمت که کشیدین و تاپیک خوب و کاملی که بهترین تاپیک در زمینه pcsx2 تو اینترنت هستش .

من خودم قبلان هیچ بازی ای رو نمیتونستم اجرا کنم و فکر میکردم نمیشه ، ولی با دیدن تاپیک شما الان همه بازیها رو میتونم با کیفیت خوب اجرا کنم .

تنها مشکل من بازی تیکن 5 هستش این بازی را با fps 60 اجرا میکنم اما باز هم کند اجرا میشه ، در حالی که بازی های دیگه با 60 fps کاملا خوب اجرا میشن .

میخواستم بپرسم آیا پچی سراغ ندارید که کمی به بازی سرعت بده یا آموزش تنظیمات خاصی برای تیکن .

باز هم تشکر از تاپیک خوب شما :X

URL%5D

دوست عزیز پتچی که بخواد سرعت بازی رو ببره بالا وجود نداره تنظیماتتون چیه شما؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
یکی بگه چرا برنامه اصلی نصب نمیشه و ارور میده روی ویندوز ایکس پی
و کلا پلاگینها و بایوس در کجا ریخته بشه
یه خورده بهتر و ساده تر توضیح بدید

داری کدوم برنامه رو نصب میکنی ورژن چه اروری میده جواب میخوای کامل توضیح بده

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
داری کدوم برنامه رو نصب میکنی ورژن چه اروری میده جواب میخوای کامل توضیح بده
جواب که میخوام اما نه به این خشونت

من ورژن PCSX2_0.9.6_setup که حجم 3.8 مگ داره رو دانلود کردم
موقع نصب هم اروری میده به این نام
The cabinet file ' a3bbab500eb32121212121212' require for yhis instalation is curropt and cannot be used . this could indicate network error and error reading from the cd rom or a problem with this package
این متن ارور هست که نمیزاره نصب به انتها برسه

ضمن اینکه قبل از نصب هم این متن نشون داده میشه
Warning : this computer program is released under GPL v2

حالا توضیح کاملتر از این
در مورد مشخصات سیستم هم همین نکته بس که مشکلی از این بابت ندارم

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
من امروز اون فایلی که در پست 2690 گذاشته بودی رو دانلود کردم و پلاگینها و بایوس ها رو هم در پوشه های مربوطه ریختم
وقتی میزنم بره توی بازی ارور دایرکس میده
البته من چند ورژن دایرکس جدید نصب دارم اما نمیدونم ایا حتما به نسخه مارس نیاز هست یا خیر
چون حجمش بالا بود نتونستم دانلود کنم
حالا ایا با دایرکس مشکل من حتما برطرف میشه یا خیر

در ضمن ایا همه بازیها با کیفیت خوب اجرا میشن یا خیر
بازیهایی مثل گاد او وار و گران توریسمو و بلک و رزیدنت اویل4

در ضمن ایا برای هر بازی نیاز به تنظیمات و دانلود پلاگین و از این متخلفات نیاز هست یا خیر ؟
با تشکر

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
من امروز اون فایلی که در پست 2690 گذاشته بودی رو دانلود کردم و پلاگینها و بایوس ها رو هم در پوشه های مربوطه ریختم
وقتی میزنم بره توی بازی ارور دایرکس میده
البته من چند ورژن دایرکس جدید نصب دارم اما نمیدونم ایا حتما به نسخه مارس نیاز هست یا خیر
چون حجمش بالا بود نتونستم دانلود کنم
حالا ایا با دایرکس مشکل من حتما برطرف میشه یا خیر

در ضمن ایا همه بازیها با کیفیت خوب اجرا میشن یا خیر
بازیهایی مثل گاد او وار و گران توریسمو و بلک و رزیدنت اویل4

در ضمن ایا برای هر بازی نیاز به تنظیمات و دانلود پلاگین و از این متخلفات نیاز هست یا خیر ؟
با تشکر

بله شما برای کار کردن با پلاگینهای جدید مثل gsdx باید dx9 march2009 رو دان کنید در لینک اول هست که مشکل شمارو بر طرف میکنه
بله بیشتر بازیها با کیفیت اجرا میشن که این بستگی به قوی بودن کارت گرافیک و cpu ی شما داره شما میتونی کیفیت رو به چند برابر خود ps2 بالا ببرید بازیهایی که گفتی هم راحت ران میشن .در بعضی از بازیها تنظیمات خواضی میخواد اون دیگه بستگی به بازی داره شاید یه جا بازی گیر نه شما باید تنظیماتتون رو عوض کنید

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
خوب من همونطور که حدس می زدم مشکلم از کیبرد بود و با استفاده از پلاگین
SSSPSX Pad Plugin Pressure Mod 1.7.0 و بعد تنظیم دکمه های گیم پد تونستم با استفاده از گیم پد صفحه ی انتخاب زبون رو رد کنم و بعدش هم aspect ratio و لوگوهای اول بازی رو رد کردم ولی وقتی به صفحه ای که نوشته Silent Hill Origins می رسم،صفحه سیاه می شه و جلوتر نمی ره...
اینم عکسهای جاهایی که گفتم:
uu9cq4hty0o2htaxb0bs.jpg
b7aehi1dx7ii3e8dv4yf.jpg

crsb62y5epfkip8ofh79.jpg
8i4pf0phg7mcs3gzc7e4.jpg
87cvgt4x2obztlcgsacd.jpg
fy0u93jmnu4q9udrdm1x.jpg
لطفا" کمک کنید.

reza111

کاربر سایت
Dec 22, 2007
103
خوب اینبازی به تنظیمات بسیار خواص نیاز داره مه برات در اینجا میزارم
اول از همه شما نیاز به این PATCH داری دان کن 77e61c8a.pnach و بعد اینکه من برات تنظیمات درست رو برات گزاتم اینم دان میکنی و میریزی تو پوشه ini ت دست به چیزه دیگه هم نمیزنی دان کن GT4NTSC.zip در قسمت بعد شما باید تو قسمت advanced باید vu clamp mode رو برای سازگاری بهتر روی extra بزاری بقیرو باید دیفالت باشن این کار باعث میشه دیگه در منو مشکلی از قبیل غاطی شدن تصویر بهت نده و اگر backgruond عکس داری برش دار و چیزی نباشه :p و وقتی وارد بازی شدی برو تو قسمت picture quality options و brightness (روشنایی)رو روی 0 بزار
و برای اینکه بازیت در مسابقه دچار قفل نشه تو قسمت screen options برو و video ouput رو روی 480p بزار
و تو قسمت تنظیمات gsdx هم interlace mode رو روی "Bob tff" بزار ;) و یک نکته وقتی بازیت رو با f1 سیو کنی بازیت شاید برای لود شدن دچار مشکل بشه با gsdx در این زمان باید از zerogs استفاده کنی
در تنظیمات speed hack هم EE and IOP X2 همی بزار بقیه هم کاری ندشته باش vucycle زو تا اخر دیدی مشکل داره به وسط بیار
و بازیت رو سعی کن روی autosave بزاری و کمتر از f1 استفاده کنی
از هر دو پلاگین gsdx و zerogs بازیت رو تست بگیر
نکته شاید بازیت با پلاگین gsdx در بعضی جاها دچار ارور بشه وبیاد بیرون از zerogs هم میتونی به راحتی کار بکشی
موفق باشی

بسیار بسیار متشکر .خیلی گلی :biggrin1::love:

wizard2boy

کاربر سایت
Aug 23, 2009
14
تنظیمات من ایناست برای تیکن

advanced:default

speed hack : همه تیک ها رو زدم و تیک 3d optimize رو تا آخر کشیدم .

cpu: normal , 100 , 0 , 5, 2

grafic : allow 8bit and default

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
تنظیمات من ایناست برای تیکن

advanced:default

speed hack : همه تیک ها رو زدم و تیک 3d optimize رو تا آخر کشیدم .

cpu: normal , 100 , 0 , 5, 2

grafic : allow 8bit and default

حالا اینایی که گزاشتی خوبه یا چی تنظیمات میخوای؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر