- H.A.W.X ، چند نفره بازی کنید !

0jmbyoysalcsxqacsn5x.jpg

آموزش آنلاین بازی کردن بازی Tom Clancy's H.A.W.X​

خب ، پیش نیاز این آموزش اینه که شما یه دید کلی از برنامه ی Garena داشته باشید . البته این یکی از راه های آنلاین بازی کردن HAWX هست ، راه دیگش با هاماچیه که فقط قسمت اولیه رو شامل نمیشه .. ! اگر با گارنا آشنایی ندارید ، بد نیست قسمت آخر آموزش قبلی من رو بخونید .

e3ohqyrx7j3hckoxlfot.gif

ابتدا برنامه ی گارنا رو باز کنید ، که اگر عضو نیستید در آموزش قبلی نیز عضویت را توضیح داده ایم . لاگین میکنید . همانند آموزش قبلی ، از دست چپ ( همانند تصویر ) روی یه فلش به سمت پایینه کلیک کنید ( تقه بزنید
oh%20go%20now.gif
) تا به بازی HAWX برسید . [ همانند تصویر ]

tbxq2vw86zexdurvd7yc.gif

روی عکس H.A.W.X کلیک کنید و در سمت راست خود شاهد یه لیست باشین که قاره های مختلف رو شامل میشه و قاره ها یه سری روم دارند . معمولا روم Eurpoe 1 از همه شلوغ تره و هر موقع که برید 3 - 4 تا سرور توش هست .

d9jgucz5ifvryawy7sfj.gif

توی روم که وارد شدین ، اگر کسی بود و اینا ، Start Game رو بزنید تا وارد بازی بشید . البته قبلش باید بازی رو شناسونده باشین که خب اگر نشناختونده باشین خودش ارور میده و ازتون میخواد که این کارو بکنید .. خیلی راحته نیاز به آموزش نداره !

px2ggdyxj0l8pbcldie6.gif

وارد بازی که میشین ، روی Versus باید کلیک کنید تا وارد بخش آنلاین بشید ..

3rtqirbeo7drhd1nhueh.gif

طبق تصویر باید روی LAN برید ، خب میدونید دیگه گارنا کارش شبیه ساز LAN کردن ــه !

ku1nl7fbyk481z2q5zch.gif

اینجا هم که لابیه ! نیاز به توضیح نداره ! سرور تنتخاب میکنید و جوین میشی !

b1rs21uo7q3e5khymkfz.gif

بعد که جوین میشید یه سری دکمه هست که من مهماشو فارسی کردم گزاشتم :

t880pgs52ab05mo01xgr.gif

حال وقتی شما " آماده " شدید ، بقیه هم " آماده شدند " یعنی در استاتوسشون حالت "
3jytfk53vqn6mxqswrxo.gif
" قرار گرفت ! همگی مپ رو لود میکنید .. و بازی میکنید .

حال ، اگر کسی مایل به بازی بود من با آیدی mafia3gamer توی ایکس فایر هستم با هم هماهنگ میکنیم ، توی گارنا هم با همین آی دی هستم اما معمولا آفلاینم .. پس با همون ایکس فایر اقدام کنید .. !

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
داداش ما اینو چند وقت پیش بازی میکردیم چه حالی میداد ولی از وقتی پچ گذاشتن نتونستیم بازی کنیم
ولی خودمونیم همه چیت میزدند فقط f-22 ور میداشتن:cheesygri

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
آقا من هروقت میرم توی روم کلی آدم آنلاین هستند و گویی که دارن آنلاین بازی میکنن! ولی وقتی مردم توی بازی معمولآ فقط 1map هستش که حداکثر توش 2نفر هستند که دارن بازی میکنن! میشه راهنمایی کنید چیکار کنم بقیهء mapها رو هم ببینم! چون کلآ 2نفر آنلاین بازی کردن 1کم غیر قابل قبوله! روم هارو هم که عوض میکنم بازهم 2نفر یا 3نفر بیشتر آنلاین نیستند!

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
کدوم نرم افزار ؟
- ، تو آخه چی از پینگ میدونی ؟ یه عدد ثابته ؟ مگه گارنا سرور Dedicated هست که تو نرخ پینگ می خوای ؟ =)) تازه پینگتو از کجا فهمیدی توی این سرور ها ! من نمیدونم :))

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
اقا من می خوام بازی رو استارت کنم می گه patch می خوام ! چه کنم؟ در ضمن کی یوزرشو freeowl گذاشته ؟ زود عوض کنه! اون ماله منه!:mad: البته تو garena

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
خب ، پچ میخواد که میتونی سرچ کنی توی سایت های معتبر مثل ایکس فایر یا سایت های دیگه درمورد پچ هاش ، و از اونجا دانلود کنی و نصب کنی . تفاوتی نداره با این حالت :) آخر گارنا خور هست !

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
خب ، پچ میخواد که میتونی سرچ کنی توی سایت های معتبر مثل ایکس فایر یا سایت های دیگه درمورد پچ هاش ، و از اونجا دانلود کنی و نصب کنی . تفاوتی نداره با این حالت :) آخر گارنا خور هست !

patch 1.01 ba1.02 گرفتم ولی نسب نمی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر