چگونه بازي باز شده ايد ؟

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
درود
هدفم از زدن تايپيك اينه كه مي خوام بفهمم كه اعضاي BC بازي رو با چه كنسولي و از چه سالي و چند سالگي شروع كردند و و كل كنسول هاي كه داشتنه اند رو بنويسند و اولين بازي كه بخاطر دارند چه بازي بوده و با چه بازي Gamer حرف ه ي شده اند ؟

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
من خودم اول از ميكرو بازي رو شروع كردم حدود 8 سال پيش كه 5 سالم بود و كنسولهاي سگا - پلي استيشن 123 و N-Gage و Dreamcast - Amstrad و اولين بازي كه بخاطر دارم ماريو بوده و بازي حرفه اي رو با God of War شروع كردم ........ وكم كم دارم وارد دنياي گيمر هاي حرفه اي ميشم .....

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
من خودم اول از ميكرو بازي رو شروع كردم حدود 8 سال پيش كه 5 سالم بود و كنسولهاي سگا - پلي استيشن 123 و N-Gage و Dreamcast - Amstrad و اولين بازي كه بخاطر دارم ماريو بوده و بازي حرفه اي رو با God of War شروع كردم ........ وكم كم دارم وارد دنياي گيمر هاي حرفه اي ميشم .....
منم از 5 سالگی با میکرو شروع کردم!
1-میکرو
یادش بخیر همه فامیل میکرو داشتن میرفتیم خونه همدیگه کل میذاشتیم سر لاکپشت هاینینجا و کنترا 4.... ماریو رو هم تموم کردیم!(موفقیتی بود!)
4سال گذشت...
2-کامپیوتر
بعد هم بازی حرفه ای رو با بازی های معمایی شروع کردم مث سایبرا... عجب بازی توپی بود...
کم کم با برادرم سینا رو به بازی های اکشن اوردیم.... کانتر اولیش بود!
5سال گذشت...
3-x-box 360
الان که النه 1 ماهه 360 دارم
راضی ام!

یا حق

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
سلام
ما با اتاری شروع کردیم دیگه یادم نمی اد چی بازی باهاش می کردم
بعد پسرداییم میکرو گرفت باهاش بوکس و مورتال کامبت 1 و رمبو بازی می کردیم
بعد خودم PS1 گرفتم و اولین بازی که باهاش کردم DRIVER 2 بود...
بعد PS2 گرفتم و اولین بازی که باهاش رفتم METAL GEAR SOLID 2 بود....
بعد PSP گرفتم یه چند سالی هست
بعد به علت گرانی بازی های ps3 :love::((:(
ps2 را فروختم و به ناچار یه xbox 360 گرفتم(یه سالی میشه)و اولین بازی که باهاش رفتم gta iv بود...
درواقع من با سری های metal gear solid به جز شماره 4(:((:((:()پا به دنیای حرفه ای گیمر ها گذاشتم...

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
چگونه بازي باز شده ايد ؟
به سختی! :D

از این تاپیکا ما سه چهار سال پیش انقدر تو این سایت زدیم که نگو :D
بهتر بود یکی از اونا رو پیدا میکردید و بالا میاوردید. حیفن اون تاپیکا

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
من اولین کنسولم سگا 16 بیتی ،اولین بازی هم شورش در شهر 2 بود،بعد به ترتیب ps1 ،
dreamcast ,ps2,xbox,ps3,xbox360
تعریف از خودم نباشه توی فوتبال کونامی به ندرت شکست میخورم،(چون خیلی کلوبا رفتم و خیلیارو سوراخ کردم :d گرم بشم که هیچی)
ولی حیف که علاقم مثل قبل نیستش

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با سلام
منم از سنه حدودا 4 5 بود كه با داداشم با آتاري شروع شد!! با بازي هواپيماش!!
بعد 2 سال بعدش ميكرو شد و ماريو :love:
بعد 3 4 سال بعدش شد سگا و سونيك و يه عالمه بازي :love:
2باره 4 سال بعدش شد پلي 1
بعدش كامپيوتر و بازي جنرال و .....
بعدش PSP شد كه اونا فروختم و حالام با 360 عزيزم!!:love:
خيلي باش حال ميكنم!!
با اجازه!

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
اول از سن 6 سالگی با میکرو شروع کردم. بعدش سگا بعدشم تو سن 9 یا 10 سالگی pc خریدم. یاد
Domm 1 & 2 بخیر. FIFA 97 هم خیلی حال میداد. بعدشم 2 سال پیش ایکس باکس 360. خلاصه هر کاری کردم نتونستم برم تو خط پلی استیشن!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اي اقا ! :biggrin1:
من ميكرو و سگا و آتاريك ه داشتم بازي ميكردم. ولي نميدونم معتاد بودم يا نه
اما از وقتي اين پي اس 1 و 2 اومد ديگه هيچي ... :biggrin1:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من 6 سال پیش یدونه atari داشتم و عاشق ماریو بودم و بعد از چند سال یعنی تابستون پارسال یدونه psp گرفتم و امسال هم یدونه ps3:love:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
به قول دوستان رفیق ناباب من اصلا بازی نمی کردم اما یکی از دوستان خوبم منو به این راه کشوند(شطرنجیم کنید:biggrin1:)

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
من درست یادم نمیاد با چی شروع کردم
اما قکر کنم با Brick بود ( همونایی که دستی و درازه ! ملت بهش میگن آتاری :cheesygri ) البته اگه سمش کنسول باشه
حدود 5-6 سالم که بود میرفتم خونه یکی از فامیلها باهاشون سگا بازی میکردم ( شورش در شهر و نینجا سگی و شینوبی و کلانتر و مورتال کمبت و.... ) خودم نداشتم
تا اینکه PC خریدم ( دوم دبستان ) و الان که در خدمت شما هستم
البته یه K550 :love: دارم که خیلی از بازیهای موبایل رو باهاش تموم کردم ( 40 تا از بهترین هاشو ) همیشه همراهمه
البته اسم من رو به هیچ وجه گیمر نمیشه گذاشت . چون آبروی هرچی بازیباز رو بردم
یه مرضی دارم که اصلا نمیتونم بازی کنم ! هیچ بازی منو جذب نمیکنه . شاید یه روزی خوب شدم ...
با موبایل بیشتر از PC بازی میکنم :-" بازیم هم بشدت ضعیفه . یادمه چند روز بیش تو کانتر 10راند بازی کردم . که ده بار مردم و یه نفر هم نکشتم :-"
یه سر به Xfire من بزنید تا پی ببرید ( یکسال و حدود 30ساعت بازی !! :biggrin1: )
واسه همین هم جرات نمیکنم کنسول بخرم چون میره کنج کمد ...

HITMAN.47

کاربر سایت
Jul 18, 2008
54
با سلام
اول من قبل از ورود به دبستان آتاري داشتيم كه همون آتاري خيلي صاف و ساده بود (از همه لحاظ بازيش زياد نميرفت رو اعصاب آدم و ...) 2- صاحب ميكرو شدم كه ازش خيليييييييييييييييي خاطره دارم-3- بعدشم سگا گرفتيم و با بازيهاش حال كرديم مثل شورش در شهر و .... -4- چهارم دبستان بودم (البته تابستونش چون سال ديگش رفتم پنجم دبستان) كامپيوتر خريديم :biggrin1: :smile: نميدونيد چقدر با بازي هاي اون موقع حال كردم و خاطره دارم مثلا : بازي GTA2 و Doom1 و Commondos1-3 و ...... -5- بعدشم PS1 (البته از چهارم دبستان تا حالا كامپيوتر دارم و خواهم داشت و از اون موقع تا حالا 200 نسل اين كامپيوترو قطعاتشو ارتقاع دادم :biggrin1:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر