تشکیل تیم کانتر Bazicenter

سلام دوستان عزیز :
میخوام نظرتون رو در مورد این که بازی سنتر یک تیم کانتر داشته باشه چیه نظر تون رو بگید بعد نیست بازی سنتر هم یک تیم داشته باشه مثل بچه های دارینوس

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام به همه دوستان عزیز من :
امید وارم خوب باشید و سلامت تند درست من یک معذرت خواهی به همه شما عزیز ان و دوستان من بدهکارم من از همه ای شما معذرت می خوام برای من یک مشکلی پیش اومده بوده که نتونستم جمعه بیام یا با خبر تون کنم من تصادف کردم بوده صبح جمعه من تصادف کرده بودم منجر به شکستن دستم شد باید ببخشید که جمعه شما رو با خبر نکردم من رو ببخشید من شرمنده همتون شدم من از همه تون معذرت می خواممممممممممممم

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام به همه دوستان عزیز من :
امید وارم خوب باشید و سلامت تند درست من یک معذرت خواهی به همه شما عزیز ان و دوستان من بدهکارم من از همه ای شما معذرت می خوام برای من یک مشکلی پیش اومده بوده که نتونستم جمعه بیام یا با خبر تون کنم من تصادف کردم بوده صبح جمعه من تصادف کرده بودم منجر به شکستن دستم شد
او مای فیورر . من باید 2 روز بعد بفهمم که تو چه اتفاقی برات افتاده . یه تلفن مبزدی میومدیم سراغ اونی که زده بت یاورشو استاد کنیم. :mad:

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
سلام به بزرگان بازي سنتر.شما ان شاالله شفا بگيريد الاهي بعدش يك سوال فني داشتم آيا ميشه كانتر سورس هم آنلاين با زي كرد اگه ميشه يه آي پي به ما بديد

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط uBISOFT1:
سلام به بزرگان بازي سنتر.شما ان شاالله شفا بگيريد الاهي بعدش يك سوال فني داشتم آيا ميشه كانتر سورس هم آنلاين با زي كرد اگه ميشه يه آي پي به ما بديد
خدا شما رو شفا بده بعد ما.... یعنی چی؟؟؟...
به کانتر سورس هم میرسیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر