ديدن فيلم با ps2

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
نوشته شده توسط Sasy360:
تو این مشکل رو سر بازی ها داری یا برا فیلم های DVD ؟ آخه سیستم رنگی من خودش سر RGB هست و اینطوری میشه
فرقي نمي كرد براي من از همون ابتدا(چه در فيلم و چه در بازي)تصوير با نويز و همچنين تغيير رنگ همراه بود.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط Digital Dreams:
دوستان سلام، در مورد تنظیمات Component Video Out به صورت پیش گزیده بروی مد RGB ست شده و برای استفاده از کابل AV استاندارد برای PS2 هستش. ولی گزینه Y cb/Pb Cr/Pr برای استفاده از تلویزیون های که ورودی کامپوننت دارن و شما می بایستی کابل مخصوص اینکار رو برای PS2 جداگانه تهیه کنید. اگر تلویزیون شما ساپورت می کنه کیفیت متفاوت تصویر رو تو این حالت احساس می کنید.
قبلا من هرحالتی رو روی تلویزیون های قدیمی تر با استفاده از این Converter ها امتحان کردم متاسفانه کماکان تصویر متمایل به قرمز بود یا سبز.به نظر من کاریش نمی شه کرد NTSC و PAL دو فرمت مستقل هستند و کانورت این دو به یکدیگر این مشکل رو در رنگ ایجاد می کنه تنها روش فعلا، استفاده از تلویزیون های Multi System و یا تهیه نسخه PAL بازی ها می باشد که روی بازی های کپی هم براحتی معلوم نمی شه . ضمنا این مسئله در مورد فیلم هم صدق می کنه و شما فقط فیلم هایی با Region Code 2 که برای اروپا و سیستم پال هست رو می تونید رنگی ببینید.
من سر بازی این مشکل رو ندارم و فقط سر فیلم هست:confused:

hamidbarca

کاربر سایت
Jun 16, 2006
4
شما میگید باید بازی رو pal گیر بیاریم ولی مشکل من برعکسه ps2 من ntsc/us هست و وقتی که بازی pal باشه سیاه سفید میشه و با تبدیل سبز.در ضمن تلوزیون در حالت اتوماتیکه و احتیاجی به دست کاری تلوزیون نیست

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
نوشته شده توسط hamidbarca:
شما میگید باید بازی رو pal گیر بیاریم ولی مشکل من برعکسه ps2 من ntsc/us هست و وقتی که بازی pal باشه سیاه سفید میشه و با تبدیل سبز.در ضمن تلوزیون در حالت اتوماتیکه و احتیاجی به دست کاری تلوزیون نیست

سلام، ببینید هیچ فرقی نمی کنه که کنسول شما از نوع NTSC/Uc باشه یا از نوع PAL هرکدوم با فرمت مخالف یکدیگر روی تصویر مشکل دارن که اگر تلویزیون شما مالتی سیستم باشه مشکل حله.ضمنا شما فرمودید تلویزیون روی اتوماتیک هست، اگر مطمئن هستی که تلویزیون مالتی سیستمه و تمام فرمت ها رو ساپورت می کنه ، باز هم به بروشور تلویزیون مراجعه کن ببین تنظیمات دستی جهت انتخاب حالت های مختلف NTSC مثل 4.43 و 3.58 و یا PAL رو داره یا نه. موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط Digital Dreams:
سلام، ببینید هیچ فرقی نمی کنه که کنسول شما از نوع NTSC/Uc باشه یا از نوع PAL هرکدوم با فرمت مخالف یکدیگر روی تصویر مشکل دارن که اگر تلویزیون شما مالتی سیستم باشه مشکل حله.ضمنا شما فرمودید تلویزیون روی اتوماتیک هست، اگر مطمئن هستی که تلویزیون مالتی سیستمه و تمام فرمت ها رو ساپورت می کنه ، باز هم به بروشور تلویزیون مراجعه کن ببین تنظیمات دستی جهت انتخاب حالت های مختلف NTSC مثل 4.43 و 3.58 و یا PAL رو داره یا نه. موفق باشید.
تلوزیون ما که فکر کنم PAL هست ولی یه گزینه داره به نام سلکت اتوماتیک فکر میکنید این ربطی داشته باشه؟

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
نوشته شده توسط Sasy360:
تلوزیون ما که فکر کنم PAL هست ولی یه گزینه داره به نام سلکت اتوماتیک فکر میکنید این ربطی داشته باشه؟

اینجا دو حالت مطرحه، تلویزیون ها معمولا یا تک سیستم هستند مثل اکثر تلویزیون های قدیمی یا مالتی سیستم که جدیدتره حالا اون گزینه ای که اشاره کردید ببینید اگر مربوط به تعویض نوع سیستم به حالت های مختلف هست، امتحان کنید، هم در حالت Auto و هم در مود NTSC و PAL اگر تغییری نکرد به احتمال قوی تلویزیون شما تک سیستم هستش.
ضمنا قالبه تلویزیون های مالتی سیستم به صورت پیش گزیده روی حالت Auto هستند و خودشون تشخیص میدن و سریع PAL
و NTSC رو سوئیچ می کنند. راستی مارک و مدل تلویزیون شما چیه؟

reza727adv

کاربر سایت
Dec 25, 2006
4
سلام . این برنامه رو من تست کردم و فایلهای DivX و Avi و Mp3 رو ساپورت می کنه . از زیر دانلودش کن و بعد از UnRar با نرو با سرعت 4x رایت کن .
http://www.defcon5.co.za/downloads/ps2reality15.zip

موفق باشید.
با سلام
اگر ممکن است یک لینک برای دان لودps2 reality v1.50
بگذارید چون لینک صفحات قبل کار نمی کند.یا جایی آپ لود بفرمایید.
با تشکر

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
من بعضی موقع ها وقتی می خواستم DVD ببینم بعضی فیلم ها یه کد می خواستن که یا رجیستر کد بود یا کده کنترله والدین
تو اینتر نت سرچ کردم در همه موارد باید یک بار یا دو بار 5070 رو وارد کرد.
البته این کدها روی DVD Player ها یا DVD-Rom کامپیوتر نمیاد
این واسه کسانی که این مشکل براشون پیش اومده بود.
تو یک بحثی بچه ها می گفتن بازی های PS1 چجوری روی PS2 سیو می شه
باید یک مموری PS1 گذاشت تو PS2
GOOD LUCK

reza727adv

کاربر سایت
Dec 25, 2006
4
ممنون بابت لینکها
down load کردم.
بعد از نصب یک گزینه میاد بنام up date fireware - این برای چی هست ؟ آیا نصبش خطری برای
کنسول نداره؟ وآیا حتما باید نصب بشه؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
می شه خواهشا توضیح بدین این برای دیدن چه فایل هایی هست؟
و چجوری می شه به پی اس 2 وارد کرد؟

آخرین ویرایش:

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
يه كلام من ميخوام فيلم هاي vcd رو نگاه كنم روي دستگام قبلا روي ps1 ميشد يعني الان روي ps2 نميشه... راهي نيست برنامه اي چيزي .... ضروري هست سريع.

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
يه كلام من ميخوام فيلم هاي vcd رو نگاه كنم روي دستگام قبلا روي ps1 ميشد يعني الان روي ps2 نميشه... راهي نيست برنامه اي چيزي .... ضروري هست سريع.

arash_666

کاربر سایت
Feb 11, 2006
53
دوستان عزيز من يه DVD فيلم دارم ،وقتی اون رو توی DVD- ROM کامپيوتر می ذارم ،راحت اجرا ميشه ولی تو PS2 بعضی جا ها گير ميکنه و پرش داره
چکار بايد بکنم؟
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر