بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
با سلام.
من هرچی گشتم تاپیکی در مورد سری بازیهای فاینال ندیدم...به جز فاینال 7 که سینا توش داستانش رو می نوشت...
از این رو گفتم یه تاپیک بزنم و با کمک عاشقان سری فاینال در مورد این بازیها،داستانشون،و....مطلب بنویسیم..
از دوستداران فاینال تقاضا دارم که بیان داستان کامل نسخه های فاینال رو بنویسند...تا بقیه هم با خوندن این داستانهای زیبا فاینال(مثل داستان بسیار زیبا فاینال7 یا داستان رومانتیک فاینال 8 و فاینال X-2) خور بشن!!!تا حداقل یکم طرفداران این بازی تو ایران زیاد شه..!!!
من خودم تازه به جمع فاینالبازان پیوستم و تنها نصف فاینال X-2 و یکم از فاینال 7 رو بازی کردم...برای همین اطلاعات چندانی ندارم....
با سپاس

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من خودم یکی از طرفداران پر و پا قرص فاینال یه جورایی دیوونشم الان هم هر روز کار من شده فکر کردن به شماره 12 مطمعن باشید اگه بیاد میترکونه و بهترین بازی سال لقب میگیره من بازی به این کیفیت و زیبایی هیچ جا ندیدم
اما این میشه سومین تاپیک فاینال یکی تاپیک شماره 12 بعدی 7 اینم که برای طرفداران
دوستان هر جا هستید موفق باشید اما همیشه به فکر فاینال 12 باشید
عشق است فاینال 12

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
منم از طرفدارای تیفوسی فاینالم.البته فقط فاینال X ,X-2 رو بازی کردم.بقیه فاینالا رو هم نتونستم پیدا کنم.هر چی هم که بود دانلود و تورنت و از این چیزا بود که با دایل آپ گازوییلی ما شونصد سال دانلودش طول میکشه..:(
یه خواهشی داشتم اگه کسی فاینال 7 و 8 رو برای پیسی داره لطف کنه یه پیام کوتاه بده.تا عمر دارم ممنونش میشم.:love:
راستی یه سوال فاینال های 7 و8 که برای Ps1 هستن روی PS2 هم اجرا میشن یا نه؟

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
من خودم یکی از طرفداران پر و پا قرص فاینال یه جورایی دیوونشم الان هم هر روز کار من شده فکر کردن به شماره 12 مطمعن باشید
اره منتظرت بودم حسام..!!

دوستان هر جا هستید موفق باشید اما همیشه به فکر فاینال 12 باشید
اره هستیم...ولی برای ما که تازه شروع کردیم فاینال های قدیمی هم خوبه...!

راستی یه سوال فاینال های 7 و8 که برای Ps1 هستن روی PS2 هم اجرا میشن یا نه؟
اره اجرا میشه...برای اجرای بازیهای PS1 روی Ps2 وقتی سی.دی رو گذاشتی دکمه ریست رو 6 بار پشت سر هم بزن تا بیاد...میتونی تو تنظیمات PS2 هم سرعت خواندن دیسک رو بیشتر کنی برای بازیهایی مثل متال1 یا فاینال8 بهتر میان...
در ضمن فاینال 9 هم مال PS1 هست...

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
من برام چندتا سوال پیش اومده:
یکی اینکه آیا شماره های 4و5و6 فاینال برای PS1 هم اومده؟؟
و اینکه این Final Fantasy Origins و Final Fantasy Anthology جریانش چیه؟؟

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
من فينال X-2 رو داشتم كه چون هيچي ازش نفهميدم فقط ميزارم دموي اولشو نگاه ميكنم!
تاپيك داستانش كه به روز نميشه ديگه يه آدم از جان گذشته اگه تونست لطفا فقط در مورد نقش كاداج تو ادونت چيلدرن توضيح بده ممنون ميشم....:blushing:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
عزیزم فاینال 7و8و9 برای Ps1 بود البته میتونید از تو پیشنمایش فاینال 12 که نوشتم تاریخچه ی شماره های اصلی فاینال رو که به طور خلاصه نوشتم بخونید
بازم میگم فقط بیاد فاینال 12 باشید

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
عزیزم فاینال 7و8و9 برای Ps1 بود البته میتونید از تو پیشنمایش فاینال 12 که نوشتم تاریخچه ی شماره های اصلی فاینال رو که به طور خلاصه نوشتم بخونید
بازم میگم فقط بیاد فاینال 12 باشید

من برام چندتا سوال پیش اومده:
حسام اگه میشه به سوال های من هم جواب بده...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
راستش تا اونجا که یادم میاد به جز 7و8و9 فاینال 1و2 برا یps1 اومده بود.
در مورد سوال دوم جوابی ندارم چون بازی نکردم میتونی از سینا بپرسی اون باید بدونه

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
بله اومدن . در واقع همون Final Fantasy Anthology شامل همین نسخه هایی هست که برای SNES اومده بودن .
Final Fantasy Origins شامل دو نسخه اولی این سری هست برای PlayStation یعنی فاینل فانتزی 1و 2 ( که برای NES بودن ) که البته از نظر گرافیکی پیشرفت کردن و در حد نسخه های SNES هستند

خودمم در حال حاضر منتظر نسخه 12 هستم .
بازسازی شماره 3 هم برای DS خواهد اومد . هر کی DS داره حالشو ببره :(

آخرین ویرایش:

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
ممنون از جوابهات....
بازسازی شماره 3 هم برای DS خواهد اومد . هر کی DS داره حالشو ببره
چه موقع میاد؟؟
راستی من می خوام دی.اس بخرم....جایی رو سراغ ندارین تو ایران دی.اس لایت داشته باشه؟
خودمم در حال حاضر منتظر نسخه 12 هستم
اره ما هم هستیم...!!!راستی 1 دی.وی.دی هست نسخه us ش؟

و اینکه اخرش این نسخه ی انگلیسیه DoC FF VII اومده یا نه؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اره ما هم هستیم...!!!راستی 1 دی.وی.دی هست نسخه us ش؟

و اینکه اخرش این نسخه ی انگلیسیه DoC FF VII اومده یا نه؟
نسخه 12 1 دو وی دی است انگلیسیش
و Dirge of cerberus هم 5 روز دیگه ریلیز میشه ایول یه بازی درست و حسابی داره میاد تازه میتونه تا مدتی فراغ شماره 12 رو اسون کنه ;)

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
Dirge of cerberus هم 5 روز دیگه ریلیز میشه ایول یه بازی درست و حسابی داره میاد تازه میتونه تا مدتی فراغ شماره 12 رو اسون کنه
واقعا ایول...!
من که یه مدت بود که PS2 رو برداشته بودم....ولی یه مدتیه دوباره به خاطر فاینال رفتم سراغش...
ولی ما که همچنان منتظر می مونیم برای فاینال 12....
البته من یه جورایی منتظر crisis core هم هستم...
راستی من چندتا جا که گشتم به جز 3-4 عکس و یه فیلم چیزی دیگه ای از این بازی ندیدم...کسی عکس های بیشتری از این بازی سراغ نداره؟؟

آخرین ویرایش:

Cloud

کاربر سایت
Jun 3, 2006
19
نام
ماکان
من فينال X-2 رو داشتم كه چون هيچي ازش نفهميدم فقط ميزارم دموي اولشو نگاه ميكنم!
تاپيك داستانش كه به روز نميشه ديگه يه آدم از جان گذشته اگه تونست لطفا فقط در مورد نقش كاداج تو ادونت چيلدرن توضيح بده ممنون ميشم....:blushing:
kadaj ye ensane masnoee ba jene jenova hast.in ensanha ro dc.hojo to ffVII tolid mikarde.mamoriyatesham bargardondane sefirothe.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر