رویای بازی کردن

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
سلام دوستان گل بازی سنتری من این موضوع رو عنوان کردم تا از رویاهای خوندنی و جالب همدیگر برای انواع بازی کردن با xbox 360 بهره مند شویم.شاید بعضی از افراد که توانایی دارن بتونن این رویاهای شما رو به حقیقت بپیوندند.
در ابتدا 2 تا مثال میزنم بعد دیگه با همکاریه شما عزیزان خوره ی بازی که میدونم خلاقیت دارین بحث رو ادامه بدیم.
1.من دوست دارم در live فوتبال بازی کنم که بشه خرید و فروش بازیکن کرد با فرد دیگر میدونم میشه اما منظور من اینه که پول واقعی هم ردو بدل بشه.فکرشو بکنین شما اهل تهران هستین و یک اصفهانی کاکا رو 1000/000 تومان به شما پیشنهاد میده یا بیشتر وبعد شما میتونین 500/000 تومان اون رو بزنید به شکم :cheesygri و 500/000 تومان اون رو خرج تیمتون کنین اما این داستان دنگو فنگهای زیادی داره اما شدنیه.و از الان منتظر پیشنهادات و نظرات شما در این باره هستیم.
دوم اینکه من دوست دارم مسابقه ی بزرگ gta iv راه بندازم(هر کس زود تر به اخر رسید) مثلا 200 نفر خوره ی gta iv رو جمع میکنم و و 4 نفر اونها به فینال میرسن که در کنار هم به مسابقه میپردازن که یه نفر خیلی خوب پیش میره اما یکیشون بد شانسی میاره (پلیس میگیرش یا میمیره) :cheesygri و عقب میمونه بعد تماشا چی ها بازیکن مورد علاقشونو تشویق میکنن در نهایت هم یه پس گردنی به نفر برنده میزنزن:laughing: نه شوخی کردم یه جایزه ی خوب بش بدن.
خوب دوستان هم میتونیم در این 2 تا نظر من بحث کنیم و هم میتونیم راجب نظر شما بحث کنیم .
اما خواهشی که دارم ازتون اینه که بگزارید راجب رویا های دوستان که تازه مطرح میشه صحبت پیشنهاد و انتقاد کنیم بعد که احساس کردیم که ادامه دادن رویا کافیه دوستان رویا ی دیگری رو پیشنهاد بدن.
با تشکر lanser

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
حا این که الان گفتی یعنی چه ؟
بعد شما گیم نت چیزی دارید ؟ گیم نت شما 200 نفر ظرفیت داره ؟ جایزه چی میدید ؟ حا فهمیدم رویا دی ؟
از شوخی بگذریم رویا من در بازی این است که انسان در بازی به یک دنیای 3 بعدی بریم و اون جا خود شما اسلحه به دست بگیرید و نبرد کنید فکر نکنم حالا حالا ها بشه ولی یک روزی میشه

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
حا این که الان گفتی یعنی چه ؟
بعد شما گیم نت چیزی دارید ؟ گیم نت شما 200 نفر ظرفیت داره ؟ جایزه چی میدید ؟ حا فهمیدم رویا دی ؟
از شوخی بگذریم رویا من در بازی این است که انسان در بازی به یک دنیای 3 بعدی بریم و اون جا خود شما اسلحه به دست بگیرید و نبرد کنید فکر نکنم حالا حالا ها بشه ولی یک روزی میشه
سلام داداش
من نه گیم نت دارم و نه میتونم 200 نفرو جمع کنم دور خودم فقط رویا ها اینجا مطرح میشن که شدنی و جالبند .در ضمن رویا ی شما واقا زیبا بود .فکر کنین شما مارکوس هستین در گیرز دارین میرین جلو که یه دفعه اونی که داره شما رو هدایت میکنه گیم رو stop میکنه و شما باید صبر کنین تا اون برگرده ولی اون به این زودی بر نمیگرده چون اون رفته مسافرت و یادش رفته دستگاه رو خاموش کنه.:cheesygri پس تا هر وقت که اومد همون جا بمون

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من یه رویا دارم که می دونم سال بعد یا سالیان بعد با ناتال به حقیقت می پیونده :
یه بازی که فقط یک حالت داره : اونم اینه که تو یک نفر رو که خیلی ازش بدت میاد رو جلوی ناتال برای چند لحظه نگه می داری تا اسکن شه و بعد توی بازی اون نفر به قل و زنجیر کشیده میشه و به دیوار می بندنش
بعد خودت وارد بازی میشی ( با ناتال ) و یک چاقو دستت می گیری کلی خط رو بدن اون نفر می کشی و انگشتش رو قطع می کنی و از این حرفا ( در این هنگام که داری این کار ها رو می کنی اون طرف داره بهت التماس می کنه ( با گریه )) بعدش هم که با یک Machine Gun آبکشش می کنی :evil:

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
من یه رویا دارم که می دونم سال بعد یا سالیان بعد با ناتال به حقیقت می پیونده :
یه بازی که فقط یک حالت داره : اونم اینه که تو یک نفر رو که خیلی ازش بدت میاد رو جلوی ناتال برای چند لحظه نگه می داری تا اسکن شه و بعد توی بازی اون نفر به قل و زنجیر کشیده میشه و به دیوار می بندنش
بعد خودت وارد بازی میشی ( با ناتال ) و یک چاقو دستت می گیری کلی خط رو بدن اون نفر می کشی و انگشتش رو قطع می کنی و از این حرفا ( در این هنگام که داری این کار ها رو می کنی اون طرف داره بهت التماس می کنه ( با گریه )) بعدش هم که با یک Machine Gun آبکشش می کنی :evil:

این فیلم رو کی قراره پخش کنن؟:confused:
به نظر خیلی هم ترسناک میاد!:eek:
فکر کنم قسمت بعدی SAW باشه!:cheesygri

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
من همیشه میخواستم یکی یه بازی بسازه که توش همه ی کارکتور های همه ی بازی ها باشن مثلا اسنیک .مارکوس .آلتاییر و...
خلاصه یه اتفاق بد تو شهر افتاده یا یه سری موجودات عجیب غریب اومدن :((و همهی این ها با هم متحد میشن تا اون موجود کثیف از بین ببرند:shrewd:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
امیرحسین بیخیال ، هول ورم داشت ... ارزوت خیلی وحشت انگیزناکه :eek:

من ارزوم اینه یه اینترنت درست حسابی با Ping پایین گیر بیارم بتونم انلاین بازی کنم
اکانت گلد و پوینت هم ارزون بشه تا بتونیم حالشو ببریم
از همه مهمتر این بنیاد ملی بازیها منحل بشه ، انقدر حرص و جوش نخوریم

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
میگم این مسابقات رو منم موافقم نه وولی واسه iv . چون برای این که 100% بشه مردم 60 تا 70 ساعت باید بشینن اونجا نگا کنن ! بعد اون گیمر بد بخت چی ازش می مونه ؟ ولی مثلن واسه mirrors edge میشه این کار رو کرد ! بعدم این که دوست عزیز که تاپیک رو زدی راحت بگو رویام اینه که خرپول بشم دیگه !

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
چقدر شما عصبانی هستین نمیشه ادم یه تاپیک بزنه .خوب اگه قدرت تخیلتون کمه لازم نیست حرفی بزنین.
بیاد چیزای باحال بگید دیگه

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
این بچه بازی ها چیه راه انداختین ؟ :sick: رویای بازی ؟ :laughing:
کودکستان راه بندازین دیگه .

امیرجان از شما دیگه بعید بود !!!
اگر قرار بود رویای بازی بچه بازی باشه که دیگه تمام بازیساز ها بچه هستن !!!
هر بازی از یک رویا منشا می گیره .
شما برو رویای منو توی همین تاپیک بخون و بعد بگو بچه بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر