Xbox Forever

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
سلام لیست جدید تر 261 بازی:
50Cent-25tolife-187 Ride or Die-007 Everything or Nothing-
A: AdventRising-Alias-Americas Army ROAS-Air Force-Army Men Malfunction-Asyvanar-Area 51-
B: Burnot Revenge-Beat Down-Black-Brothers in Arms Road to Hill 30-Batlefield2-Blazing ANgels-Brother in Arms Earnedin Blood-Bubble-Bustin-Bruce Lee-Burte Force-Breakedown-Buffy-
C: Confict Global-Crah Twinsanity-Call of Duty3-Colin MC Rae Rally 2005-Commandos SF-Charlite and...-Call of Duty2-Chicago Enforcer-Castleuanina-Crash Tag Team Racing-Call of Cthulhu-CDSII-Crusty Demons-Capcom VS Snk-Cars-Conker-Counter Strike-Crazy Taxi3-Criket-Crimson Sea-Collectors Platinum Edition-Chicken Little-Classified TSC-Clod Fear-Crime Life-Crimson Skies-Conan-
D: Dreamfall-Destroy all Humans2-Doom3 ROE-Darkwatch-Delta Force-Demon Stone-Driver Prallel Lines-Dead or Alive3-Dinocrisis3-Death To Right2-Driver3-Dead or Alive Xtreme-DefJam Fighter NY-Deer Hunt-Dark Alliance-Dredd vs Death-Dead or Alive Volleyball-Dead or Alive Ultimate-Digimon 4-Dancing Stage 2-Dead Mans Hand-
E: Euro2004-
F: Fifa Street2-Forza-Fullspectrum Warrior-Fifa06-Fifa07-Farcry-Farcry Evolution-Fighting Evolution-From russia With Love-First to Fight-Fight Club-fifa street-Fahernheit-Fable-Fifa Germany 2006-Fight Night Round 3-Flatout-Ford vs Chevy-
G: GostRecon Advanced-GTA:Sananderas-Genma Onimusha-Gauntel-Geettingup-GTA3-GTA Vice City-GUN-Goblin Commander-Ghost Master-GoldenEYE-Gene Troopers-
H: Hitman Blood Money-Heroes-Half Life2-Halo2-Hummer-Hulk-Hitman3-Halo-
I: Ice Age2-Iron Phoenix-
J: Jaws Unleasged-Just Cause-Jacked-Jade Empire-
K: King Arthur-KingKong-Knights of the Temple2-KungFu-
L: Letour de France-Lemony Snickets-
M: MortalKombat:Sm-MortalKOmbat7-Mercenaries-MidnightClub3-Miami Vice-Moh european...-Motorcross Mania-Madgas-,Metal Slug 1.2.3.4.5-MotoGP3-MX vs ATV-Max Payne2-Men of Valor-Mechassault 2-Morrowind-Myst IV Revelation-Moh Rising Sun-Mafia-Midtown Madness 3-Metal Gear Soild(2 DVD)-Manhunt-Medal of Honor Frontline-
N: NBA Ballers-NFS:Carbon-NFS:Mostwanted-NFS:Underground-Ninja Gaiden Black-NFS:Underground2-Nintendo64 Console-Nfl Fever2004-Ninja Gaiden-Narnia-Need for Speed Hot Pursuit 2-
O: Operation Flahpoint Elite-Open Season-Outrun2006-Otogi2-Obscure-
P: Project Gotham Racing-Prince of Persia ww-Prince of Persia T2T-Pes5-Psiops-Painkiller-Panzer Elite Actin-Poker2-Project Snowblind-PacMan-Project Zero-Pirates-
Q:
R: Rocky Legend-Rallisport Challenge-Red Dead-RedCrd-Riddick-Red Ninja-RAW-Reservoir Dogs-Razes-Racing Evoluzione-RainBowSix-Robots-Robocop-Room Zom-
S: ScarFace-ShenmuII-Sterangers Warth-Sonic Shadow-SSX-SplinterCell-SplinterCell Pandora Tomorrow-SplinterCell Chaos Therory-SplinterCell DA-Silent Hill4-Spy Hunter-Serious sam2-Samurai Shodown V-Slotcar-Spiderman-Stubs The Zombie-Sonic Riders-Still Life-SpiderMan2-Soulcalibur2-Star Wars Episode III-Scooby Doo-Silent Scope-Spartan-Sims-Swat-Special Forces Nemesis Strike-Shattered Union-Samurai Warriors-Star Wars Kinghts 2-Silent Hill2-
T: The Matrix:pon-Tony Hawks Project8-Time Splitters-The Godfather-The Warriors-Tenchu-Total Overdose-The Punisher-The Da vinci Code-Tmnt-Tomb Rider-True Crime Street of La(farsi)-True Crime New Yourk City-Tony Hawks4-The Lord of The Rings The Two Towers-Thief-Terminator3-The Inceredibles-Top spin-The Italian Job-The Night Mare-Toca Race Driver 3-The Tasmanian Tiger-Test Drive-The Suffering-
U: Unreal2-Urban freestyle soccer-Ultimate Pro Pinball-Ultimate Beach Soccer-Urban Chaos-
V: Virtual Pool-
W: Winback2-Winning Eleven8-Winning Eleven9-Wcp2-World Series of Poker-WWII Combat-Wrestle Mania 21-Without Warning-WrestleMania 21-
X: Xmen final-
Y:Yager(DVD9)
Z:Zathura

• Like
Reactions: bazicon

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
چه بحثی؟
مشکل چیه؟

کنسول من برای روشن شدن باید دکمه ی پاورشو نگه داری تا روشن شه و اگه یه بار بزنی شروع می کنه به روشن خاموش شدن. ولی اگه نگه داری بازی ای که توشه رو اجرا می کنه ولی اگه بازی نباشه تو داشبورد نمی ره و چراقش چشمک قرمز می زنه. درضمن چراغش هنگام کار نارجیه و بعضی موقع ها سبز می شه حین بازی!!:evil:
می خواستم ببینم اینا طبیعیه؟ اگه خرابه راه درست روشن کردنش چیه؟ من دست دوم گرفتم و دفترچه راهنما نداره.:(
لطفا یکی که داره کمک کنه. تو این سایت از چند نفر پرسیدم گفتند حوصله ی جواب دادن ندارند یا کلاس گذاشتن وقت ندارند.:(

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
کنسول من برای روشن شدن باید دکمه ی پاورشو نگه داری تا روشن شه و اگه یه بار بزنی شروع می کنه به روشن خاموش شدن. ولی اگه نگه داری بازی ای که توشه رو اجرا می کنه ولی اگه بازی نباشه تو داشبورد نمی ره و چراقش چشمک قرمز می زنه. درضمن چراغش هنگام کار نارجیه و بعضی موقع ها سبز می شه حین بازی!!:evil:
می خواستم ببینم اینا طبیعیه؟ اگه خرابه راه درست روشن کردنش چیه؟ من دست دوم گرفتم و دفترچه راهنما نداره.:(
لطفا یکی که داره کمک کنه. تو این سایت از چند نفر پرسیدم گفتند حوصله ی جواب دادن ندارند یا کلاس گذاشتن وقت ندارند.:(
احتمالا مشكل مودچيپتون هستش:confused:
من خودم مودچيپي كه رو دستگاهم بود خراب شد و دادم يه مودچيپ ديگه انداختند فكر ميكنيد چي شد:eek:
الان فقط با دكمه اجكت روشن ميشه و براي خاموش كردنش بايد برگردم تو داشبورد و از تو XBMC خاموش كنم:eek:
پيشنهادم اينه كه يه سر بيايد تهران بديد به فروشگاه فتحي ببينه ميتونه كاريش كنه يا نه:smile:

• Like

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد

واقعاً عجیبه...
دستگاه من برا سال 2004 ه Bundle Halo 2 Limited Edition با Philips Media Drive ه ولی هیچ مشکلی نداشته تا الآن.حدود 3 سال خفن باهاش کارکردم ولی از موقعی که زدم تو کار 360 دیگه داره خاک میخوره...
همونی که دوستمون گفت،ببر یه جا که برات تخصصی تعمیر کنه...تنها چیزی که میتونم بگم وضعیت کنسولت خیلی خرابه چون اصلاً چراغش نباید این رنگی شه یا باقی موارد...

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
کنسول من خیلی راحت بازی ها رو اجرا می کنه. اصلا هنگ نمی کنه و بیشتر بازی ها رو اصلا نگاه نمی کنم ببینم تمیزه یا کثیف شده و همینطوری میاندازم توش راحت می خونه.
من اینو خریدنی صاحب اصلی کنسول نبود و یه کس دیگه بهم داد و گفت سر در نمیارم. دیوونه وقتی روشن کرد دید چشمک قرمز می زنه با اینکه تعمیر کار پلی استیشن بود ولی گفت فیش ویدیویی ش رو اشتباه به تی وی وصل کردم و منم به عقلش شک کردم!!!! بعد بردم فرداش پیش صاحب اصلیش کلی غد غد کرد که آره ایکس 1 شاهه ، خرابی نداره قویترین کنسوله و غیره من هم نتونستم چیزی بگم!! البته بیشتر به خاطر این بود که خیلی به این کنسول علاقه داشتم و نمی خواستم از دستم بپره!! تازه گفت این با بقیه فرق داره و مخصوصه و 40 تومن گرونتر حساب کرد!!!!
حالا یکی گفته 15 تومن بده با یه هارد برات هارد رو نصب می کنم با نصب داشبورد زیبا(محیطش شبیه ویستاست!! خودم دیدم رو کنسولش!!) و می تونی بازی ها رو روش نصب کنی. آیا نصب داشبورد یعنی همون مود چیپ؟ مشکلاش حل می شه؟
آیا شما مطمئنید که مشکل از مود چیپه و مربوط به سخت افزار نیست؟

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
کنسول من خیلی راحت بازی ها رو اجرا می کنه. اصلا هنگ نمی کنه و بیشتر بازی ها رو اصلا نگاه نمی کنم ببینم تمیزه یا کثیف شده و همینطوری میاندازم توش راحت می خونه.
من اینو خریدنی صاحب اصلی کنسول نبود و یه کس دیگه بهم داد و گفت سر در نمیارم. دیوونه وقتی روشن کرد دید چشمک قرمز می زنه با اینکه تعمیر کار پلی استیشن بود ولی گفت فیش ویدیویی ش رو اشتباه به تی وی وصل کردم و منم به عقلش شک کردم!!!! بعد بردم فرداش پیش صاحب اصلیش کلی غد غد کرد که آره ایکس 1 شاهه ، خرابی نداره قویترین کنسوله و غیره من هم نتونستم چیزی بگم!! البته بیشتر به خاطر این بود که خیلی به این کنسول علاقه داشتم و نمی خواستم از دستم بپره!! تازه گفت این با بقیه فرق داره و مخصوصه و 40 تومن گرونتر حساب کرد!!!!
حالا یکی گفته 15 تومن بده با یه هارد برات هارد رو نصب می کنم با نصب داشبورد زیبا(محیطش شبیه ویستاست!! خودم دیدم رو کنسولش!!) و می تونی بازی ها رو روش نصب کنی. آیا نصب داشبورد یعنی همون مود چیپ؟ مشکلاش حل می شه؟
آیا شما مطمئنید که مشکل از مود چیپه و مربوط به سخت افزار نیست؟
:eek:
يعني شما رو Xbox تون هارد ننداختيد تا حالا؟:eek:
كل حالش به همونه:cheesygri
ولي با هارد انداختن و ... اين مشكل برطرف نميشه:eek:
تا اونجا كه من از Xbox سر دير ميارم اين مشكل به احتمال زياد به مود چيپش برميگرده:smile:
مودچيپ چيز ديگري هستش.تو بازار به نام آي سي تبديل هم ميشناسنش و قيمتش هم فكر كنم 15 تومان بود و كارش اينه كه دستگاه رو كپي خور كنه و اجازه بده هارد بندازيد و روش داشبورد نصب كنيد ( داشبورد يه نرم افزار هستش ).

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
واقعاً عجیبه...
دستگاه من برا سال 2004 ه Bundle Halo 2 Limited Edition با Philips Media Drive ه ولی هیچ مشکلی نداشته تا الآن.حدود 3 سال خفن باهاش کارکردم ولی از موقعی که زدم تو کار 360 دیگه داره خاک میخوره...
همونی که دوستمون گفت،ببر یه جا که برات تخصصی تعمیر کنه...تنها چیزی که میتونم بگم وضعیت کنسولت خیلی خرابه چون اصلاً چراغش نباید این رنگی شه یا باقی موارد...
واقعا XBOX یگانه کنسولی بود که نه واسه من و نه کسانی رو میشناسم خراب نشده!. با چی ساختنش؟!.
ممد جون نزار خاک بخوره بره Conker: Live & Reloaded رو گیر بیا تا 360 رو برای مدتی کلا بیخال شی!. درضمن Otogi هم بود مشکلی نیست :biggrin1:.
XBOX م برنامه داره که بازی رو ذخیره میکنه رو هارد، فوق العاده جواب داده :smile:.

• Like

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
واقعا XBOX یگانه کنسولی بود که نه واسه من و نه کسانی رو میشناسم خراب نشده!. با چی ساختنش؟!.
ممد جون نزار خاک بخوره بره Conker: Live & Reloaded رو گیر بیا تا 360 رو برای مدتی کلا بیخال شی!. درضمن Otogi هم بود مشکلی نیست :biggrin1:.
XBOX م برنامه داره که بازی رو ذخیره میکنه رو هارد، فوق العاده جواب داده :smile:.
آره به خدا! خدای کنسول بود واقعاً از نسل قبل جلوتر بود...
این آمارایی که دادی گیر میاد یا باید توی سایتای آرشیو بگردم؟

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
من که 360 دارم اصلا بهم حال نمی ده و با این کنسول بازی می کنم!!!! خیلی توپه. آدم وقتی باهاش بازی می کنه احساس بزرگی و حالت غول بودن می کنه:eek::love:!!!! شاید این حس به خاطر جسه ی بزرگ خود کنسوله!!:eek::cheesygri

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من که 360 دارم اصلا بهم حال نمی ده و با این کنسول بازی می کنم!!!! خیلی توپه. آدم وقتی باهاش بازی می کنه احساس بزرگی و حالت غول بودن می کنه:eek::love:!!!! شاید این حس به خاطر جسه ی بزرگ خود کنسوله!!:eek::cheesygri
منم همین احساسو دارم.
ولی این غولیت(غول بودن):biggrin1::biggrin1: وقتی بیشتر میشه که یه انحصاری مثل GoW 2 هم بزنی.:love::love:

• Like

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
خداوکیلی:biggrin1: بازی نسل قبل با گرافیک تر از NG Black ندیدم...
پس همین الآن وصل کردم روی LCD ورودی TV رو چک کردم 720p بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر