Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,217
نام
امید
درود
خب بالاخره تاریخ ریلیز این بازی پر فروش و پر طرفدار معلوم شد .
مدیر اجرایی اروپای جنوبی سونی "james Armstrong" در یکی از روزنامه های اسپانیایی(El Financiero ) اظهار کرد که GT5 در Christmas 2009 در اروپا ریلیز خواهد شد.

و همچنین این بازی برای ریلیز در اواخر تابستان 2009 در ژاپن در حال آماده سازی است و در آمریکا نیز احتمالا در زمستان سال بعد عرضه میشود .

تقریبا یک سال دیگه میتونید از این بازی بزرگ لذت ببرید.
از این به بعد بحثهای مربوط به GT5 رو در این تاپیک دنبال کنید.

ویرایش :

• Forza و مشتقات آن هیچ ارتباطی به تاپیک ندارد، پس هیج اسمی از Forza چه از دید موافق و چه از دید موافق در این تاپیک برده نخواهد شد.
  • این تاپیک مربوط به نسخه کپی بازی نمی شود، پس هیچ پستی درباره نسخه کپی بازی و مساول و مشکلات آن در این تاپیک نخواهیم دید.
  • این تاپیک دکان یا نیازمندی ها نیست پس از این تاپیک برای خرید، فروش، معاوضه، مزایده و یا مناقصه استفاده نخواهد شد.
اجرای 3 بند بالا برای تمامی کاربران الزامی است و از آنجا که من با ویرایش این پست دقیقا در حال خط و نشون کشیدن هستم، با کاربر خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

Astiλk

Last edited by a moderator:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,217
نام
امید
یه سری خبرای تازه از این بازی کیوان زحمت ترجمشو کشیده

Damage و تغییرات آب و هوا در Gran Turismo 5

Kazunori Yamauchi خالق و کارگردان سری Gran Turismo اعلام کرد در این بازی می‌توانید شاهد تغییرات آب و هوا باشید.

وی در مراسمی به نام Audi R8 Meets Gran Turismo 5 که توسط شرکت Audi برگزار شد با سایت این شرکت مصاحبه کوتاهی داشته است که اطلاعاتی خوبی از Gran Turismo 5 در اختیار طرفداران قرار داد.

وی در این مصاحبه اشاره کرده که تیم سازنده قصد دارد امکانات بیشتری به Online Community بازی اصافه کنند و هچنین در حال کار بر روی افکت "باران" و "شب" هستند. نکته بسیار مهم‌تر که ایشان در این مصاحبه ذکر کرد وجود سیستم Damage در بازی است.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
این تاریخی که پست اول گذاشتی حتمی هست یا نه..؟ چون میگن هنوز تاریخی براش در نظر نگرفتن..

اگر بیاد خواهد ترکوند..فقط فکر کنم به خاطر سبک بازی و کنترل بسیار سختش طرفدار چندانی نداشته باشه..

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
سلام دوستان
من که گیج شدم

تو تاپیک تبادل بازیها چند نفر این بازی رو داشتن واسه فروش
جریان از چه قراره
آخه این طور که شما میگین هنوز 1 سال از ریلیز بازی مونده

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا فقط بچه این سواله من را جواب بدید چون من دیگه به این تاپیک سر نمیزنم تا زمانی که بازیش کنم نمی خوام لذته بازی از دستم بره
ایا این بازی همونه که بهش میگفتند که Gran Turismo 5 FULL اره خودشه یا نه:confused:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,217
نام
امید
این تاریخی که پست اول گذاشتی حتمی هست یا نه..؟ چون میگن هنوز تاریخی براش در نظر نگرفتن..
هنوز تاریخ ریلیز رسمی نداره ولی اون تاریخی که گذاشتم قبلا اعلام شده. احتمالا درسته .

فقط فکر کنم به خاطر سبک بازی و کنترل بسیار سختش طرفدار چندانی نداشته باشه..
:eek:خواهش میکنم در مورد چیزی که اطلاع ندارید اصلا اظهار نظر نکنید!
این بازی پرطرفدار ترین و پرفروش ترین بازی ریسینگ ـه عزیز!همین GT5Prologue بالای 5 میلیون نسخه فروخت! فروش کل سری GT بیش از 50 میلیونه!

ایا این بازی همونه که بهش میگفتند که Gran Turismo 5 FULL اره خودشه یا نه:confused:
چیزی به نام Gran Turismo 5 Full نداریم! اونی که 1 سال و نیم پیش ریلیز شد GT5 Prologue بود.(در واقع یک پیش مقدمه برای این بازی بود!) هر کدوم از بازیهای سری Gran Tursimo قبل از عرضه یه نسخه Prologue داشتند.
این بازی Gran Turismo 5 هست.

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چیزی به نام Gran Turismo 5 Full نداریم! اونی که 1 سال و نیم پیش ریلیز شد GT5 Prologue بود.(در واقع یک پیش مقدمه برای این بازی بود!) هر کدوم از بازیهای سری Gran Tursimo قبل از عرضه یه نسخه Prologue داشتند.
این بازی Gran Turismo 5 هست.
ولی یکی از دوستانم میگفت که این یکی که امده کامل نیست و قراره یکی دیگر بیاد اون کاملتر یعنی فال هست شایعه بود سرکار رفته بودم :confused:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,217
نام
امید
گفتم که اینی که اومده GT5 Prologue ـه. در حد یک دمو از این بازیه که البته همین Prologue تعداد ماشینها و امکاناتش از خیلی از بازیهای هم سبک خودش بیشتره.
GT5 که امسال قراره عرضه بشه یک بازی کامله.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
پس باید کم کم بریم تو کار اون فرمون خفنه لاجتیک:cheesygri
دوستان قابلیت تیونینگ حتی کم هم باشه داره؟
یادمه رو ps2 یه چیزایی میزاشتی رو ماشین....

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
پس باید کم کم بریم تو کار اون فرمون خفنه لاجتیک:cheesygri

شماره چهار قابلیت تیونینگ داشت؟ این بازی که اصلا قابلیت تیونینگ نداره
در ضمن این بازی 1080p یا 720p اجرا میشه ........و اینکه چیزی در حدود 900 ماشین تو بازی هست درسته

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
کی گفته نداشت ؟ (داشت ولی خیلی کم بود)
می تونستی رینگ و اسپویلر بزاری .
ولی قابلیت تیونینگ موتور بی نظیر بود .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,217
نام
امید
تیونینگ که خوراکه! البته نه از نوع خوشگل کردنش:D
بله چیزای کمی برای تیونینگ ظاهر ماشین بود.
فکر میکنم شما منظورت تیونینگ کردن ظاهری ماشینه (که در GT4 تا حدودی وجود داشت مثل عوض کردن رینگها و چند چیز مختصر دیگه) البته ماشینهای تیونینگ شده و Special شده چه از نظر ظاهری و داخلی بسیار زیادی وجود داشت ....
تیونینگ اجزای اصلی مثل موتور و کلیه اجزای داخلی و حتی جنس اتاقک های اتومبیل ها بسیار کامل و به قولی professional بود.

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
در ضمن این بازی 1080p یا 720p اجرا میشه ........و اینکه چیزی در حدود 900 ماشین تو بازی هست درسته
خدمت دوست بارسلونایی خودم عرض کنم که نسخه Prologue که 1080 بود احتمال بسیار زیاد نسخه کامل هم 1080 باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر