كلوپ دوستداران بازي IGI

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
دانلود بازي : Project IGI: I'm Going In

Code:
[CENTER] Part 1
[URL="http://rapidshare.com/files/132203777/IGI-Rip-EgyDown.Com.part1.rar"]http://rapidshare.com/files/13220377....Com.part1.rar[/URL]

Part 2
[URL="http://rapidshare.com/files/132273308/IGI-Rip-EgyDown.Com.part2.rar"]http://rapidshare.com/files/13227330....Com.part2.rar[/URL]

Part 3
[URL="http://rapidshare.com/files/132259312/IGI-Rip-EgyDown.Com.part3.rar"]http://rapidshare.com/files/13225931....Com.part3.rar[/URL][/CENTER]

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
من چند وقت پیش Project IGI: I'm Going In رو دانلود کردم اما روی سیستمم مشکل گرافیکی داشت و کل رنگ ها با هم قاطی بود . رفتم خود سایت انویدیا دیدم خیلیا همین مشکلو دارن و کلا بازی با کارت های سری 8 مشکل داره و ظاهر هم درست بشو نیست . خلاصه اینکه نشد یه تجدید خاطرات بکنیم ! :(

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
اين هم معرفي اسلحه هاي بازي IGI

اميدوارم كه از اين بخش لذت ببريد .
هر روز با معرفي 3 اسلحه در خدمت شما هستيم.

نام اسلحه : Glock 17

تصوير:
tmglock173rdgengbb.jpg

توضيحات :
با سرعت شلیک بالا و 17 تا گلوله در خشاب.
برد : 50.
دقت : عالی.
میزان خسارت : 25درصد.
سرعت شلیک : 3 گلوله در ثانیه.
نوع سلاح: کلت جنگی
گرچه توضيحات كوتاه بود ولي كافي مي باشد چون مي شه گفت اسلحه شناخته شده است.

نام اسلحه: MP5SD3

تصوير:
mp5b.jpg

توضيحات :
صدا خفه کن یکپارچه شده با لوله وطراحی خاص لوله موجب پایین آمدن سرعت گلوله شده
و نیاز به استفاده از مهمات زیر صوت را از میان برداشته است.صدای فوق العاده پایین وهمچنین نور کم در حین شلیک امکان شناسایی فرد شلیک کننده را در حین مامویت به حداقل میرساند.

نام اسلحه: Dragunov SVD
تفنگ مورد علاقه ي من!

تصوير:
500px-SVD_Rifle.jpg

توضيحات :
نام ديگر اين اسلحه SVD نيز مي باشد مخفف Vintovka Dragunov Snaiperskaya به معني اسلحه دوربين دار دراگانوف .
نوع :
تفنگ دوربين دار اتوماتيك و نيمه اتوماتيك انفرادي

كشور سازنده : اتحاديه جماهيرسوسیالیستی شوروي
وزن بدون دوربين: ۳۱/4 كيلوگرم !
نواخت تير علمي : 30 تير در دقيقه
دقت آتش : 2000 متر
تعداد تير در خشاب : 10 تير
نوع دوربين : PSO-1 همراه با روشن كننده هدف
SVD به عنوان يك اسلحه دوربين دار استاندارد ساخته نشد . در حقيقت وظيفه اصلي آن محقق كردن هدف ارتش روسيه براي افزايش برد مفيد آتش هر پياده نظام بالاتر از 600 متر و همچنين پشتيباني آتش , از نفرات خودي .
داراي وزن كم , نسبتا دقيق و داراي برگه نظام آتش دو وضعيتي است : تك تير و اتوماتيك .
اولين آزمايش موفقيت آميز در کارخانه ایژماش روي SVD در سال 1958 انجام شد كه منجر به آن شد در سال 1963 اسلحه سازماني روسيه شود.
SVD در هر شرايط قابل اطمينان است و براي جنگهاي سنگين طراحي شده است .
آخرين تغييراتي كه روي SVD لحاظ شد الف) دسته چوبي جلويي آن به شكل پليمر در آمد ب) براي حمله هاي هوايي قنداق تاشو ساخته شد ج) لوله آن كوتاه تر و به 550 ميليمتر رسيد .
تمام اصلاحات ياد شده در جنگهاي زيادي آزمايش شد نظير آخرين جنگ چچن و جنگ افغانستان

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام .

دوست عزیز از اطلاعات ارزشمند و مفیدی که از این بازی خاطره انگیز بسیار بسیار زیبا که به جرات میشه اون رو یکی از عناوین تاثیر گذار صنعت بازی و مبدع بسیاری استاندارد های سبک FSB و حتی Tactical به شمار آوورد ، صادقانه تشکر میکم ... واقعاً این تلاش شما جای تقدیر بیشتری داره .

واقعاً خاطرات زیادی رو با این کار ارزشمندتون زنده کردید .

خواهش میکنم اگه برای دوستان ممکنه این تاپیک رو به یک مرجع برای این بازی زیبا تبدیل کنن به شکلی که تمام رویداد های مربوط به اون رو تحت پوشش قرار بده .

مثلاً کاور اصلی و اولیه بازی ... اخبار و عکس العمل های اولیه گیمرها در اولین روزهای انتشار این عنوان ، تریلر های گیم پلی و تبلیغاتی ای که اون اوایل از این بازی منتشر شد و ... خلاصه چیزی از این بازی نمونه که بهش پرداخته نشده باشه ... منم تمام سعی خودمو میکنم .

مثلاً این پست قبلی در مورد ابزار ها در بازی خیلی جالبه و امیدوارم ادامه پیدا کنه ، حتی در مورد خنجر بازی و اون بمب ها و مین هایی که در بازی مورد استفاده قرار میگرفت و ...

راستی امکان رکورد گیری در این بازی وجود داره که یه رقابت جالب و مفرح بین طرفداران بازی به وجود بیاد ؟!
مثلاً تایم اتمام هر مرحله و ...

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
من هنوزم در حیرتم که چرا این بازی اینقدر طرفدار داره؟!! من که یه مرحله هم نرفتم ولی هرکی رو می بینم می گه بازیش عالیه!!!!:eek::confused:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
من هنوزم در حیرتم که چرا این بازی اینقدر طرفدار داره؟!! من که یه مرحله هم نرفتم ولی هرکی رو می بینم می گه بازیش عالیه!!!!:eek::confused:

ممکنه شما این بازی رو این اواخر تجربه کرده باشین که این موضوع کاملاً طبیعیه !
اکثر دوستانی که به این بازی علاقه خاصی دارن ، از افرادی هستن که همون اوایل که بازی منتشر شد و یا قبل از اون پیگیر این بازی بودن و همون طور که میدونید پایه های بازی های عظیم امروزه با این قبیل عناوین بنیان گذاشته شد .

از طرفی این عنوان و عناوین مشابه ، یادآور خاطرات دورانی هست که دوستان به این بازی مشغول بودن و حال و هوای اون دوران رو براشون زنده میکنه و میشه گفت علاوه بر کیفیت و ارزش فنی و ... I.G.I ، این قبیل عناوین نوعی حس نوستالژیک رو در این افراد برمی انگیزه که بسیار لذت بخشه.

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
دقيقاً همينطوره
قبلاً گفتم
اولين ديسك بازي كه خريدم IGI بود. اوايل سال 81 و شايد يكي از دلايل خريد اولين كامپيوترم همين بازي لعنتي!!!!!! بود.
در كل بازي‌هايي كه بيشتر از 20ساعت روش وقت گذاشتم يكي همين IGI و ديگري Silent Hill‌بود.
هنوز هم در بسياري از سايت‌ها بسياري از بازي‌ها رو با IGI مقايسه مي‌كنن.
يادمه همون زمان بازي Delta Force هم منتشر شده بود كه من اون رو نصب كردم اما بعد از نيم ساعت حالم بد شد.

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
حرف هاي شما دوست عزيز M8CRX و شما msbazicenter به من قوت قلب داد و سعي مي كنم تا حق خودمو به اين بازي به ياد ماندني ادا بكنم.
در مورد ركورد زني هم يه چيزايي در نظر دارم وقتي كه طرفداران زياد شدن و اعلام آمادگي كردن مسابقاتي هم برگزار ميكنيم البته با كمك دوستداران اين بازي.

من هنوزم در حیرتم که چرا این بازی اینقدر طرفدار داره؟!! من که یه مرحله هم نرفتم ولی هرکی رو می بینم می گه بازیش عالیه!!!!
همانطور كه اشاره كردن اين بازي براي كساني فوق العادست كه از همون ابتدا اين بازي رو دنبال مي كردن و با ادامه دادن بازي حس بودن در نقش يك چريك به آدم دست مي ده كه به نظرم بهترين حسي بود كه مي توانست يك بازي اكشن اول شخص به گيمر القاء بكنه.

نام اسلحه : AK-47

تصوير:
500px-AK-47.jpg

توضيحات :
سلاحیست انفرادی ساخت روسیه خودکارونیمه خودکارکه بافشار غیر مستقیم گاز باروت مسلح می شود دارای برگه ناظم سه وضعیتی می باشدکه بالا ضامن وسط رگبار پائین تک تیر
مختصات
کالیبر 7/62 م م
تعداد خان 4 چپ به راست
سرعت اولیه 710
وزن سلاح 30/270 گرم
وزن یک فشنگ 16 گرم
برد مفید400 م
برد نهایي 2000 م

متعلقات
1- سر نیزه
2- لوله رابط
3- دستگاه نشانه روی در شب
4- دوربین مادون قرمز
5- بند سلاح
6- انواع خشاب
7- پوکه کش
8- شعله پوش مانور
9- وسایل تنزیف
10- سنبه

نام اسلحه : Colt Anaconda

تصوير:
350px-Colt-Anaconda.gif

نام اسلحه : Uzi

تصوير:
350px-Uzi.jpg

توضيحات :

بدنه از جنس ورق فولادی پرسکاری شده که بوسیله چهار خم موازی تقویت شده اند ساخته شده است . دستگیره گلنگدن آن در بالای سلاح قرار دارد و هنگام شلیک در محل خود ثابت می ماند .

برگه ناظم در سمت چپ سلاح و بالای قبضه قرار دارد و دارای 3 حالت ضامن ، تک تیر و رگبار می باشد.

نواخت تیر آن در حدود 600 تیر در دقیقه و برد موثر آن 20 متر می باشد.

به دلیل سبکی و نواخت تیر مناسب ، این اسلحه بسیار مناسب جنگهای چریکی و فعالیت های امنیتی شناخته شد ، چنانکه در بسیاری کشورهای همانند رژیم صهیونیستی تا آرژانتین ، شیلی و نیکاراگوئه توسط عوامل دولتی و امنیتی برای سرکوب شورشها و حرکت های آزادی خواهانه بکار برده شده است.
مشخصات فنی
کالیبر : 9

وزن خالی: 7/3

طول با قنداق باز : 650 میلیمتر

طول با قنداق بسته:470 میلیمتر

طول لوله: 26 سانتیمتر

نواخت: تیر600 تیر در دقیقه

ظرفیت خشاب: 25 و 32 تیر

برد موثر: 200 متر

آخرین ویرایش:

podpod

کاربر سایت
May 8, 2008
15
یادش بخیر عجب بازی بود,اون زمان کولاک کرده بود.

من عاشق منو شماره یکش بودم,خداییش در عین سادگی خیلی باحال طراحی شده بود هنوزم آهنگ منوش تو گوشمه:love: (اگه میشه این آهنگ رو همین جا آپلود کنید,دستتون درد نکنه:blushing:)

من هنوز شماره 2ش رو نرفتم به چند دلیل:
1.همون موقع بازی مافیا رو هم گرفتم که بهترین بازی که تا حالا انجام دادمه
2.igi دو که من گرفتم دوبله فارسی بود:sick:
3.اون زمان رو سیستمم گیر می کرد

یادمه تو شماره 1 حرفی از شکستن گردن دشمنان و اینجور چیزا نبود یعنی گیم پلیش اینقدر با نسخه 1 تفاوت پیدا کرده؟

اگه میشه یکمی در مورد تفاوت های دو نسخه غیر از داستان توضیح بدین,دارم علاقه مند میشم برم شماره 2ش رو بازی کنم.حیف که دیگه مثله قدیما وقت آزاد ندارم:(

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
خوشحالم از اين بابت كه هنوز دوستاني هستند كه از اين بازي يادي مي كنند و سري به اين كلوپ مي زنند.
واقعاً دارم اميدوار مي شم !

یادمه تو شماره 1 حرفی از شکستن گردن دشمنان و اینجور چیزا نبود یعنی گیم پلیش اینقدر با نسخه 1 تفاوت پیدا کرده؟

اگه میشه یکمی در مورد تفاوت های دو نسخه غیر از داستان توضیح بدین,دارم علاقه مند میشم برم شماره 2ش رو بازی کنم.حیف که دیگه مثله قدیما وقت آزاد ندارم:(
شكستن گردن اضافه شده ولي خيلي خيلي كم اين فرصت پيش مياد شايد ده بار هم شما اين حركتو انجام ندين!!
دو تفاوت عمده داره:
1-كمي سخت تر شده و سلاح هاي بهتر كار شدن و بيش از دو سلاح، يكي سنگين يكي سبك نمي توانيد حمل كنيد در عوض سلاح ها خيلي بهتر از قبل كار شدن.
2- قابليت ذخيره بازي در بين مرحله !

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
ابتدا این لینک رو قرار میدم که همون فایل قبلی است ولی تو سرور دیگه
یه امکان جالب که تو IGI2 اضافه شد امکان دید حرارتی بود که خیلی جاها بدرد می خورد
الیته سلاح های زیادی هم اضافه شد مثل تک تیر اندازهای سنگین Barret M82 یا سلاح فوق العاده G11
نکته ای که نسبت به نسخه اول بیشتر به چشم اومد ارتباط منطقی تر مراحل با همدیگه بود

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
نام اسلحه : Desert Eagle

تصوير:
Desert-Eagle.jpeg

توضيحات :
این تپانچه پرقدرت توسط كارخانه Magnum Research طراحی و توسط رژیم اشغالگر اسرائیل ، بهینه سازی شده است. این سلاح كمری علاوه بر داشتن قدرتی فوق العاده ، از مكانیزم منحصر به فردی بهره می گیرد. عمده سلاح های كمری ، از گلنگدن مورس كوتاه استفاده می كنند. درحالی كه عملكرد گلنگدن این سلاح ، توسط فشار گاز باروت صورت می گیرد. درواقع مكانیزم گلنگدن این سلاح ، از تفنگ M-16 اقتباس شده است. مزیت این نوع گلنگدن در این است كه می توان از فشنگ های بسیار قدرتمندی استفاده كرد كه قبلآ تنها توسط رولورها قابل شلیك بودند.

به علت استفاده از گلوله های حجیم و پرقدرت در این سلاح ، ظرفیت خشاب آن كمی كاهش پیدا كرده است. ظرفیت خشاب این سلاح در كالیبر 375/0 مگنوم 9 تیر ، در كالیبر 44/0 مگنوم 8 تیر و در كالیبر 50/0 AE معادل 7 تیر می باشد. برای مقایسه ، بد نیست بدانید ظرفیت خشاب سلاح كمری SIG-Sauer P226 ، معادل 16 تیر است. صنایع اسلحه سازی اسرائیل (IMI) ، گونه مشابه این سلاح را با نام Jericho 941 طراحی كرده است كه البته تنها در ظاهر به Desert Eagle شباهت دارد. گلنگدن این مدل ، از نوع مورس كوتاه و ماشه آن دوزمانه می باشد. شباهت دیگر این بچه عقاب (!!!) با نمونه های اصلی ، گلوله های بكار رفته در آن با كالیبر 41/0 یا 41/0 AE است. همچنین می توان گلوله های 9 میلیمتری Luger را در آن به كار گرفت كه برای این كار ، تنها تغییر مورد نیاز ، تعوض لوله سلاح است. دلیل این امر این است كه گلوله های 41/0 AE ، همان گلوله های كوتاه شده 41/0 مگنوم هستند. همچنین مكانیزم گلنگدن و خزانه این سلاح ، بر مبنای پوكه گلوله های 9 میلیمتری Luger ساخته شده كه كاربرد هر دو كالیبر را تنها با تعویض لوله ممكن می سازد.
درخصوص كالیبرهای 44/0 مگنوم و 50/0 AE نیز همین مسئله صدق می كند. تعویض این دو كالیبر ، تنها به تعویض لوله و خشاب نیاز دارد. البته به علت به كارگیری مكانیزم گلنگدن مسلح شونده با گاز باروت ، لوله این سلاح از جنس بسیار مخصوص و گرانقیمتی ساخته می شود كه همین امر ، تعویض كالیبر را به یك گزینه پرهزینه تبدیل می كند.

نام اسلحه : SPAS-12

تصوير:
300px-SPAS12.jpg

توضيحات :
اينم از اون خوفاستا!شايد كمي تصوير آشنا نباشه ولي عكس واقعي همين طوريه ديگه.
تعداد تیر هر خشاب :8عدد
این اسلحه یک اسلحه نیمه اتوماتیک ایتالیایی است که شاتگان نام دارد و توسط Luigi Franchi درست شده است این اسلحه بیشتر در نیروهای پلیس و ارتشهای ویژه مورد استفاده قرار می گیرد و مدل SPAS-12 آن بسیار کار آمد تر با افزایش تعداد تیر ها در خشاب و همچنین افزایش قدرت تفنگ همراه شده است. اسلحه بسیار سنگین و قدرتمند است و در هنگام تیر اندازی لگد های وحشتناکی را وارد می کند و فقط یک تیر از این اسلحه باعث متلاشی شدن قسمتی از بدن که در جلوی تیر است می شود.

نام اسلحه : M16A2 Carbine/M203

تصوير:
400px-M16b.jpg

توضيحات :
اينم خيلي قشنگ بكش بكش مي كرد!
یک مسلسل دستی بی نظیر ساخت امریکا هست.این سلاح از خانواده ام۱۶ میباشد که نارنجک انداز ام ۲۰۳ به روی آن قابل نصب میباشد. این سلاح در سال ۱۹۹۰ ساخته شد و تحویل ارتش آمریکا شد.در ضمن تمام اجزای آ به صورت یدکی یافت میشود . باید بگم این سلاح در نیروی ویژه ی امریکا گارد ساحلی وسازمان اف بی آی و ارتش آمریکاو در ارتش اسرائیل و.... خدمت میکند و جز پر طرفدار ترین و پر مشتری اسلحه های جهان محسوب می شود. قنداق پلاستیکی قابل تنظیم/ دوربین دید در شب/ شعله پوش ۴ شیاره/ قبضه/ با برگه ی ناظم آتش بهصورت رگبار و تک تیر و ضامن میباشد. (کالیبر۵.۵۶)
ظرفیت خشاب:۳۰ گلوله
سرعت گلوله:۷۵۰ تا ۸۵۰ متر بر ثانیه
برد مفید: ۴۰۰ متر

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
نام اسلحه : Jackhammer

تصوير:
400px-Jackhammer.jpg

توضيحات :
اين سلاح در سال1984 توسط مبتكر سوئدي تبار ساكن امريكا ، يعني آقاي جان اندرسن طراحي و ساخته شد. اين سلاح بين سال هاي 1984 تا 1990 ، مورد بازنگري ها و بهينه سازي هاي متعددي قرار گرفت. ولي هيچ گروه خاصي تاكنون خواهان خريداري اين سلاح در مقياس انبوه نبوده است. تنها تعداد كمي از اين سلاح ، آن هم به صورت مدل هاي اوليه ساخته شده كه از اين تعداد كم ، 2 قبضه به صورت تمام اتوماتيك هستند. اين سلاح داراي جلوه خاصي است كه هر شخص علاقمند به سلاح را به سوي خود جذب مي كند. اين سلاح ساچمه زني ، تنها سلاح ساچمه زني تمام اتوماتيك موجود در جهان است. عملكرد اين سلاح نيز همانند نام آن عجيب و البته جالب است.

مكانيزم گاز اين سلاح ، از دو قسمت اصلي تشكيل شده است. سيلندر گاز كه درواقع دور لوله قرار گرفته و پيستون گاز كه دقيقآ جلوي دريچه خروج گاز قرار گرفته است. وقتي سلاح شليك مي شود ، گاز باروت وارد سيلندر شده و لوله سلاح و پيستون گاز را به جلو هل مي دهد. اين حركت خلاف حركت فنر ارتجاع است كه دور لوله و جلوي پيستون گاز قرار گرفته است. وقتي لوله سلاح به جلو رانده مي شود ، ابتدا تماس خود با توپي و گلوله شليك شده را از دست داده و سپس خاري را كه لوله و سيستم تغذيه و آتش را به هم وصل مي كند فعال مي شود. اين خار ، با سطح بيروني توپي چرخنده كه به شكل دندانه دار در آمده در تماس است و هرگاه كه به جلو رانده مي شود ، باعث چرخش 12 درجه اي توپي در جهت عقربه هاي ساعت مي گردد. خار در هنگام بازگشت به جاي خود ، باعث يك چرخش 12 درجه اي ديگر مي شود كه اين كار به نوبه خود ، باعث قرار گرفتن فشنگ جديد در امتداد لوله مي شود.
در آخرين مرحله از اين فرايند ، لوله سلاح به عقب برگشته و با فشنگ جديد در انتها چفت مي شود. در اين لحظه ، خار ذكر شده كه وظيفه چرخاندن توپي را دارد ، در جاي خود آماده چرخاندن مجدد توپي در صورت شليك مجدد سلاح است و چنانچه ماشه سلاح در حالت كشيده نگه داشته شود ، اين رويه ادامه پيدا خواهد كرد و سلاح به صورت اتوماتيك ، تا آخرين گلوله شليك خواهد كرد. گونه اي از اين توپي را مي توان بدون قرار دادن فشنگ پر كرد. بدين صورت كه سوراخ هاي قرارگيري فشنگ را پس از مسدود كردن انتهاي آن ، از باروت پر كرده و گلوله مورد نظر را درون آن قرار مي دهند. سپس قسمت جلويي سوراخ را با پلاستيك مخصوص ، مهر و موم مي كنند.

براي مسلح كردن اين سلاح بايد روپوش لوله ان را اول به جلو و سپس به عقب حركت دهيد. (برخلاف شاتگان هاي متد اول) براي درآوردن خشاب سلاح ، كافيست ماشه را تا نيمه به عقب كشيده و روپوش لوله را به جلو هل دهيد. اين كار باعث آزاد شدن ضامن خشاب و درآمدن آن خواهد شد. سوزن آتش سلاح ، در قنداق آن جاسازي شده و مي توان آن را به صورت دستي ، فعال يا غيرفعال كرد. لوله اين سلاح ، براحتي تعويض مي شود. براي اين كار ، روپوش لوله و فنر ارتجاع را در آورده و لوله سلاح را 90 درجه بچرخانيد تا از خار مخصوص خلاص شود. سپس آن را بيرون بكشيد. لوله جديد را در محل خود وارد كرده و 90 درجه بچرخانيد تا با خار مخصوص درگير شود و سپس روپوش لوله و فنر ارتجاع را در جاي خود نصب كنيد. مگسك سلاح ، درون دستگيره حمل سلاح جاسازي شده است.
در مورد نام اين سلاح جالب است بدانيد Jackhammer ، نوعي چكش مستعمل در قرون وسطي بوده كه سر جادوگران و كافران را با آن خرد مي كردند!!!كه در اين بازي هم آدم ها را خورد مي كنيم!!!

نام اسلحه : MINIMI

تصوير:

400px-M249_FN_MINIMI_DA-SC-85-11586_c1.jpg

توضيحات :

مکانیزم مسلح شدن:فشارغیرمستقیم گازباروت و مکانیزمچکاننده:خدکار و نوع گلنگدن:چرخشی

کالیبر : 5.56 X45

طول (قنداق ثابت) : 1040 م م

طول (قنداق کشوی) : 914 م م

طول لوله : 465 م م

ظرفیت خشاب : فلزی 30 و جعبه ای 200 تیر

نواخت تیر : 700 الی 1000 تیر در دقیقه

نام اسلحه : LAW80

تصوير:

400px-LAW80.jpg

توضيحات :
موشک انداز و تنها سلاح سنگين در اين بازي كه فقط حال مي ده تانك و افرد دشمن را با هم در يك زمان متلاشي كرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر